Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
22. apr 2009

ali však telinka sa delí o prostor apartmánu s centikom

centik
22. apr 2009

neberte mi Telinku, neberte mi Telinkúú
🙂 🙂

alinka76
23. apr 2009

Ajulka, ale na stretku v Nitre vravela Teli, že idú všetci piati, tak neviem ako sa pomestíte. Však ja len tak, aby téma nestála 😀

centik
23. apr 2009

ved prvu noc sa pomestia a druhu noc tiez, mne mozete najst nejaku dvojku teda 😉 kopu ludi sa odhlasila tak bude hadam miesta habadej

ajula25
23. apr 2009

tak potom neviem. ale 5 miestny apartmán ma boc na jednu noc....však sa uvidí. Nejaké izby ešte máme.
inak ja som tak uvažovala teraz. Poniektoré baby idú len na jednu noc. A cena dvojky je 20 € na noc. Záloha je 30€. To ak nebudú mať ďalšie výdaje v penzione, im budú vracať naspäť peniaze? Ja fakt netuším ako to potom poriešia. Asi tam písnem, že ako toto chcú riešiť. Lebo dosť sa takých nazbieralo a nerada by som bola, ak by sa niečo potentočkovalo a odchádzali by sme naštvané, znechutené a bez prachov....to teda v žiadnom prípade nechcem. Takže ja to idem radšej preveriť, nech nepošlem zálohy a potom z toho bude problém. Takže tak. len aby ste vedeli čo sa mi v hlave motá

anina1
23. apr 2009

ajul, sme ti to nechali na pleciach ako keby si toho mala teraz málo doma, že? 😔

ajula25
23. apr 2009

anina v pohodke. Len takéto veci musím poriešiť dopredu, lebo ja sa tam potom nemienim s nimi naťahovať o každé euro. Toto zasa nechcem, aby nejaké peniaze ostali visieť a ja potom akože čo? Mám to ja vrátiť zo svojich? To je problém, vieš. Nech je všetko predom jasné a tak to bude najlepšie. Basta. Ak im zaplatíme viac ako minieme, tak to nie je záloha, nie? Len chcem mať jasno vo všetkom.
A doma je to už lepšie, takže všetko ok.

ajula25
23. apr 2009

teli tak kolkí vlasten idete? Idete celá family? alebo iba ty a detičky? či ako? aby sme vedeli že ako s postelami pre vás. 😉

telinka
24. apr 2009

ajul vecer dam vediet , este som to nemala akosi s MM moznost prejednat ked je furt v robote 😒

alinka76
24. apr 2009

Teli, vezmi ho, on je taký sympoš, ste taká správno rodinečka, bude fajn určite. 🙂

ajula25
24. apr 2009

tak baby čo idete na jdenu noc: poslali ste 30€, oni tam mi napísali, že stačí 10€. Takže vám posielam naspäť 20€ aby nedošlo k nedorozumeniu. Idem hneď kuk kto a dám vedieť IP.

telinka
24. apr 2009

ajul takze obsadime cely apartman , ked centici dojdu len na jednu noc....by sme sa tam same bali 😅 😅

ajula25
24. apr 2009

takže vy budete v AP a centikovcov preložím na jdenu noc do dvojky. Ok v pohodičke. Takže dojdete všetkých 5 ks? 😝

ajula25
24. apr 2009

teli aj detskú postielku? lebo tam mám poznačené aj to, tak či to platí 🙂

telinka
24. apr 2009

platiiii 🙂 nastupime komplet 😉

ajula25
24. apr 2009

ok teli. tak super sa tešíme. 😉

ajula25
24. apr 2009

no a baby čos te ešte nezaplatili a idete, hor sa na prevody peniažkov. Aby sme sa mohli pekne stretnúť pokope čo najviac.... 😉

alinka76
24. apr 2009

ajulka a koľké ešte nedali?

ajula25
24. apr 2009

ali 7 s tým, že abbi ešte nevie čo a ako. takže tak. No uvidíme....
Teda martinaj mi písala že v pondelok posiela, takže teoreticky sa dá aj s ňou rátať...

alinka76
25. apr 2009

ajula, tak to vyzerá ale dobre, však v pondelok si mala len 6 záloh a už ti ich chýba len 7 😵 za chvíľu si milionárka 😀

silvika
25. apr 2009

baby a tuna z dolniakov co idete kedy cestujete? len na jednu noc ci dve?

csikike
25. apr 2009

silvi, my ideme na 2 noci... a mozno aj viac

ajula25
25. apr 2009

ali no veru. milionárka. Ale milion eur to nehrozí 😝

telinka
25. apr 2009

aj my ideme na 2 noci.....ked uz tak uz ,neeee 🙂

silvika
25. apr 2009

supeeer aspon niekto lebo ja ako som rozmyslala chcem cestovat ked chalan spi ze to by sme tam v sobotu dosli najedli sa mohli ist drichmat na dalsiu cestu spat

silvika
25. apr 2009

teli veru sak kym sa tam dotrepeme a este takto na vikend budu cestovat asi vsetci

telinka
25. apr 2009

silvi tak ked by som mala je cestovat ked peta spi asi by sme nikam nesli , lebo ona v aute odmieta spat 😠

silvika
25. apr 2009

no nas spi hocikde ked je cas ale v aute mu to chuti aj mimo ten jeho oblubeny cas ....

alinka76
27. apr 2009

ja sa cestovania nebojím, náš zalomí bez problémov v aute a spí aj 2 hodinky, keď auto ide. ozaj, a o koľkej najskôr tam môžeme byť? že aby som sa vedela nejako pripraviť, o koľkej vyrážame.

ajulka, zistila si to ohnisko?

ajula25
28. apr 2009

jáj ali ešte nem. ako budem posielať zoznam, tak sa spýtam, aby som tam každý deň nepísala 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre