• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tak sa hlásime z dlhej cesty cesta bola super až na posledných 100km to už babule mali pokrk cestovania a na striedačku revali no čo už ale ináč boli suprovéééééé
som strašne rada že sme boli len škoda že ste tak skoro dnes všetvi utekali domov ale nevadí

kto má čílso na @lilusku potreujem jej zavolať prosííííííííííííím zabudli si nejaké veci v penzióne
6. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj nam bolo super a uz sa tesim na dalsie stretnutie.
Zdalo sa mi ze sme bol nejako kratko...vam sa to nezdalo? :dizzy_face:

janka, veci uz vybavene :grinning:
6. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilus uz som aj ja pisala ze aspon 2 krat do roka to msuime organizovat.o)))) a jani teda vitajte doma no vy a ajula ste to mali asi najtazsie co sa tykalo cesty..ale hlavne ze sme uz vsetci stastne dorazili...
6. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este stahujem foto, hodim to na fb a zajtra vas pooznacujem lebo dnes uz asi fakt len zalahnem, sme si boli este basketbal zahrat tak som uplne odpalena.o)))
6. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jani boli suprove,aj ked viky som nemala stihu velmi pokukat,sendy som stretala casto a vdy super vysmiatu a dobre naladenu, neviem co ty tu furt riesis :grinning:
6. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liluska teším sa liluska nevedela som sa ozvať skôr

veru tiež sme hovorili že kľudne aj na jeseň alebo v zime by sme brali také stretko zas :grinning:
6. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme defintívne zhodnotili že už mala byť v škôlke a aj by už kecala podľa mňa no čo 3 mesiace už musí nejako so mnou prežiť a ide do škôlky
ale ona sa celkovo pár dní pred stretkom skľudnila
6. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za dalsie stretnutie...bolo superne tak to treba opakovat castejsie!!! :dizzy_face:
6. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jesen na duchonke musi byt hribov :slight_smile:
6. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 a neviem co rozpravas ze nerozprava ved to pekne ukoncila ze hototo:o))) fakt mas zlate bambulky, proste vsetky deti su prekrasne a uzasne, :o)
6. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z toho slova som sa zas celú cestu tešila
nikdy nezabudnem že na wc v duchonke sme sa naučili hototo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ženy ktorá zábudlivá duša tam nechala slnečné okuliare také pomerne väčšie s tenkou tyčkou a kamienkami
sú u mňa boli v tej spoločenskej miestnosti
6. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 nasa miska ich tm nechala :sweat_smile:
6. jún 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 este som zabudla ze vdaka za organizaciu , si s tym mala starosti a super si to vybavila :slight_smile:
no jednoducho kosicanky su super organizatorky :dizzy_face: chyba mi tu tlieskajuci smajlik :wink:
6. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my tlieskame organizatorke :wink:
6. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tlieskam a velke dakujem jani
6. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este @abbi dakujeme ze nasla take miestecko priatelske detom :slight_smile:
6. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak obom baby velke vdaka a vsetkym ostatnym za super atmosku no proste by som mohla dookola dakovat..jednoznacne super vikend :o)
6. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 veru JANIK aj ja som myslela na to, ze sme ti mohli aspon poriadny dezertik kupit.. prepac. SUPER si to cele zorganizovala :wink: :wink: :wink: :wink: tap tap tap aj ja tlieskam
6. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja dakujem Internetu, konkretne GOOGLE, ze mi take krasne miesto vyhodilo, ked som take miesto hladala :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi si nemusela priznat google, tam uz dakovat nemozeme...no a co sa tyka "dezertiku" pre janku tak to je dovod na dalsie stretko..:o)
6. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky nie mne ďakujte ale abbi že našla také super miesto
organizácia bola v pohode ak je spolupráca na oboch stranách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka pošli mi adresu a ja ti ich pošlem nie je problém :grinning:
6. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim na fb pridat foto ale sak mi to nejak blbne, tak to bude asi po castiach a zajtra to snad aj dokoncim:o)
6. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa ani nesnažím idem spať mám dosť
6. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to tiez vidim na postel:o))
6. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE :slight_smile:
tak my tento rok sice len kratko,ale hodnotime to ako pekny den,dobre ze sme sa stavili cestou :dizzy_face: :wink:

ja som aj prave pre to,za skorsie stretko ako az o rok... :grinning:
6. jún 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka nahravam na FB video tvojho muzika :wink: :wink: stiahni si to, ja to potom vymazem :wink:
7. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík abbi
7. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbi nedarí sa mi to stiahnuť mne totiž neide sťahovanie videí na FB a tak neviem to ani uložiť nevieš mi to poslať cez skype?
7. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne.. mam skype tusim som Marti alebo Marti5t Nitra
7. jún 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok