Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
27. jan 2009

silvi..aj sustak je ukradnuty typ od inych stretavaciek 😅
kuk na decembrovky...tam je aj foto...asi to nebolo az take strasne

bzuco
27. jan 2009

luci..ja skúsim vyzistiť, mám známeho čo robí v jednej reklamnej firme a robia aj tlač na tričká...len neviem, či vedia tie tričká aj zaobstarať

ale na MMB som videla, že to jedna firma robí...aj detské a aj tehotenské, tam by nemal byť problém

ajulka...už je to vyriešené...majiteľ sa len chudák bál pri toľkom návale detí o svoj penzion, ktorý si sám vlastnoručne vybudoval, tak je naň trochu viac citlivý....ale vraj to nebolo až také zlé 😀

silvika
27. jan 2009

sak ja viem secko som dneska pre zmenu stihla odlsedovat aj tu kradez sustiaka som zaregistrovala, len mna velice nas..ju takito typci to len zato a my ked sme sa narodili po termine v januari? s nami bude co? my sme boli silvsetrovi ale sa mu nechcelo von, tak ho vyhnali az 9.1.....? 😅

telinka
27. jan 2009

co by s vami bolo , nabehnete s nami k sustiakovi a budeme mu spolocne dvihat adrenalin 😀

ajula25
27. jan 2009

no tak to som rada bzucko. Konečne sme niečo celkom obstojné našli čo je v prírode, páči sa to a aj deti by sa vyžili....

ajula25
27. jan 2009

silvi čoby, však ste naši nie? 😉

silvika
27. jan 2009

ajula no este ze tak, ze beriete aj oneskorencov 😝

martinaj
27. jan 2009

ahojte 😉 no mam v tom teraz pekny zmatok 😀

aida
27. jan 2009

junovcatka 2007 pisali o tom Mr.sustiaku ze ked tam prisli tak jedna babenka musela odist ale Sustiak povedal ze musi zaplatit 2 noci lebo ze on tak mohol ineho hosta dat tak sa baby museli poskladat lebo im povedal ze maju odist. Este k tomu ich nechal od rana vonku,10 stupnov a prosili ho aby im aspon spolocensku miestnost otvoril stale sa vyhovaral aj ked ju otvoril ze tam bolo nezakurene. A ze jednal s nimi ako so soplosmi 😠

centik
27. jan 2009

baby ja by som bola este za tie bungalovi v tej demenovskej...

telinka
27. jan 2009

mne je to v podstate jedno , som nenarocna , dufam ze v juni uz bude teplo a budeme sa tie 2 dni na izbach zdrziavat minimalne , akurat aby tam nebolo spolocne wc a sprchy na chodbe 😅

martinaj
27. jan 2009

centi a aky je link na tie bungalovi v demenovskej? neviem ho najst 😅

martinaj
27. jan 2009

dakujem 😉

tinyleaf
27. jan 2009

centik, v polovici tych bungalovov by sme museli byt po 2 rodiny a neviem ci by s tym kazdy suhlasil

bzuco
27. jan 2009

baby...podľa mňa, ked sa mu jasne napíšu naše požiadavky a aj to, kto kedy príde, tak by nemal byť problém...a tiež sa treba s ním dohodnúť, že tí, čo prídu skôr, ako púšťajú na izby, že nebudú čakať von, ale aspoň do tej spoločenskej miestnosti bude voľný vstup...ked sa to dohodne dopredu, myslím, že by enmal byť problém

a teda tie wcká a sprchy ma zaujímajú, či sú na každej izbe alebo len na chodbe...to by som nerada 😖

telinka
27. jan 2009

v tom sustiaku su na izbach , ale cez tu limbu je to zbytocne predrazene 😝

centik
27. jan 2009

mne nevadi ze dve rodiny, myslim ze Telinka by bola rada somnou v bungalove 😀

ajula25
27. jan 2009

ak si dáte ubytovanie, tak je tam napísane, že sociálne sú v každej izbe....

a myslím, že by to nemuselo byť až také zlé. Ako píše Bzuco. Napísať mu presne a jasne čo očakávame a či je to z jeho strany splniteľné.

telinka
27. jan 2009

aaale co centi 😵

ajula25
27. jan 2009

teli tak priamo sa nakontaktovať na tie bungalovy...
http://www.jasnabungalovy.sk/kontakt.php

telinka
27. jan 2009

no jedine tak ...
ale asi by sa mala vyrobit nejaka tabulka do ktorej by sa jasne zahlasovalo kto je za sustiaka...po dnesnych zisteniach...aj ked on tam ma jasne napisane odkedy dokedy je nastup , tak asi nieje taky problem sa podla toho zariadit, ci LJ , aby bol prehlad , alebo este teda vyzistit tie bungalovy...myslim

centik
27. jan 2009

ja som za sustaka nasa Janka mu povie svoj nazor keby nieco , ze Jani?? 🙂

tinyleaf
27. jan 2009

ja takisto za Sustiaka. A kolko nas vlastne uz je? Urcite sa este nazbierame, tak aby bolo tolko volnych izieb.

bzuco
27. jan 2009

aj ja šuštiak 😉

luculka
27. jan 2009

baby no citam ze su problemy,,,a kde je ten album co tam mali odtial foto??,som nenasla

janka1874
27. jan 2009

lucul nie prostredie je problém ale majiteľ
no a ja naozaj nemám problém povedať mu svoje ak chcete napášem aj mail a budeme vedieť rovno na šom sme ja s tým problém nemám ja mu jasne vysvetlím že kde je sever 😀 😀 😀

centik
27. jan 2009

Lucul album je u nas link v decembrovkach 2007

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre