Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

silvika
3. jún 2010

no co si chcela na seba upozornit 😎 😎 😎

aida
3. jún 2010

silvi troskuuuuuuuuu 🙂

silvika
3. jún 2010

no nas ma vonku akurat furik a tatrovku a s tou hrkoce po dvore bicyklik sme este nekupili teeeda, uz by sa patrilo

huleni
3. jún 2010

no my mame odrazadlo a niki to vola kaji...takze bez kajiho tiez neodideme:o))) a uz som sa zmierila ze sme bez objimania:o)))

silvika
3. jún 2010

ale pripadne by mohol niekoho vlacit na tej tatrovke 😝

silvika
3. jún 2010

odrazadla mame len v dome, bo ten nas by s tym ryl aj v zahrade to by uz zostalo navzdy vonku aaale ktovie mozno mu to vyvlecieme von a doma bude behat s inym aspon tu bude viac placu sice aj vnutri ma tatrovku taku inu, nas ma take ze toto doma a toto vonku dokonca aj veci mi netoleruje take ktore mam oblecene vonku nemozem mat vnutri

huleni
3. jún 2010

silvi no ineho mas ty chlapa, takto vsetko triedi..a nikola bude vdacna ak ju bude na tej tatrovke vlacit 😉

martinaj
4. jún 2010

ahojte 🙂 tak ja idem balit 😀 dufam, ze sa do 2 cestovnych zmestime 😀 a teda este nejaky ten ruksak 😀
ked vidim to pocasie, tak ma ide porazit 😠
my Veronke neberieme ziadne odrazadlo, uz neviem, kam by sme ho do auta narvali 😅

csikike
4. jún 2010

ahojte, tak ja som piect nestihla, ale mozno sa este k tomu dostanem 😵

janka1874
4. jún 2010

tak my sme pobalení a cca o 2 hodinky vyrážame
tešííííme sa až na to upršané počasie myslite na nás

huleni
4. jún 2010

jani neboj treba mysliet na to ze vas caka super vikend:o))) my sme ako tak pobaleni, este ked pride MM z roboty tak si tm supne tie svoje teplaky a ja par drobnosti:o))) tak baby dnes sa vidime:o)

csikike
4. jún 2010

baby, pomoc, u nas prsim a plan dat na strechu kocik je zmareny ☹

csikike
4. jún 2010

kokso, co napisem, ze prsim 😀 , to este nie, ale to moje oko vobec nedopuchlo, takze vyzeram horsie ako vcera, tak sa ma potom nezlaknite

janka1874
4. jún 2010

csikike a neviete ho dať do nejakého igelitu?

silvika
4. jún 2010

csiki budeme zahlidat na muza, ze ta uz taku mladu bije, ale zasa pekne od neho ze ta vezme na luft 😝 😉

zrzulka
4. jún 2010

V ba konecne neprsi tak ideme s Miíiiiisou nakupovat :o)))
Inak ja truba som malej nezobrala vobec prsiplast a nakoniec ani nekupila gumaky....takze super.... Snad bude zajtra bezdazdie tak ako hlasili....
A s tymi odrazadlami, vsak kazdy nieco bude mat, deti si medzi sebou povymienaju. Teda ja pocitam s tym ze mala bude chciet aj tak nieco ine ako to co jej vezmeme....my berieme malej bobocar a kocik s babou... este premyslam nad motorkou ale ved vymenime pripadne s niekym za bobocar. Miska na nom aj tak chodit tak ako na odrazadle...

zrzulka
4. jún 2010

A beriete aj hracky dovnutra pre deti??? Ci je tam nejaky kutik?

abbi
4. jún 2010

ja beriem aj hracky zrzul 😉

silvika
4. jún 2010

aj my budeme brat hracky a knizky ale u nas hracky su auta 😝

zrzulka
4. jún 2010

oki, tak kazdy nieco donesie a spravime si detsky kutik....my tiez asi len knizky

veva1
4. jún 2010

ahojte tak tomo kasle ako tuberak,tak som zvazovala ist ci neist. Bojim sa aby sme tam neskoncili dakde na pohotovosti. No na druhej strane je culy,vesely aj napriek tomu ze som ho zobudila o dve hodky skor aby cestou spal. tak som sa rozhodla ist. v najhorsom sa zajtra zbalime a vratime. no verim ze to rozchodi a nepojde mu to na priedusky. Som z toho nestastna lebo on fakt este nikdy nekaslal. Kupila som mu dnes aj sirup,tak snad mu zaberie. No a fakt dufam ze vam vylet nezneprijemnime myslienkami na bacile co mu pri zakaslani idu z ust ☹

bocmanka
4. jún 2010

😵 čauteee
no tu je teda otrasneeee
fúka, mrholí, to kde sú tie iľkove predpovede????
či to na fb si robili srandu???????????
....že "Iľkove polooblačno suším už 2 dni?"
😀 😀 😀

silvika
4. jún 2010

veva a nechcela si s nim zbehnut k lekarke? ci ti to uz nevychadza ?

silvika
4. jún 2010

boc jaaaaj ty si nedostala navod k ilkovi, ilko ked povie slnecno bezvetrie tak pride fujacak a slnko bude ale za takou hustou clonou mrakov 😀 😀 😀 aspon my uz ho takto berieme

aida
4. jún 2010

zrzulka ani my nemame gumaky ani prsiplast. som pozerala dnes rano pocasie a ma byt v sobotu slnecno 24 a v nedelu 25 a v stredu 30 konecneeeeeeeeeee. 😀

veva1
4. jún 2010

silvi akurat ho lamem aby sme isli nech nam povie ci to nie su priedusky 😉 idem mu dat polievku a zbehneme pre istotu

veva1
4. jún 2010

a mozu byt priedusky aj bez teploty?

silvika
4. jún 2010

fiii ja tieto suvislosti moc neovladam veru ale ked sa mi maly nezda jaaa som schopna aj na pohotovost ist pre istotu vies aby ti tam nedostal nejaku horucku mozno sa z toho len vykasle a bude mat klud

aida
4. jún 2010

to ani ja neviem my sme este nemali tepltoty ani kasel klop klop klop ale skor myslim ze to nebudeme mat priedusky. Vsak ked stihas tak skoc k doktorke pre tvoj klud.

huleni
4. jún 2010

veva asi fakt najlepsie zbehnut k tomu lekarovi nech si kludna :O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre