Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

centik
26. jan 2009

no to sa mi zda dost za ranajky a veceru,
mozno by som sla bez stravu, tolko chleba si zas donesiem na 2 dni...

ajula25
26. jan 2009

no luci sto pro lepšia ako v avene. najmenej o polovicu. 😉

ajula25
26. jan 2009

centi tak ja bez stravy nejdem. ak sa dá polpenzia tak prečo nie? inak myslíš že 165 Sk je veľa na osobu za raňajky a večeru v reštike? ja by som povedala, že to je super cena. veď u nás v hoteli len raňajky stáli 150 sk tuším....

janka1874
26. jan 2009

no ja som za šuštiaka ak nebude iná možnosť cenovoje to fakt super len ja by som ešte prijala ak by niečo pozrela alinka v Liptovskom Jáne predsa len to máme z Ke o 100km bližšie
ale ak inak nebude tak berieme aj polpenziu pre istotu a jasne že obed nám netreba to aj tak budeme niekde vonku tak načo

luculka
26. jan 2009

centi podla mna to neni vela

luculka
26. jan 2009

jani my z tejto satrany mame daleko jedno aj druhe 😒

luculka
26. jan 2009

jabi teraz som pozerala tu mapu tam,,mame to skoro na rovnako 😅

luculka
26. jan 2009

jani 🙂

ajula25
26. jan 2009

však ono to je tak. jedni majú bližšie druhí ďalej. takže kompromis sa musí urobiť tak či tak, no nie?
ešte mi odpíše ako s tou prístelkou pre deťuše a zahlasujeme. no a môžeme zasa robiť rezervačku 😅

tinyleaf
26. jan 2009

tak som uz aj hovorila s mamou, cez vikend mi pofoti okolie toho penzionu a co sa bude dat, tak po vikende dam vediet ako to tam vyzera

centik
26. jan 2009

Tiny super 🙂

janka1874
26. jan 2009

http://mapy.atlas.sk/
http://mapy.atlas.sk/
no ne sa to nezdá na rovnako alebo to je nejako pletiem?
ale v podstate 100km sa dá prežiť len už zlaďme to ubytko 😀 😀 😀

luculka
26. jan 2009

jani terau myslis co???nasa a vasu cestu do terchocej,,,alebo tvoju do jana a terchovej 😅

bzuco
26. jan 2009

tak ja dávam hlas šuštiaku

ale my prídeme len na 1 noc...zo soboty na nedeľu....prídeme v sobotu ráno, v piatok sa nám nebude dať...

bzuco
26. jan 2009

tiny,,,super...nech mamina pošpióni poriadne 😀

luculka
26. jan 2009

Ok ak sa pojde do šušťáku,,,(jogingu) ako som si to ja nazvala 😀

hlasim 2dospele kusy,,,a jednu copatú bambulka 😎

janka1874
26. jan 2009

luculka to je jedno nech je to kde chce či tam či tam prídeme 100km ma neodradí aby som Vás stretla 😀 😀 😀

alinka76
26. jan 2009

baby, tak ja som tu nebola 2 dni a takéto zmeny, nestíhala som kukať. Ale tiež som si myslela, že je to dosť v tom Jáne platiť také peniaze. Šuštiak sa mi páči, príroda, súkromie, večer opekačka, deti pri nás v kočíkoch, však 1víkend prežíjú aj s rozhaseným režimom, nie? 😀 😀 😀 A obávam sa, že na Liptove lepšie nezoženieme, lebo tu už nevedia čo pýtať, je to tu rekreačná oblasť kvôli aquaparku. A ľudí tam je ako na zabitie, ja osobne by som tam ani neišla, je tam hlava na hlave. Takže berieme šuštiaka? A nám raňajky netreba, ja jedávam jogurty, muž nič a deti dačím už nakŕmim.

alinka76
26. jan 2009

no baby a teraz som zbadala Vrátnu dolinu a viac mi netreba. ja som taký turista, že mne stačia hory a som vo vytržení 😀 😀 😀 a tu som ešte nebola, takže berieeeeeeeeeem!!!!

luculka
26. jan 2009

ali aj nam sa to paci,,a muz konecne mávol ze ideme 😀 😀

aadula
26. jan 2009

my príde tiež len so soboty na nedeľu 🙂 a moj manžel má tiež rád hory..on nemusí vodu a kúpanie

luculka
26. jan 2009

ozaj dame urobit drobcom tie trická,,,,s nápisom Decembrovčiatka 07????

alinka76
26. jan 2009

lucul, a vy ste nechceli prísť? či len manžel štrajkoval?

no jasné, to je perfiš nápad, budú úžasné 😵 chlapci modré a baby červené?

luculka
26. jan 2009

ali presne tak ma to napadlo,,,babule užový nápis a chlapc modrý....len kde to dáme urobit,,,neviem ci tu to niekde robia,,,,musim zistit

no nejako sme sa zatial nebavili,,,a zdalo sa mu dost v rom Jane

luculka
26. jan 2009

jeee ali kde mas album? 😕

centik
26. jan 2009

Ajulka ziadne nove spravy???

janka1874
27. jan 2009

ahojte nemám dobré správy písala som našim košičankám či mi nemá nieko požičať vysielačku an stretko a hľa čo som sa dozvedela a keď mám povedať svoj názor aj z toho mailu som si trošku myslela že chlap ktorý nazýva ped niekým cudzám deti deckami tak ich asi veľmi nemusí

ahoj Janka. neodporúčam vám ten penzión šuštiak, pretože my apríloví drobci 2007 sme tam stretko mali a bol dosť odmeraný a nechápavý k deťom. kľudne pozri do témy nášho stretka, alebo sa opýtaj na aprílových drobcoch 2007 a všetci čo sme tam boli tak sme boli z toho jeho prístupu otrasení. to je len rada v dobrom.

ajula25
27. jan 2009

centi nemám nič. neodpísal.

Jani nieeeeeeeeeeeee. ďalšia komplikácia. to je o nervy.

ale je tam viac penzionov tak ešte by sme mohli potom tam kuk .

silvika
27. jan 2009

a ten šušťák to je zasa nejaky novodoby podnikatel? nakupi preliezky pre detisky ale deticky by chodit nemuseli alebo co to mas aku politiku ?

silvika
27. jan 2009

pripadne vykradneme tipy od inych stretavaciek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre