Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

centik
29. jan 2009

anin 😀

ajula25
29. jan 2009

anina no bez teba by sme nešli, čo si teraz. však kto by nám robil zábavu? Claudia je predsa najväčšia výmyselníčka z decemrovčiatok, nie? no a mamina je zasa super kočka 😉

centik
29. jan 2009

ANIcent
umna je akurat taka situacia 😀 😀 MM mi nic nenechal

alinka76
29. jan 2009

janka, nechcem byť fterka, ale dvom firmám som už písala o tričká, že či nám spravia cenu 😀 😀 😀 obchodníčka sa nezaprie.

ja som zvedavá, či teraz iné mesiace nebudú od nás odkukávať severku na stretko tiež 😎

telinka
29. jan 2009

😀 😀 😀 centi ty zas dnes perliiiš

ajula25
29. jan 2009

centi, že ANIcent.... 😀

ajula25
29. jan 2009

ali tak to vterka nie si. ty si proste super.

a inak ja nemám veľký podiel na tomto tu. alinka má väčší 😉

a markíze dáme avízo a budeme v reflexe 😝

telinka
29. jan 2009

ale panaka mas u mna....donesem ten karamelovyyy??? 😉

anina1
29. jan 2009

centík, jasné že ťa mám rada, ako poklad, len kopať a kopať 😀
ale nieeeeeee 😉

ajula25
29. jan 2009

jej teli karamelový si dááááááááááám. jasné. a urob ho velaaaaaaaaa. alebo sa dohodneme, každá uroí pol litra 😉

ajula25
29. jan 2009

anina alebo zakopať a nikdy nenájsť? 😀

simka9122008
29. jan 2009

Mňam karamelový, ja donesiem kokosový 😉 😀

ajula25
29. jan 2009

no a koláče? tie kto aké donesie? 😀

janka1874
29. jan 2009

no aspoň niečo príjemné by bolo v tom reflexe 🙂 🙂
no máme tu dobré organizátorky 🙂 🙂 🙂 a na podiele nezáleží každý má ten svoj myslím z vás dvoch

anina1
29. jan 2009

ajula 😀 😀

telinka
29. jan 2009

a bude sa chlastat , ale len maminky , tatkovia budu strazit 😀

silvika
29. jan 2009

fuhaaa nemam vas dnes este ani kedy docitat sak ja som hadzala take pripomienky ked s ami nepacilo ubytko a taaak, ja len aby sme zavsiveni nedosli vsetci, ale citam usilovne, ale dnes som bola u lekara a hned som vyhresena a aj maly mi zle zacal spavat tak menej stiham!!!! sak majte trochu sucitu

ajula25
29. jan 2009

jani v podstate aj bzucko má podiel. však aj ona hladala o dušu. takže aj ona zaslúži panáka. Luculka zasa za tričká ako nápad....a tak by sa dalo menovať. však každá z nás niečo,no nie? 😉

janka1874
29. jan 2009

no len sa teraz nepobime za podiely 😀 😀 😀 😀 😀 ako čítam tak panáka sa ujde každému ak každá donesie aspoň pól litra likéru tak budeme mať sladko až neviem kde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anina1
29. jan 2009

a my nič? žiadny panák? 😀

tinyleaf
29. jan 2009

caute maminy, tak vidim ze sa napokon rozhodlo. A neviete je tam okolo nejaka travnata plocha s posedenim, nieco podobne ako bolo u Sustiaka? Lebo podla toho obrazku sa to neda zistit, ci je za penzionom nejake miesto na relax, aby sme netrcali iba vnutri. Ved by im tollko deti ten detsky kutik uplne zdemolovalo 😀 😀

simka9122008
29. jan 2009

A to fakt bolo stretko modrého koníka?

janka1874
29. jan 2009

anina s tebou a centikom budem ja piť 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
29. jan 2009

tinyleaf určite tam bude tráva neboj na betóne sa pásť nebudú 😀 😀 😀 😀

normálne ste ma nakazili anina a centik tou uletenou náladou

simka bolo ale v blave niekde ale to len také jednodňové nie víkendové ako by som to opísala také ako míľa pre mamu 😀 😀 😀 spoločná prechádzka

alinka76
29. jan 2009

každá máme svoj podiel, všetky čo sme tu, neviem kto prišiel prvý s tým stretkom, ten má najväčší podiel 😎

teli, čakala som, kto nadhodí tému pitie 😀 nechcela som byť prvá. ale čo berieme napitie teda? 😀 😀 😀 😎

ajula25
29. jan 2009

tiny na stránke píšu, že je tam ihrisko s preliezačkami a hojdačkami. takže neboj, bude fajn...
http://www.severka.sk/2008081403-pre-deti.html

ajula25
29. jan 2009

ali tak každá niečo a o smäde neostaneme 😀

janka1874
29. jan 2009

alinka neboj nie si tu ty ako prvá alkoholička už sme ťa predbehli len dnes na to ideme nejako šírom šárom najprv párenie (čiže po starom 3 etapa) a teraz pitie (čiže po starom 1 etapa) a kde máme jedlo len nejaké zákusky sa tu mihli a koniec

janka1874
29. jan 2009

najlepšie bude ak každý vezme to čo bude piť a hotovo len dúfam, že do vtedy sa už nebude u nás kojiť

ajula25
29. jan 2009

jani však je tam reštika, tak jedlo vláčiť nebudeme. tam sa najeme. a koláčiky, ak každá donesie jeden druh, tak sa ani nepojedia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre