Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
13. apr 2009

kocky keby to bolo v nedelu , tak na gardeniu by sme skocili 🙂

aadula
13. apr 2009

teli, ale to je v nedeľu 😉 a tiež uvažujem, že by sme šli aj na gardeniu, ale samozreme, že moj muž vyšomráva..on by najradšej len doma sedel a nikam nešiel 😠 a to nielen teraz

csikike
14. apr 2009

baby, co tak dat stretko tam kde sme boli predtym tak okolo 14-15 tej a dovtedy by sa stihla aj ta vystava kto by chcel, kto nie tak by prisli iba tam...

alinka76
14. apr 2009

no, ja zatiaľ som presvedčná že na Gardeniu chcem ísť, to by sme tam došli možno o 10-tej, ale o 3-tej stretko je pre nás už neskoro, to by sme už pomaly odchádzali, my to máme 3 hodiny cesty domov. Nepamatám si v tom komplexe kde sú nejaké bufety a reštiky, kde by sme sa stretli???

aadula
14. apr 2009

alinka, len neviem či všetky čo by prišli do NR by šli aj na výstavu

csikike
14. apr 2009

ali, ved to je nevyhoda na tej vystave, ze tam ani nie je kde deti vypustit a moj neobsedi na 1 mieste, preto som skor za take miesto kde budu akotak v bezpeci moct pobehovat, lebo ten nas je taky, ze len uteka dopredu a ani sa nepozrie ci ideme za nim 😕 , to by som mu musela dat cedulku na krk s nasim telefonnym cislom 😀

alinka76
14. apr 2009

csiki, ani ja nemám predstavu, čo bude môj vyvádzať, asi bude upnutý v kočíku a na všetko híkať. ale ja kvôli kvetom na výstavu chcem ísť, to by sa mi nerátalo neuvidieť nič z výstavy, ja kvety milujem 🙂 možno tak naozaj okolo druhej by sme mohli dakde ísť a stretnúť sa s vami na hodinku, dve. len mi musíte povedať kde.

csikike
14. apr 2009

baby, teraz som si spomenula, ze na konci agracu je taky rybnik a travicka, teoreticky by sme tam mohli deticky vypustit (samozejme nie v prilisnej blizkosti rybnika)
ale neviem ake bude pocko, v pripade zleho by sme mohli ist tam kde sme boli alebo este je moznost centro (to je blizko agracu)

telinka
14. apr 2009

ked sa nic nepredvidane neprihodi tak by sme si urobili ten vyletik na gardeniu 🙂
inak ja budem mat k dispozicii dve "operky" a len jedno babo , takze jednu mozem niekomu pozicat 😀 😀 😀

anina1
14. apr 2009

a o koľkej idete na gardeniu?
tak kedy, kde a koľkej sa dohodneme?

aadula
14. apr 2009

no u nás je to tiež zatiaľ tak, že ak sa nič nestane, mali by sme ísť, neviem či gardeniu stihneme..ja by som tiež moc chcela, len moj drahý je po nočnej...ale na stretko chcem..keďže minule nám nevyšlo 🙂 síce neviem kde ste boli minule, ale nájdeme to a vyzeralo to dobre...tak môžeme aj tam...ale ja sa pridám k väčšine..a o tej 14tej to myslím je dobré...aj tí čo budú na výstave aj tí čo nie...to je rozumný čas

abbi
14. apr 2009

jeeej opat NITRA>.. skvele. no ja mozem az od 2 tiez 😉 😉 a mame tu v nitre SKVELY DETSKY park.. naozaj. vola sa SIHOT a je tam skvele. je to priamo pod hradom pri futbalovom a hokejovom ihrisku. su tam zvieratka, pieskovisko, krasne to tam je.

bocmanka
14. apr 2009

😀 keď sú stretká, my furt čosi máme...ale uvidíme, v sobotu máme na martinkách rozlúčku so snehom a na nedeľu zaitaľ žiadny plán, uvidíme ako romy....
inak abbi..zajtra ide manželík síce cez nitru, ale nevie ako bude stíhať, pošli mi adresku, ti to oblečko pošlem zlatinko... 🙂 🙂

bocmanka
14. apr 2009

😀 teli ja óperky beriem....ak by náhodou, uvidíme či berieme šicke deti...alebo našich a dve autá a všetky deti 😀 😀

telinka
14. apr 2009

boc...mala by si dojst volajake kvjecinky pokupit na chalupu neeeee????

csikike
14. apr 2009

oki, takze zatial to vyzera tak, ze o 14tej by sme mohli, ti co chcu vidiet aj buriny, tak pridu skor a pozru do 14tej, a sihot je asi vonku, takze ak bude dobre tak tam a ked bude zle pocko tak na poste v tej kaviarni... co vy nato?

glorita
14. apr 2009

baby,aj ja by som rada prifrcala v nedelu....teda ideme sice v sobotu na jednu chatu pri trnovci a v nedelu sa mame vracat spat do ba,takze dam vediet,ale dosli by sme 😎

aadula
15. apr 2009

ten park neviem kde je, ale určite nájdeme 🙂 prípadne cinknem abbi, aby nás ponavigovala 🙂 🙂

csikike
15. apr 2009

ani ja neviem kde to je takze abbi asi bude kreslit mapu aby to sem smarila 😀 , pripadne tie co pojdeme aj na vystavu mozem odtial ist hromadne

abbi
15. apr 2009

baby tu je link http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-49...

staci ked si tam napisete sihot... alebo mestsky park

z BA su tam instrukcie lahke... na velkom kruhaci odbocis do prava smerom do centra, prejdes cez rieku a si na mensom kruhovom a tam hned do prava (ak by ste isli rovno, boli by ste na mostnej a prisli by ste k Divadlu)... o 500 m uvidite futbalove ihrisko, potom zimny stadion a pred nim je velke parkovisko, tam zaparkujte a ste priamo pri parku 😉 😉

v podstate sa park nachadza priamo pod hradom 😉 😉 takze sa skuste dostat k hradu a tam sa pytajte.

abbi
15. apr 2009

takze od agroinstitutu sa tam tiez dostanete lahko 😉

pri CENTRO NITRA odbocite do lava smerom do centra k TESCU... prejdete okolo Intrakov...potom prejdete cez rieku a tam odbocite do prava... po tej ceste popri rieke pojdete nonstop rovno. stale popri rieke, cez kruhac stale rovno az pridete k parku... 😉 😉

dufam, ze som to dobre popisala 😉

aadula
15. apr 2009

abbi podľa toho ako to opisuješ, tak by sme tam mali potrafiť 🙂

glorita
15. apr 2009

takze mini zhrnutie/stretavka by bola v tom parku?o 14v nedelu?

csikike
15. apr 2009

glor, ano, vyzera to tak, uz sa tesim

alinka76
15. apr 2009

abbi a ako sa to volá kde sa máme stretnúť? cestu skúsim nájsť, ale ako sa to tam volá 😵 a koľké sa stretneme?

csikike
15. apr 2009

ali o 14tej a vola sa to sihoť alebo mestsky park
v pripade zleho pocasie to bude v tej kaviarni na poste

lucia79
15. apr 2009

čo sa to tu organizuje?? možno sa pridáme, zhrnie mi to niekto, lebo teraz neviem, či na agráku, či na detskom ihrisku?? a kedy?? 🙂

abbi
15. apr 2009

Luci v detskom parku o 14:00
niektore idu aj do agracu ale to predtym... my viacere mozme az poobede takze stabilne stretko plati o 14 v parku 😉 😉

glorita
15. apr 2009

baby ktora tam idete naisto,hodte mi IP pls phone number.... 😉 dakujem 😵 😵 😵 😵 nech sa nestretime,ak uz tam dojdeme 😀

abbi
15. apr 2009

glor poslala som ti cislo 😉 ale ja idem iba do parku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre