• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
tak alinka ďakujem za maila. Už som im napísala ohľadom takých organizačných. Centik sa pýtala na veľkosť AP, záloha ako by sa dala zaplatiť a tak podobne.
Ak niečo baby máte, hoďte do IP ja si to poznačím a samozrejme sa na to opýtam.
30. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tričká. to srdiečko nie je zlé, len asi ak by tam bolo mohlo by byť menšie....a nápis modrý koník mne bsolútne nevadí, však sme koníkárky, nie? :wink:
no a číslo ja som za 86 ak sa dá :wink:
30. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tiež jeden návrh na tričko spravila: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=93509
30. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som na tom luculkinom navrhu mozno nechala ten napis modrykonik.sk, ale dala ho mensim. A to cervene srdiecko budu mat aj chlapci? :grinning:
30. jan 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka supeeeer len tam daj č namiesto c :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, pri tomto písme to nešlo. to už nechám na luculku, že čo si vyberie a potom nech prispôsobí, ak to prejde komisiou :grinning:
30. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK takze
1. bud uplne bez srdiecka,,,alebo len dievčatám srdiecko
2. len logo koníka,,,bez názvu

ci ako??? :grinning:
30. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som za:
bez srdiečka pre všetkych a logo aj z nazvom :wink:
30. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za srdiečka pre dievčatá aby sme ich rozoznali a či s názvom alebo bez to mi je jedno :slight_smile:
30. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zato ze bez srdiecka, a ked tak len nejake malicke
30. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dajme len nápis s obrázkom koníka bez nápisu a bez srdiečka. a dievčatá potom môžu mať ružové celé nápisy aj koníka, keď tam nebude ten nápis modrykonik.sk
30. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a pondelok bude vediet cenu a ake velkosti by mohli zohnat,,, :slight_smile:
inak cena zatial okolo 120Sk :slight_smile:
30. jan 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super. a potom ti pošleme peniaze? tričká stačí si tam rozdať, ale aby si nebola v strate 5 mesiacov :wink:
30. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja ako nechcem nejak plašiť..ale to logo..nebude to problém ak sa použije na tričká? alebo sa to berie, že sme súčasťou koníka a môžeme ho používať?
30. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadulka , luculka zistovala u emjee a vraj mozeme pouzit....ved to maju reklamu zadarmo :wink:
30. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá a tam v tej Oravskej Lesnej budeme aj dajaký program robiť že výlety a tak? a budeme tam aj napr. opekať dačo?
30. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul,,,vsetko zistene mozme,,,reklama zadara,,,nie? :slight_smile:

ali asi bude njalepsie poslat ,,,a trická rozdám tam,,,budem volat deti po menách a oni si budu po jedoim po ne chodit :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali..sak uvidime na mieste , podla situacie a pocasia nieee???
alebo rozmyslas ze zoberes gitaru??? :sweat_smile:
30. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no piatok asi moc uz nestihneme,,,sobota fakt podla pocka :wink:
jeeeej zoberte gitaru :slight_smile: ...a ja mám doma dudy :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooo zoberte gitaruu :slight_smile:
a ja vam budem spievat :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám gitaru. my sme antitalenti na hranie. ale spievať viem a aj neslušné odrhovačky :grinning: :grinning: :grinning: len či tam majú nejaké ohnisko na opekanie, hmmm. zistíme. ajula zistí :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už sa neviem dočkať!!! Tak strašne sa teším dufam, že nám dovtedy dotoho niečo nepride :wink:

A ešte k tym farbam....dajme predok trička všetkym modručké a vzadu napis pre dievčatka ružove a pre chlapcov modre...nemam nič proti ružovej ale bude to pekne ked jednu čast budu mat rovnakej farby.

A lucul to z tym vyvolavanim a rozdavanim tričiek nema chybu!! To je super napad...to budu drobci uz dobre rozumieť a ked budu niečo dostavať tak budeš určite ich oblubenec :dizzy_face:
30. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a budem ich mat ceký vik. na krku :sweat_smile:
30. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti moju kludne poziciam!! :wink: :grinning:
30. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ona je skoro celá Natuš,,neni problem,,,, :slight_smile: :wink:
30. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked tie trička budu skôr krasne darčeky pre nas ako pre deticky...oni si to pri najbližšej priležitosti niečim zašpinia a možme potom prať :grinning:
30. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luc, a spravia to tak, že vzadu napíšu meno dieťatka? nebude to komplikované?
30. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste teda šikulky..ste to už zistili..sa ospravedlňujem, ale dozadu som vás nečítala :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluš, to je ale dobrý nápad s tou rovnakou farbou vpredu a vzadu mená farebne :slight_smile: to bude krásna fotka našich detí, len to ich budeme musieť asi niekde prilepiť, aby sme ich udržali na 1 mieste
30. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok