• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
nám by vyhovovalo, keby sme sa na agráči s dakym stretli, kto nás nasmeruje do parku, bola by som rada, lebo naše schopnosti dopraviť sa na neznáme miesto sú zúfalé :grinning:
16. apr 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka, ak pôjdeme na agráč môžeme sa stretnúť..len to ešte nie sme presne rozhodnutí ..., ale pošlem ti do IP číslo t. :slight_smile:)
16. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi,ali dakujem este raz za cisielka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak aj my prideme zrejme rovno do parku..a budeme urcite volat..to je ten park pod hradom,ze?tam sme asi boli u tej fotografky,ked sa nemylim..je tam aj take akoby jazierko?nemozme dat stretafku pri nom,lebo to poznam? :grinning: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali..aj my ideme na agr., uvidis se na seba natrafime :slight_smile: aj ked neviem kde je to stretko , ale MM zatial vzdy vsade kde mal trafil :slight_smile: teda myslim na kazdu adresu :grinning: s tym synom sa az tak netrafil :sweat_smile:
16. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli ešte sa môže strafiť :grinning:
16. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli, super, že ideš aj ty, teba už spoznám, ak si sa teda nezmenila medzičasom :grinning: a môžeme sa viaceré stretnúť na nejakom mieste viaceré, aj s adulkou :slight_smile: určite si dáme vedieť.
16. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem na 100% ako to vyriesim, teda hlavne so spanim maleho, zatial mam plan, ze z domu vypadneme okolo 10tej, za pol hodku sme tam, pojdeme na agrac a okolo 13tej vypadneme, ulozim maleho spat v aute a ideme na stretko... no to je len moj plan, este skrecok o nom nevie :sweat_smile:
16. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, ja mam podobný plán, len u nás MM vie o ňom len na 50% :grinning:
17. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadul, takze sa stretneme s drichmajucimi detmi v aute hore na parkovisku centra :grinning: v tieni? :grinning:
17. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aadula, môj to vie, ale nevie že vstávame o 7-mej. pre neho je nedeľa posvätná a budí sa až o 9-tej na Kapuru :grinning:
17. apr 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď bude škaredo tak to bude v tej kalinke či ako sa to volalo? :dizzy_face:
17. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, no hej, v kalinke
17. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nebláznite, však ja neviem kde je sever a nieto ešte nejaká kalinka. fakt budeme musieť ísť s niekým, kto sa tam vyzná. ale teším sa moc. mangel dnes žehlí prúser, tak súhlasil, že vstane o 7-mej :sunglasses:
17. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ja som tam nebola ale tusim ste to volali kvalinka :confused:
17. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, nevadi ponavigujeme :wink:
teli, hlavne, ze myslime na to iste :grinning:
17. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nás to vyzerá tak, že asi na gardeniu nepôjdeme, lebo MM ťahá sám nočnú, bude sa musieť trošku vyspať, tak príde až do parku alebo tej kaviarne..teda verím, že potrafíme a potom ponavygujeme aj alinku :slight_smile:
18. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zajtra ma byt kraaasne.. uz dnes poobede bolo super. takze sa tesim na vas :wink: :wink:
18. apr 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež tešííím :slight_smile: , ale nemôžem sa veľmi lebo zas sa niečo prihodí :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej no nech vam to zajtra supiš dopadne,,, :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ved pridi aj ty :wink: :wink:
18. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa zatial nic neprdvidane neprihodilo , tak sa tesim na vas :wink:
18. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak na to junove stretko nam to asi nevyjde financne, ale skusiime prist aspon na jednu noc zo soboty na nedelu
20. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centík, to nám nerob, skúste fakt aspoň na 1 noc, veď sme našli dosť lacné ubytko. nech aspoň 1 deň si to užijeme.
by sme hádam zo soboty na nedelu spravili opekacku, nie? :slight_smile:
20. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka uz som poslala zalohu takze natu jednu noc chceme prist :wink: a opekacka super napad, dufam ze bude dobre pocasie :slight_smile:
20. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
JA len okrajovo, ze mi v noci vobec v Lesnej spat nemozeme, ale mame plan, ze vas tam prideme pozriet a vecer musime ist domov. :wink:
MAme tam toho vela a v nedelu musime byt doma, takze mi to tam mame za 1 1/2 hod. , tak si urobime vylet a aaspon vas kukneme
20. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centiiii , co mi to robiiiiiis :angry:
anina a ty si si to pozrela v tom zapisniku???? dufam ze sa to nestretne a dojdete...
20. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teli ber to pozitivne, prvu noc mozes stravit s niekym inym :wink: :grinning:
20. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Telinka, a vy nebudete chcieť apartmán, keď idete celá rodina na stretko?
22. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok