Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

huleni
6. jún 2010

ahojte aj my uz sme dorazili, som velmi rada ze som vas spoznala, ste zlate zienky aj muzov ako uz bolo pisane mate zlatych a dokonca aj MM si pocvhaloval, tak som povedala ze my s niki sme ta pozvali teraz tak ty mzoes vybrat letnu dovolenku a pozvat nas.o))))
alinka tebe jedno velikanske vdaka, celu cestu len vonala a vonala a to jej dala teta a este nam aj spievala:o))
a vlastne VDAKA vsetkym...bolo super a dokonca niektore ste sa aj objat nechali, takze hodnotim uplne ze na vybornu s * :o)))

bzuco
6. jún 2010

@csikike
ja verím, že budúci rok tam budeme aj my 😉

bzuco
6. jún 2010

@huleni
to sme už minulý rok vraveli, že aj naši M si sadli 😉
večer spolu klábosili, akoby sa poznali minimálne 10 rokov 😀 😎

huleni
6. jún 2010

no ten moj vecer zaspal , ale tak pocas dna podebatil:o))) a bzucko na buduci rok sa uz hadam vsetci vidime.o)))

veva1
6. jún 2010

a uz naspat v realite,bola som nakupit riesim co zajtra navarim. A to este mam vsetko v aute nahadzane bo sme este u nasich,tak caka na mna pranie,chystanie vecere. jaj mohli sme dat take aspon tyzdnove stretko 😀

abbi
6. jún 2010

ahojte aj my sme uz doma 😉 bolo BOMBASTICKY velmi sa mi pacilo, az na moju neschopnost poriadne komunikovat. Moj muz sa smial, ze mu je cudne, ze vsetko nekomentujem 😀 😀 moje deti ani nechceli ist domov 😀 😀
no idem pozliepat fotky a dam na FB asi..

centik
6. jún 2010

ahojte,
tak my sme tiez stastne dorazili asi tak 4 krat sme mali grcajucu pauzu, nie ja, ale mala 😀 ale inak pohoda, mala je rada ze je doma, mala strasne vela zazitkov a v noci tam hrozne zle spala
ale bolo uuuuuzasne super a do toho penzionu by som sla kludne zas
ja som celu uplne celu cestu kychala, teraz mam zodraty nos a boli ma hlava, tak mam as nejaku fajn alergiu 😅

veva na teba som akurat myslela ze ani neviem kedy ste odisli

zrzulka
6. jún 2010

cafte... tak aj my uz sme doma. Sme sa zastavili este na ranci pod Babicou co sme nestihli absolvovat s vami... Je to tam fakt super. Aj tam dobre varia.... Akurat sme mali smolu, polhodku sme cakali na to kym odpracu poziarnici z cesty spadnute stromy tak sme prisli trosku neskor domov ako bol povodny plan ale super....mala hned zaspala ....
Stretko bolo prijemne... rada som vas opat vsetych videla ....Snad v tejto tradicii stretavania sa ostaneme aj nadalej....
Alinka este raz dakujem za vrecusko, uz mi rozvoniava v kuchyni....

telinka
6. jún 2010

zdraviiiim hviezdy 🙂

my sme doma uz davnejsie , len mi bolo tak zle z cesty , ze som si najprv musela schrupnut 😀 zabudla som si dat kinedryl 😅 😅 😅
peta pred nastupom do auta vbehla do budovy ze ona ide tuto byvat 😀 😀 😀 aj doma ze ideme este na vylet 😀 😀 😀 ale je teda riadne rozjasena , sa tam na nu dost noviniek nalepilo 😀 😀 😀

resume....bolo krasne slnecno aj v slniecku veselo , prijemne , som rada ze som sa s vami vsetkymi stretla ...cmuk 🙂

abbi
6. jún 2010

baby nevadi, ak dam fotky na FB ???

zrzulka
6. jún 2010

abbi a preco by to vadilo? teda ak sa vyjadrujem za seba mne to nevadi, skor by som prijala viacerych ktori by pridali fotky na FB kedze aj som velmi nefotila.... nejako mi chybala energia ... 😒 stale sa citim nejako unaveno, velmi som sa tam nevyspala

zrzulka
6. jún 2010

aj ja nejake co mam nahodim.... ale nie je ich vela

abbi
6. jún 2010

juj ide to hrozne pomaly ☹

aida
6. jún 2010

ahojte aj my sme uz doma este sme sa zastavili v bojniciach v zoo. 🙂
A na stretku bolo supeeeeeeeer som rada ze som vas vsetkych spoznala a deticky boli uzasne. 🙂

centik
6. jún 2010

aida aj ja som rada ze som ta spoznala aj ked som ta vobec nespoznala furt sa natom musim smiat, ze si niekoho dcera 😀 😀

aida
6. jún 2010

centik 😀 dakujem za rok ked sa stretneme budem vyzerat starsie 😀

zrzulka
6. jún 2010

Aidi myslim ze ty budes vzdy vyzerat velmi mladucko. Aj o 10 rokov.... Budes posobit ako Vanesskina starsia sestra:o)

aida
6. jún 2010

Dakujem Zrzulka 🙂 Ale ved sme vsetky vyzerali mladucko 🙂

zucha
6. jún 2010

kocky, to pre mna s Ani bol tak nadherny vikend, ze ani neviem, ako sa Vam mam podakovat 😉

veva1
6. jún 2010

tomo uz zaspal s vrecuskom pod bruchom,ze odsamkovej maminy. Pamata si vsetky mena deti sme sa snazili spocitat kolko bolo chlapcov a kolko dievcat. Ani mliecko cicat nechcel ,ze podme sa iba rozpravat.Sa ho pytam ze o com? A on ze o tom ako sme boli na vylete 😀 A po chvili zahlasil,pome na vylet a vstal z postele 😀 A uz vobec nekasle,aj sopliky polavili tak sa tesim velmi. Dufam ze sme vam z nich nepribalili,som sa snazila aby vam na deturence nekaslal,ale nie vzdy sa asi dalo.

huleni
6. jún 2010

vevi vsetko bolo super, ja som si ani nevsimla ze by kaslal maly motorkar:o)))) som si ta pridala na fb aj ja tam potom hodim foto to bude asi rychlejsie:o))) my sme so soplami prisli ale mne to skor pride ako alergia...asi na ten cerstvy vzduch predsa len sme zvyknuti na tu nasu chemicku a taaak:O)) super bolo este stale mam taky super pocit ze sme boli a ze som vas spoznala...asi to bdueme msuiet castejsie organizovat baby🙂))

veva1
6. jún 2010

huleni ,tak verim ze sopliky rychle prejdu. ze je to fakt len nejaka jednodnova alergia. A este raz dakujem za maslove keksiky ,vonali nadherne urcite ich tu niekde pozhanam 😵
som utahana ako kon,ale plna dojmov,tak sa mi ani spat nechce. No po dvoch nocnych a ktovie aka bude tato tak by sa mi aj patrilo.

huleni
6. jún 2010

veva ja som mala pre vas nachystane,len som vas uz nezastihla:o((( takze posli adresu a poslem kamosovi, (vazne to myslim) aby si vedela ake mas hladat...

veva1
6. jún 2010

si zlata moja,ale budes mat ostaru s postou len,odfot obal prosim to staci hadam a ak nezozeniem posles viacej ks.

huleni
6. jún 2010

ale neblazni sak som sa ti ja ponukla, keby som nechcela tak ti nenapisem, len mi hod do IP adresu a poslem ti viac a ak spapate a bude treba poslem znova ak nenatrafite :o)

veva1
6. jún 2010

si zlata a co lubi nikolka? okrem maslovych keksov a svojho auticka? 🙂

huleni
6. jún 2010

@veva1 nerob si starosti ved niekedy zas mozno budeme potrebovat nieco my:o) no tak auticko je "kaji" tak si ho ona nazvala a az mi bolo luto ako ho nikomu nechcela pozicat...ale tak hadam sa to nauci:O)..raz urcite 🙂

veva1
6. jún 2010

huleni mne to prislo naopak,ze prave ona ho stale niekomu pozicat musela 😉 mne bolo luto jej,ako to musela zvladat pozerat sa ako sa jej na nom vozia. Tomo svoje modre odrazadlo tu u nas neda nikomu,ani za nic. No tam sa s tym zmieril a celkom pekne vydrzal ked sa na nom niekto iny vozil

huleni
6. jún 2010

inak my sme sa cestou zas museli v lisli zastavit lebo nam sa lubila claudikina lopta a odchadzali sme s dvoma lebo aj macikovu chcela...no neurobis dietatu radost.o))))

huleni
6. jún 2010

no ved si vsetci pozicali..fakt bolo super, uz som aj pisala ze veru aj 2krat do roka by sme mohli taketo neico organizovat...a samoska ked pojdete niekto smer Bojnice ozvite sa kazdu z vas velmi rada uvidim, :o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre