• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
brú :wink:
14. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja sa stale neviem rozhodnut, my to v podstate mame aj blizko len prave preto neviem ci sa ubytovat alebo ci vas pridem mrknut, ale rada by som vas uz aj tak nazivo spoznala , tak to musim do rana premysliet ze co bude najlepsie :wink:
14. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JANIK si poklad... ja to ozaj pri mojich detoch a aktivitach nestiham :dizzy_face: dakujem za vsetko... :wink: :wink:
baby a mohli by sme si tam aj opekat, co poviete?? je tam velky altanok, a tusim aj vonkajsi krb. tak jedna vecera v sobotu by mohla byt opekacka... najlepsie by bolo doniest nejake masko v paci... bud si donesie kazdy sam, na co ma chut, alebo sa spolu kupi v metre, da do pacu a tam len opecie. co poviete??
15. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi to je super nápad ale ja skôr navrhujem kúpiť tam lebo pre mňa nosiť takú ďiaľku moc neeeee
ale poskladáme sa a tam v metre sa kúpi všetko na opekanie a bude aj na oheň aby bolo no proste chápeme sa hádam :grinning:

huleni neváhaj a poď veď hoci len na jednu noc stojí to za to že účastníčky z minuloročného stretka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny a davali ste uz aj tu stravu? ja som chcela vediet, ci by bol problem na mieste si u nich objednat obed veceru. neviem ako nam to vyjde ale radsej by som z menu mala jedlo ako nejake uz pripravene, hlavne kvoli chlapcovi
15. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvika zistím keď budem dohadovať ubytko a dám vedieť
15. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to aj mna zaujima ci sa da nieco objednat mimo menu a od kolkej sa da asi tak ubytovat
a ja som zato aby sa maso nakupilo aj chleba a potom sa poskladame
15. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiež myslím, že takto by to bolo lepšie. Každý si vyberie na čo má chuť a finito. Aj minulý rok sme to tak robili a dobre bolo. ZAsa nie vždy chceme večeru napr. A deti sú vymýšlatori. TAkže ja tiež volím radšej samostravovanie v reštike ako polpenzie alebo pod. :wink:
15. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a s tou grilovackou treba zistit ci si mame doniest aj uhlie alebo to maju tam, pripadne by som navrhovala, aby ak budem posielat zalohu abbi, nech sa posle o par € viac a nakupi sa z toho na grilovacku
15. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som praveze minuly rok nebola, tak preto aj vaham vy uz sa vsetky poznate :grinning: ide niekto iny este co minuly rok nebol?
15. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem nakupit v Metre.. neviem ci chcete masko alebo len spekacky.. treba specifikovat.. tiez sa da kupit Ketcup aj horcica, chlieb by som kupila az cestou najlepsie, nie?
15. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huleni ja som nebola minuly rok :wink: :wink:
15. apr 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni neblázni. však sa spoznáme. neváhaj a poď. Fakt. uvidíš, neoľutuješ. A zmeníš vzduch a prostredie a Niki tiež. A ani abbi nebola minulý rok a tento príde. Fakt príď. :wink: :slight_smile:

NO grilovačka aby nedopadla inak. Však aj počasie musí byť, nie? Tak sa každý večer povinne modliť za krásne počasie počas víkendu 4 -6.6. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieta co baby, idem :wink: tak poprosim niekde pripisat 2ks dospelych a dieta, dvojka uz asi neni ale sak ratat nas hadam bude len za dve postele, tak sa na vas tesiiiiim :wink:
15. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super huleni! aj my sa tešíme na vás. :dizzy_face:
15. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste zlate baby tak uz len preto mi to neda nechat si to ujst ked to je tak blizko nas :slight_smile: sice moj manzel tvrdi ze vtedy ma nejaku pracu ale snad sa to spravi ak nie tak sa dovalim s niki sama, uz vas nezmeskam :wink:
15. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, tak uz sa tesim, len teraz uz sa modlit za dobre pocko, pripadne aby sa kazdej podarilo prist :dizzy_face:
boc, zorganizujes vecer pre zeny? :dizzy_face:
15. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huelni aj manželia sa bavili super. :wink: ale ka nemôže tak sama príď určite!
15. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajul, no moj sa odvtedy pyta co je s modrym oslom :grinning:
15. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni super rozhodnutie a idú aj iné rodinky čo neboli pred rokom napr. liluska, abbi a možno aj aida :slight_smile:
takže píšem si 3ks :grinning: :grinning: :grinning:

ja osobne som za ten nákup v metre a ja zajtra budem riešiť to ubytko tak dám vedieť :grinning: pozisťujem aj ohľadom salónika a opekačky
a podľa mňa by bolo najlepšie ten nákup v metre
15. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes večer si na to sadnem (dúfam, že sa bude dať)
dám dokopy mail a pošlem a dozvieme sa všetko čo potrebujeme vedieť :grinning:
15. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: večer pre ženy???
jaaaaaa ????????
15. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boc ty si v tom dobrá veď koľko sme sa nasmiali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak vidim, ze izby vacsie sa minuli :frowning2: skoda..... som pisala, ze my by sme radi s telkou :frowning2:
15. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj, beriem notebook, nie? a wifi tam je :wink:
15. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinaj mrzí ma to ale každý by chcel s talkou ale tých je fakt málo niečo musíme aj obetovať :grinning:
ale aspoň budete mať väčšiu izbu

no skúsim zistiť aj to ako je to z netom
15. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute, aj my sa tešíme, len muž ma vytáča, že už má nejakú strechu na vtedy zajednanú, ho prihluším :grinning: :grinning: :grinning: ale verím, že si to nenechá újsť.

Boc, ty už chystaj zase program, ok???

Opekačku vítame, tuším sme si minulý rok z domu brali, nie? Hádam počasie bude lepšie, minimálne o pár stupňov by malo byť viac, však ideme nižšie o pár kilometrov ako naposledy :sunglasses:
15. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky tu sú odpovede na niektoré nezodpovedané otázky
Disponuje dvoj až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 85 lôžok. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, časť izieb má TV a balkón. Na prízemí penziónu je priestranná vstupná hala s recepciou, so stolovým futbalom a šiestimi bezbariérovými izbami. Jedáleň s krbom a barom má kapacitu 80 miest. Na poschodí je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s TV a DVD prehrávačom a salónik s kapacitou 12 miest. Súčasťou areálu je aj altánok s kapacitou cca 70 osôb, viacúčelové trávnaté ihrisko, plážový volejbal, lanové dráhy, stolný tenis a streetbalové ihrisko.

Penzión disponuje vlastným ozvučením, projektorom s plátnom, flipchartom a wifi pripojením na internet. Parkovanie áut je možné priamo pri penzióne. Penzión je ideálny na poriadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií, svadieb, jubileí a rôznych iných spoločenských udalostí, rodinných rekreácií a individuálnych pobytov. Možnosti športového vyžitia: Univerzálne trávnaté ihrisko, plážový volejbal, streetbal, lanové dráhy, stolný futbal, člnkovanie, rybolov, cykloturistika, turistika. Neďaleko nás je aj športový areál s tenisovými kurtami a minigolfom.
15. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby rozhodla som sa ze idem. Poprosim napisat 2 dospely + 1 dieta do 3 rokov + 1 dieta 11 rokov. Moze byt nejaka 4. Dakujem Tesim sa na Vas velmi :slight_smile:
15. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dockaj ta jedalen to znie, ze sa asi nebude dat objednavat jedlo. hm?
15. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok