Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
5. máj 2009

tak to je super. My tak raz do roka nejako sa poberieme a ideme...ale zasa nepreháňame 😀 minulý rok sme boli až na Krásnej hôrke. Ale bolo to fajn. No a také že chalupa a dovolenka na dedine u mojej babky, to nerátam. A ak ti Miška nerotestuje, tak potom je to perfiš... 😉

zrzulka
5. máj 2009

Nie ani nevieme ze ju mame🙂 Ona ma rada vylety. A akcie kde sa nieco deje🙂)))

ajula25
6. máj 2009

Zrzi tak to je perfektné. My sme s malým ešte veľmi ďaleko neboli, tak uvidíme čo to spraví. Ale tak dúfam, že bude ok. 🙂

zrzulka
7. máj 2009

neboj, vsetko dobre dopadne. Aj my sme mali obdobie ked nam cestu z Bratislavy do Pezinku preplakala, nezaberalo nic. potom som jej zvykla spievat cervenu kachel a aj nazorne ukazovat tak to na chvilu pozabudla ze ma plakat a od tych cca 7-8 mesiacov pohodaaaaaa. jej je jedno, nic jej nevadi. teraz je zlata ako sa nahyna dopredu aby videla auta a keca celu cestu. Treba si pripravit pesnicky, riekanky a dobru naladu. To na deti zabera najviac. hracka o chvilu omrzi

ajula25
7. máj 2009

no teda vyrazíme okolo obeda, tak snáď pospí v aute niečo....s tým rátam. Len Marek bude v kuse kecať a vypytovať sa, kedy už tam budeme. Ale MM si kúpil navigáciu, tak sa bude na to troška pozerať a počúvať to 😀
Len dúfam, že bude Lukyno v poriadku konečne, lebo ten kašel ma zabíja.... ☹

zrzulka
8. máj 2009

Drobcek maly... verim ze sa z toho dostane, aj Miska teraz zacala kaslat.zatial to nie je az take hrozne tak som jej ani sirup nedala .
nejako tu cestu zvladneme nech sa mozeme stretnut. len to cakanie je trosku dlhe. Ale krati sa. uz len mesiac a par dni🙂

ajula25
9. máj 2009

veru zrzul...už len mesiac a jupííííííííí ide sa na Oravu. Sa teším a verím, že dovtedy znova neochorieme 🙄

glorita
10. máj 2009

ajul vezmite nejake cd s detskymi pesnickami do auta,a spievajte spolu.My sa bez takych CD nepohneme ani na kilometer 😀 on uz je tak zvyknuty,ze ked mam nahodou prepnute na radio pyta ze waauuu to ako pesnicky s levom,alebo kac kac,to je zas taka anglicka s kacickami 😀 😀 😀 😀 u nas to fakt zabera,ja tancujem ako blazen spolu s leom 😀 😀 musi byt na mna asi fakt zaujimavy pohlad ako kyvem so zdvuhnutou rukou za volantom 😀

csikike
11. máj 2009

glori, to poznam, u nas od rana do vecer fici podhradksa canaky a v aute tiez, a ked ideme k lekarovi alebo niekde kde je PC tak hned zacne, ze náánááááááá, to su pesnsicky 😀

janka1874
11. máj 2009

my máme len jedno cd podhradskej a canaky ale chcela by som viac lebo Sendy má rada pesničky a tiež sa vyzbrojíme cd-čkami

ajula na obed idete? nie skôr? ja som uvažovala že treba vypadnúť skôr lebo je to 260km a asi bude nutné aj prestávku si urobiť Sendy je zvyknutá na takých 150km v pohode ale ďalej neviem ako to bude

a glor to dobre poznám tancovanie v aute a na križovatke jak ľudia na nás niekedy kukajú skoro z výrazom že tá je zrelá do šaleného domu 😀 😀 😀 😀 😀 ale mne je to ukradnuté veď sedím vo svojom aute tak čo ich do toho čo tam stváram 🙂 🙂 🙂

alinka76
11. máj 2009

Glor myslíš ide ide lev? uaaa? to aj náš Samko miluje 😀 sa hodí na zem a behá ako besný po štyroch 😀 😀 😀

janka, donesiem ti na stretko? my máme všetky. ktoré chceš?

zrzulka
12. máj 2009

Ajul aj ja sa toho obavam:((((( Nech neochorieme. Dnes sme sa mali stretnut s Liluskou a mala je chora:(((( Tak ma to mrzi.... Ani na cviceni s detmi sme neboli lebo ved kasle jak tuberak manzel ju dnes zobral k lekarke tak som zvedava co bude. minule ked sme ju brali tak jej na to ani nic nedala. Zevraj zuby a viroza. tak ja teraz naozaj neviem ci ten kasel moze byt zo zubov.zase sa jej tlacia dve stolicky.Aj je mrzuta. A strasne ma kuse pri kojeni. Normalne mam uz stresy z toho ci ma opat nekusne. No ved uvidime co lekarka povie.

A to tancovanie v aute poznam aj ja. Ale kedze nesoferujem tak ked tancujeme na zadnom sedadle je to lepsie.... aj ked tiez niektori kukaju ci mi sibe.... ti co maju deti pochopia a ti co nie tak aspon sa zabavia🙂)))

alinka76
12. máj 2009

ajulka, prosím ťa, ako to vyzerá teda definitívne s tým apartmánom? máme ho brať alebo nie? vieš, ak prídeme skôr ako ty, aby sme vedeli, či máme brať apt, alebo memusíme. ja som stále prichystaná zdieľať ho s csiki 😉

zucha
12. máj 2009

baby, neviem, ci ste to tu uz spominali a riesili, ale check in v Severanke je o 15.00. Dohadovali ste s nimi, ze by sa dalo ubytovat uz skor, hned po prichode?

ajula25
13. máj 2009

ali ja som vám ten apartmán zrušila ako si chcela vtedy, takže budete mať dvojku.

a zucha neriešili sme toto. ale myslím si, že ak budú mať izby upratané, tak nebude problém sa ubytovať aj skôr. teda ja z vlastnej skúsenosti vravím, podľa toho ako my sme to robievali.

janka1874
13. máj 2009

alinka79 my máme Deťom 2 ale chcela by som všetky a pohode aj zaplatím za CD a bolo by super keby si mi ich vedela doniesť na stretko 😀 😀 😀 😀 škoda že nie je tancujúci smajlik

alinka76
14. máj 2009

jani, donesiem, stačí len prázdne CDčka na výmenu 😉 Mám aj anglické od nich, ak chceš aj tie, tak je to spolu 5ks

janka1874
14. máj 2009

alinka76 platí donesiem prázdnych 5ks a mlžu byť aj anglické veď snáď raz sa aj to naučí 😅

alinka76
14. máj 2009

jani to sú také ľahúčke slová, že to sa aj ty naučíš 🙂

bocmanka
15. máj 2009

🙂 zucha takže ideš aj ty?...len aby nám počasie vyšlo...sa teším na gril, na špekačky, a na vás kočky

ajula25
15. máj 2009

babule všetko bude perfektné. veď musí byť keď to tak dlho plánujeme, no nie?

Tak pomaličky ale isto sa to kráti a onedlho hajdéééé na cestu na Oravu. Len to rýchlo utečie také niečo. Baby a foťáky a kamery nezabudnúť nabiť a zobrať 😉

alinka76
21. máj 2009

baby, nespravíme to tak, že špekáčky sa kúpia tam, zistíme záujem a počet, koľko nás bude, zložíme sa a kúpime naraz? nech to fakt netrepeme a nepokazí sa to.

zrzulka
22. máj 2009

No jasne ze fotak pribalime, kameru nie. my kameru nemame. Muz si poziciava z roboty...

ja si tiez myslim zeby sme spekaciky mali kupit az na mieste cinu.... a co vlastne berieme? vy si beriete aj co budete ranajkovat, vecerat a tak alebo sa da v tom penzione prestravovat? neviem si predstavit vsetko trepat so sebou. malej jedlo vezmeme ale kedze ideme aj do Ke tak budeme dost nabaleni. my totiz aj ked ideme len na par dni berieme polku domu. Muz sa vzdy smeje ze vanu sme zabudli....

alinka76
22. máj 2009

Zrzulka, ja tiež neberiem veci na jedenie, len nejaké jogurty deťom a ovocie. sa tam prestravujeme. však dovča, nie? 😉

ja už mám novú pamäťovú kartu do foťáka, tak si to budem užívať s fotením

luculka
23. máj 2009

babule tak na 99% ideme aj my nakoniec,,,,tak budete mat osobneho fotografa 😀 😀 😀

alinka76
23. máj 2009

luculkaaaaaaaaa, supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr, tešíme sa. bez teba by to tam nebolo ono, najväčšia dopisovateľka a fotografka a chýbať 😵 😵 😵

luculka
23. máj 2009

🙂 ali

alinka76
26. máj 2009

dievčatá, kto ste turistické rodinky, odporúčam vziať so sebou nosič na deti, je tam pekný náučný chodník, môžeme si v sobotu spraviť výlet. a kočíkom asi neprejdeme, ak sa ide cez horské chodníčky. my určite pôjdeme, ak vydá počasie. http://www.lesy.sk/showdoc.do?docid=1967
aj vláčik tam nejaký jazdí. http://www.oravamuzeum.sk/olz/gal/index.htm

luculka
26. máj 2009

vlácik je super,,na ten urcite pojdeme,,,, 🙂

janka1874
27. máj 2009

no alinka my asi na turistiku nie moc a aj tak nemáme nosič, ale ten vláčik to je supeeeer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre