Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

alinka76
8. jún 2009

ja som bola v piatok na stretku a mala som tam fotky čo som fotila deti a normálne som bola pochválená od profesionálnej fotografky, že mám tiež cit. už len musím zohnať nejaké pekné pole a tiež ich asi sama pofotím, lebo tu na okolí nenájdem takú fotografku asi. a tiež by to chcelo lepší foťák, asi si na narodky vypýtam 😀

zrzulka
9. jún 2009

Kocky viem ze sa to tu uz preberalo tak sa ospravedlnujem. Ale napiste pls esta raz niekto zhrnutie co sa tyka prestravovania sa. kazdy sa stravuje indi vindi to mi je jasne. Len ako je to s tou opekackou? S muzom premyslame ze nieco na opecenie kupime v ZA cestou kedze je to na konci sveta tak radsej sa poistime. uz sme totiz raz zazili taku situaciu ze sme objedali osuchy lebo v potravinach nemali chlieb ani pecivo len dva ususena cesnakove osuchy🙂 a restika bola v ten vecer zatvorena.

bocmanka
10. jún 2009

ešte raz pre všetky, čo idete na stretko...

🙂 pros 🙂 ím v 🙂
prosím vás ás zhrňte každá jedna samu seba 8-mimi bodmi, také aby to boli pikošky o vás, nič vážne..
a pleas pošlite mi to cez ip poštu...
napr.1.v noci chodím rada v pyžame po balkóne....
2.mám zvláštnu schopnosť vyhrať každú hádku s perfiš argumentami...
atď.
fantázii a čo najväčším kravinám sa medze nekladúúúúúúú

ajula25
10. jún 2009

zruzul so stravovaním je to tak, že reštika je tam otvorená denne...s tým problém nie je. Raňajky si však treba objednať pri príchode, ak budete chcieť, na celý víkend. Teda sobotu a nedeľu.
Na to opekanie my si tiež kupujeme tu, lebo neverím takým malým dedinkám....

Volala som tam teraz, počasie je príjemné 😉

ajula25
10. jún 2009

Joj a babule ktoré si beriete vlastné postielky: volala som aj ohľadom prádla tam, tak vraj oni majú, že netreba si nosiť. Tak snáď nás zaopatria 😅

zrzulka
10. jún 2009

Ajul my berieme spaci vak takze pradlo nepotrebujeme ak objednavas....
A ranajky urcite objedname. sa mi nechce zhanat pol dna co zjeme.radsej si budeme uzivat Bocmankinu hru a tak🙂 To je super ze tam je restika. dufam ze nebude zatvorena lebo my sa na nu spoliehame...
Inak kocky to ste mysleli vazne ze detiska nechame muzom a my si budeme chvilku uzivat??? nech na to pripravim muza🙂 Je to nespravodlive ze tam budu mat funkciu chuvy:(( ale zase deti nemozeme nechat same na izbach niekto sa musi obetovat no nie?

ajula25
10. jún 2009

zrzul reštika je celodenne otvorená a myslím, že ak majú takúto skupinu tak ju určite nezavrú. prišli by o zisk....
a čo sa týka toho kto sa postará o deti, tak to vyplynie zo situácie u nás. Uvidíme. Zatial to neriešim. Ja sa teším, aj keby som mala ja byť na izbe večer s malým.

ajula25
10. jún 2009

a prádlo neobjednávam, zabezpečia to oni pri príchode, kto si ako bude pýtať, takže toto ja neriešim 😉

zrzulka
10. jún 2009

No jasne vzdy niekto bude musiet ostat pri detoch.Mne tiez nevadi keby som to bola i ja. Ved uvidime podla situacie. hlavne ze sa stretneme a spozname aj nazivo🙂Deti sa spoznaju🙂)) Joj to bude mile stretko🙂Pri detoch je to uz celkom ine "hyrenie".
Boc no ale tu tvoju hru na tu sa uvolnim urcite. Som zvedava co si vymyslela ty vymyselnik. jak sa budem hanbit ked tam vyvalis moje bodiky🙂))

bocmanka
10. jún 2009

😀 zrzul, len aby som mala čo vybaliť...telinkin manžel mi už robí paličky á la mávatká....teda dúfam teli, nezabudla si?????
a zatiaľ mi ešte veeeľa kočiek chýba...
baby snažte sa....

luculka
10. jún 2009

boc,,,ja som zuuuufala,,,som stále na jednom bode,,, 😅

zrzulka
10. jún 2009

Lucul ty a nevies nieco vymysliet?? neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. ved uplne haluze ako napriklad ze milujes gumene cukriky...pri sexovani budite susedov🙂)) ved to nemusi byt nic vazne.
mali by sme nejaku aktivitu pripravit aj pre deti nech vecer pospia od unavy a spravime vecer zurku. Muz vymyslel ze necha malej v izbe telefon a cez "usko" bude pocuvat ci spinka. ved uvidime ako to bude nakoniec az na mieste cinu....deti nam riadne pomenia plany. A zase ten vikend ubehne jak voda....

luculka
10. jún 2009

tak s tým nemám problém,,,moj bude urcite na izbe,,,, 😒 ,,,on sa nejako moc neteší 😠

zrzulka
10. jún 2009

Lucul s tym sa netrap. Mojmu je to tiez viacmenej jedno. Ale ja sa ani necudujem. My sa ako tak pozname a co oni? No nezavidim im to. ja som tiez taka nesvoja ked som s ludmi ktorych nepoznam. neviem sa vobec uvolnit.

zrzulka
10. jún 2009

Ja mam len obavu aby nevyhresil niektore z deti. Minule jak sme boli v prirode tak jedno dievca chcelo ublizovat hadovi a moj muz mu hned zacal dohovarat. Nechaj ho, ked mu ublizis bude ho to boliet. bolo to zlate ale nie kazdy rodic znesie ked niekto cudzi dohovara jeho ratolesti. len ked on v takychto pripadoch nevie byt ticho.Vie vela tolerovat ale ked vidi ze je niekomu ublizovane tak koniec sveta s nim. tak ak sa nieco take udeje tak sa nehnevajte pls.

ajula25
10. jún 2009

Zrzi myslím, že takéto malé hrešiť nebude 😉 a ak väčšie však zlé nepovie nič, nadávať im nebude ani ich byť či okrikovať, tak si myslím,že to bude ok. Neboj, sme tolerantné. 😉

zrzulka
10. jún 2009

Ajul boze chran. on je inak mierumilovny clovek🙂))) Ziadny zabijak🙂))) Jeho deti lubia🙂))
Myslela som skor starsie deti co tam budu, male toleruje, vsak jedno mame doma. 🙂))
Ale inak ta dievcina s hadom si nakoniec uvedomila ze spravila chybu. povedala dovi had a pripojila sa k skupinke ludi co mozno aj zabudli ze ju vzali so sebou🙂))

ajula25
11. jún 2009

zrzi pohodička. neboj nič. uvidíš ako nám všetkým bude fajn....

ajula25
15. jún 2009

už sme doma z výletu nezmokli sme a sme tu. a bolo perfektne a suprovo. už sa teším na ďalšie! 😉

alinka76
16. jún 2009

no keď sme pri tom ďalšom stretku, tak dávam na známosť, že sa chystáme do Bratislavy asi v auguste a chceme ísť na návrh Glority do ZOO Viedeň. Takže kto sa chcete pridať, napíšte, ktorý víkend sa vám nedá a skúsime sa zhodnúť, aby nám to vyhovovalo. My z diaľky sa niekde ubytujeme. To by nám baby zdola mohli potom poradiť ubytko. Tešíme sa.

telinka
16. jún 2009

😀 😀 😀 takze ficime dalej???? 😕 😅 😅 😅

martinaj
16. jún 2009

jasne ze ficime 😀 😀 😀
my sa velmi teisme 🙂

alinka76
16. jún 2009

Teli už zajtra je neskoro, však sme si tam tak málo to povedali 😀 😀 😀

tinyleaf
16. jún 2009

no kocky, ja by som sa velmi rada pridala, ale obavam sa ze august je pre mna uz neskoro niekam ist 😢 Ale uvidim, mozno este budem drzat v kope.
Glor, myslis ZOO v Schonbrune?

alinka76
16. jún 2009

jeejda, tiny, na tebe teda fakt nebolo poznať že za 2 mesiace rodíš. 😵 😵 😵

tinyleaf
16. jún 2009

alinka 🙂 🙂
brusko mi za 2 mesiace urcite este poriadne narastie a potom sa budem gulat ako sudok 😀

alinka76
18. jún 2009

aha, nepôjdeme? http://www.domica.sk/vitame_vas.php 😵 😵 😵

janka1874
14. jan 2010

žienky čo tak oživiť spomienku na oravské stretko a začať niečo organizovať lebo to určite nejaký ten čas potrvá pokiaľ niečo vhodné nájdeme 😀

martinaj
14. jan 2010

nuz jani, ja som za 😉

liluska
15. jan 2010

tak dufam, ze aj my sa tento rok pridame 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre