Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

liluska
30. jan 2009

no to bude tažke urobiť spoločnu foto...no ale budeme mať na to skoro tri dni tak snad aspon jedna sa podari 😉

alinka76
30. jan 2009

liluš, asi jednine v kočíkoch, keď ich poviažeme 😀 ale chrbty im nebude vidieť s tými nápismi 😒

telinka
30. jan 2009

ved v kazdom aute je tazne lano 😉

luculka
30. jan 2009

ali spravia,,, 🙂

luculka
30. jan 2009

😀 😀

simka9122008
30. jan 2009

Dáme im do stredu veľkú misku chrumiek a hneď budú všetky pokope

alinka76
30. jan 2009

teli, načo lano? asi mám dlhé vedenie

telinka
30. jan 2009

aby sme ich mohli poviazat na to fotenie 😅

alinka76
30. jan 2009

to radšej ako simka, nasypeme im ako kuričkám na zem chrumky a budú zobať 😀

ajula25
30. jan 2009

čaute.
mne sa tiež páči to čo navrhla liluska...
a môjho udržíte iba ak lanom. on sedieť nebude to je isté. Ibaže mu dám do ruky telefón 😝

anina1
30. jan 2009

aj mne sa páči liluš čo navrhla, súhlasím 😀 😉

alinka76
30. jan 2009

ajulka, došla si? som ti písala na gmail 🙂

bzuco
30. jan 2009

luci..a zistila si tie rozmery?...nieže si objednám 92 a budem v tom ja chodiť 😀

ajula25
30. jan 2009

asli hej tu som. čítala som g mail a omylom som si ten mail vymazala 😀 ale napísala som ti.... a vidím, že si už tabuľku hodila aj ty.... 😉

ajula25
30. jan 2009

bzucko vy nebudete pre Barborku ptrebovať prístelku?

inak ali som písala do penzionu, že všetky detské postielky bereme. čo ja mám poznačené tak 4 ks sa hlásili....

bzuco
30. jan 2009

ajulka...netreba...ona aj doma spí s nami...v detskej sa sama bojí 🙄 🙄 🙄 ...aj tam zaspí a o polnoci dokluše k nám do postele 😠

zrzulka
30. jan 2009

Beriete este novych clenov do partie?🙂Dost skoro som si vsimla ze sa chysta celoslovenska stretavka🙂 Kde to bude a kedy? Nechce sa mi listovat vzadu.

ajula25
30. jan 2009

bzucko aj u nás je to presne tak. Marek szaspáva vo svojej posteli, ale každú noc je pri nás. A minule manžel na neho nakričal, lebo okopával nás celú noc jak záhradky a v noci len do mňa drgol, a ževraj mám s ním ísť spať do jeho izby...
takže aj ja uvažujem, či brať prístelku. na druhej strane, postielky už nie sú, cestovnú nevlastním, tak ak marek príde k nám ja sa presťahujem s lukym na prístelku a aspoň sa nebudeme všetci tlačiť....

bzuco
30. jan 2009

no naša krpaňa si zasa po nás vykladá nohy...minule som sa zobudila a jej nohu som mala cez moje hrdlo ako gilotinu 😅 😅 😅

ajula25
30. jan 2009

zrzi bude to 12-14.6 v oravskej lesnej penzin Sverka.
www.severka.sk

zrzulka
30. jan 2009

A kto to organizuje nech sa nahlasime?

centik
30. jan 2009

Zrz staci ze to tu napises 😉

zrzulka
30. jan 2009

Aha🙂 No pozeram ze tu uz ste to riadne prebrali. tak nahlasujem 3 osoby🙂 A ako sa to plati az na mieste alebo ako?Komu poslat zalohu? A tricka co tu rozoberate? Aj my chceme. Mala nosi 80 ale do leta asi aj 86.

zrzulka
30. jan 2009

A kde je zraz a o kolkej? Ale to asi staci len nakukat obcas a vsetko sa bude aktualizovat nie? A preco az v lete? To je strasne daleko.

telinka
30. jan 2009

ajul....ja tam mam napisanu na misku pristelku , ale kedze na ap.su dve postele tak nam netreba 😉

zrzulka
30. jan 2009

Inak super napad ten kto to vymyslel. Mna to uz davnejsie napadlo. rada by som spoznala kocky aj sobne. my tu na zpade sa pozname ale rada by som spoznala aj ostatne.

centik
30. jan 2009

Zrz neboj do juna sa vsetko dozvies 😅 platby ani my este nevieme ale tusim v maji sa bude platit

anina1
30. jan 2009

ajul aj ja tam mám prístelku na dvojke, tiež nám netreba 😉

centik
30. jan 2009

a ja tam nemam pristelku v AP a mne treba 😀

ajula25
30. jan 2009

ok baby píšem. zrzi aj teba dorátam, ja len dúfam a verím, že sa pomestíme. ak nie tak je tam ešte wllnes hotel blízko a cena tiež nie je nejaká vysoká, tak poprípade niekto by aj tam mohol bývať, ale do júna času doať uvidíme ako sa to vyvŕbi....
zrzi ceny ti môžem hodiť, záloha ešte neviem ako sa bude platiť, ale začiatkom mája by sme to už mali skompletizovať a teda aj vedieť všetko o cenách a tak podobne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre