• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
ale ak tak ja súhlasím aj s tými bungalovmi nemyslím si že by bol veľký problém keby boli aj dve rodiny v jednom veď to nie je na trvalo len na dve noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani no to mi je jasne ze mu to vysvetlis,
takze baby ked ide aj janka ja sa toho sustiaka nebojim :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za šuštiaka. však s úsmevom sa dá zvlásnuť aj on, nie? :dizzy_face:
27. jan 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajula buď s úsmevom alebo sa mu jasne vysvetlí kde je sever a aj tak sa to bude dať takže sú až dva spôsoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani pre istotu im dopredu nepis nic , lebo nam odpisu , ze maju obsadene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pre pripadne nezrovnalosti ta pouzijeme ako vyjednavacku priamo na mieste :wink:
27. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes moje dieťa došlo domov s prihláškou na školu v prírode v žiarskej doline http://www.spojar.sk/ a budú platiť 55€ / 1657Sk za 5 nocí, k tomu 5x denne strava. Ak by sme išli dospelí, tak za 2 noci musíme získať zľavu takúto minimálne na 2 noci, píšu že nad 35 ľudí zľava.

a predminulý rok boli zase niekde pri Balogu a tam mali krásne preliezačky, bazén vovnútri , len musím zistiť web stránku, nepamätám si to. Ten šuštiak ma odrádza :unamused: :angry:
27. jan 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zatial tiez za sustiak vsak si s nejakym Mr. Sustiakom poradime :grinning:
27. jan 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka...tie lalíky som kukla...no tam to tiež nie je zrovna najlacnejšie :unamused:
27. jan 2009 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, ale keď si vezmeš cenník pre školy v prírode, tak je to lacné. si vezmi, že my budeme ako škôlka v prírode :grinning: je to tam krásne, aj tie izby. za pokus by to stálo napísať tám.
27. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Bela voda vyzera velmi zajimavo, nad 11 osob tam vychadza noc na jednu osobu za 250 sk to je super cena
27. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je lacnejsie nez šušti
27. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskúšaj alinka :dizzy_face: keby sa ti chcelo
27. jan 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ked pozeram tu dvojizbu v tej vode neviem ci tam vojde postielka?
27. jan 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka...no pokiaľ by nás brali ako škôlku v prírode :grinning: :grinning: , tak to hej...tak skús napísať, aké ceny by urobili :wink:
27. jan 2009 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. nechcem sa vám do stretka miešať, ale my sme mali tú česť s pánom Šuštiakom a tiež sme si mysleli, že ho zvládneme. opak je pravdou. najlepšie je keď sú majitelia ďalej od vás a nekukajú a nekafrú vám do všetkého. u Šuštiaka je to tak. nezabránite tomu vôbec. tak si rozmyslite poriadne kam pôjdete aby ste neboli šokovaní ako my. :unamused:
27. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz...a čo konkrétne vám vadilo?...do čoho sa staral?? :unamused:
27. jan 2009 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, už som napísala niekde, čakám na odpoveď a dám vám vedieť. nech máme naozaj viac na výber a to naj vezmeme
27. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a preco ta avena padla? :wink:
27. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata lebo je draha
27. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak našla som to zariadenie kde boli naše decká http://www.ceres.sk/index.php?page=6&loc=323&zar=2335

je tam aj bazén vovnútri. len nemajú samostatnú stránku, asi tam zajtra zavolám, nech nejdeme cez cestovku. radšej osobne sa s nimi dohodnúť. naša bola veľmi spokojná aj s ubytovaním.
27. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a tie biele vody sa vam nepacia?
27. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá, mám odpoveď z Hradiska http://www.penzionhradisko.sk/

Vami požadované ubytovanie by bolo možné, taktiež termín 12.6.-14.6. 2009 máme zatiaľ voľný.
Čo sa týka služieb pre deti. Máme ihrisko(antukové  -tenis, volejbal, loptové hry), stolný tenis (outdoor), šipky, badminton. Taktiež zabezpečujeme na požiadanie pre deti streľbu so vzduchovej zbrani na letnej strelnici, vzdialenej od nás cca 2 km.
Ubytovanie, raňajky a večera – polpenzia – 17,20 Eur osoba/noc.(to nám už dali 10% zľavu)
                                                  detská polpenzia – 14,10 Eur dieťa
Máme k dispozícii 2 detské postieľky a 2 detské stoličky, na našu kapacitu to postačuje.
Len 8 km od nás sa nachádza stanička známej Čiernohronskej železničky. Nenechajte si újsť túto atrakciu. Po dohode zabezpečíme odvoz aj dovoz na staničku.
27. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka...no tie služby pred deti :unamused: :rolling_eyes: ...to tak od 10 rokov vyššie :pensive:
27. jan 2009 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stale za šuštiho
27. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v tom penzióne bol aj kuly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tam ideme nie?

telinka beriem ťa za slovo ale by si sa čudovala ako diplomaticky viem niekomu dať na javo ako si to predstavujem :grinning: :grinning: :grinning: ja nie som taký nervák ako sa zdám nebojte sa ja mám len rada vo veciach jasno
ja si počkám v úzadí a zasiahnem len ak to bude nevyhnutné :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani...jak tajny agent :grinning: :grinning: :grinning:
baby a neni to zas o kus dalej , aby sme nakoniec nedorazili az do tych kosic :sweat_smile:
27. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli :grinning:
ja som za tvoj link :grinning: :sunglasses:
27. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli kľudne prídte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
telinka ja sa len zdám ale ináč ja som vegeťák
27. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok