Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
14. apr 2010

brú 😉

huleni
14. apr 2010

ahojte, tak ja sa stale neviem rozhodnut, my to v podstate mame aj blizko len prave preto neviem ci sa ubytovat alebo ci vas pridem mrknut, ale rada by som vas uz aj tak nazivo spoznala , tak to musim do rana premysliet ze co bude najlepsie 😉

abbi
15. apr 2010

JANIK si poklad... ja to ozaj pri mojich detoch a aktivitach nestiham 😵 dakujem za vsetko... 😉 😉
baby a mohli by sme si tam aj opekat, co poviete?? je tam velky altanok, a tusim aj vonkajsi krb. tak jedna vecera v sobotu by mohla byt opekacka... najlepsie by bolo doniest nejake masko v paci... bud si donesie kazdy sam, na co ma chut, alebo sa spolu kupi v metre, da do pacu a tam len opecie. co poviete??

janka1874
15. apr 2010

abbi to je super nápad ale ja skôr navrhujem kúpiť tam lebo pre mňa nosiť takú ďiaľku moc neeeee
ale poskladáme sa a tam v metre sa kúpi všetko na opekanie a bude aj na oheň aby bolo no proste chápeme sa hádam 😀

huleni neváhaj a poď veď hoci len na jednu noc stojí to za to že účastníčky z minuloročného stretka 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
15. apr 2010

zeny a davali ste uz aj tu stravu? ja som chcela vediet, ci by bol problem na mieste si u nich objednat obed veceru. neviem ako nam to vyjde ale radsej by som z menu mala jedlo ako nejake uz pripravene, hlavne kvoli chlapcovi

janka1874
15. apr 2010

silvika zistím keď budem dohadovať ubytko a dám vedieť

centik
15. apr 2010

no to aj mna zaujima ci sa da nieco objednat mimo menu a od kolkej sa da asi tak ubytovat
a ja som zato aby sa maso nakupilo aj chleba a potom sa poskladame

ajula25
15. apr 2010

ja si tiež myslím, že takto by to bolo lepšie. Každý si vyberie na čo má chuť a finito. Aj minulý rok sme to tak robili a dobre bolo. ZAsa nie vždy chceme večeru napr. A deti sú vymýšlatori. TAkže ja tiež volím radšej samostravovanie v reštike ako polpenzie alebo pod. 😉

csikike
15. apr 2010

baby, a s tou grilovackou treba zistit ci si mame doniest aj uhlie alebo to maju tam, pripadne by som navrhovala, aby ak budem posielat zalohu abbi, nech sa posle o par € viac a nakupi sa z toho na grilovacku

huleni
15. apr 2010

jani ja som praveze minuly rok nebola, tak preto aj vaham vy uz sa vsetky poznate 😀 ide niekto iny este co minuly rok nebol?

abbi
15. apr 2010

viem nakupit v Metre.. neviem ci chcete masko alebo len spekacky.. treba specifikovat.. tiez sa da kupit Ketcup aj horcica, chlieb by som kupila az cestou najlepsie, nie?

abbi
15. apr 2010

Huleni ja som nebola minuly rok 😉 😉

ajula25
15. apr 2010

huleni neblázni. však sa spoznáme. neváhaj a poď. Fakt. uvidíš, neoľutuješ. A zmeníš vzduch a prostredie a Niki tiež. A ani abbi nebola minulý rok a tento príde. Fakt príď. 😉 🙂

NO grilovačka aby nedopadla inak. Však aj počasie musí byť, nie? Tak sa každý večer povinne modliť za krásne počasie počas víkendu 4 -6.6. 😀 😝

huleni
15. apr 2010

a vieta co baby, idem 😉 tak poprosim niekde pripisat 2ks dospelych a dieta, dvojka uz asi neni ale sak ratat nas hadam bude len za dve postele, tak sa na vas tesiiiiim 😉

ajula25
15. apr 2010

super huleni! aj my sa tešíme na vás. 😵

huleni
15. apr 2010

ste zlate baby tak uz len preto mi to neda nechat si to ujst ked to je tak blizko nas 🙂 sice moj manzel tvrdi ze vtedy ma nejaku pracu ale snad sa to spravi ak nie tak sa dovalim s niki sama, uz vas nezmeskam 😉

csikike
15. apr 2010

no parada, tak uz sa tesim, len teraz uz sa modlit za dobre pocko, pripadne aby sa kazdej podarilo prist 😵
boc, zorganizujes vecer pre zeny? 😵

ajula25
15. apr 2010

huelni aj manželia sa bavili super. 😉 ale ka nemôže tak sama príď určite!

csikike
15. apr 2010

ajul, no moj sa odvtedy pyta co je s modrym oslom 😀

janka1874
15. apr 2010

huleni super rozhodnutie a idú aj iné rodinky čo neboli pred rokom napr. liluska, abbi a možno aj aida 🙂
takže píšem si 3ks 😀 😀 😀

ja osobne som za ten nákup v metre a ja zajtra budem riešiť to ubytko tak dám vedieť 😀 pozisťujem aj ohľadom salónika a opekačky
a podľa mňa by bolo najlepšie ten nákup v metre

janka1874
15. apr 2010

dnes večer si na to sadnem (dúfam, že sa bude dať)
dám dokopy mail a pošlem a dozvieme sa všetko čo potrebujeme vedieť 😀

bocmanka
15. apr 2010

🙂 večer pre ženy???
jaaaaaa ????????

janka1874
15. apr 2010

no boc ty si v tom dobrá veď koľko sme sa nasmiali 😀 😀 😀 😀

martinaj
15. apr 2010

ahojte 🙂 tak vidim, ze izby vacsie sa minuli ☹ skoda..... som pisala, ze my by sme radi s telkou ☹

csikike
15. apr 2010

martinaj, beriem notebook, nie? a wifi tam je 😉

janka1874
15. apr 2010

martinaj mrzí ma to ale každý by chcel s talkou ale tých je fakt málo niečo musíme aj obetovať 😀
ale aspoň budete mať väčšiu izbu

no skúsim zistiť aj to ako je to z netom

alinka76
15. apr 2010

no čaute, aj my sa tešíme, len muž ma vytáča, že už má nejakú strechu na vtedy zajednanú, ho prihluším 😀 😀 😀 ale verím, že si to nenechá újsť.

Boc, ty už chystaj zase program, ok???

Opekačku vítame, tuším sme si minulý rok z domu brali, nie? Hádam počasie bude lepšie, minimálne o pár stupňov by malo byť viac, však ideme nižšie o pár kilometrov ako naposledy 😎

janka1874
15. apr 2010

žienky tu sú odpovede na niektoré nezodpovedané otázky
Disponuje dvoj až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 85 lôžok. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, časť izieb má TV a balkón. Na prízemí penziónu je priestranná vstupná hala s recepciou, so stolovým futbalom a šiestimi bezbariérovými izbami. Jedáleň s krbom a barom má kapacitu 80 miest. Na poschodí je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s TV a DVD prehrávačom a salónik s kapacitou 12 miest. Súčasťou areálu je aj altánok s kapacitou cca 70 osôb, viacúčelové trávnaté ihrisko, plážový volejbal, lanové dráhy, stolný tenis a streetbalové ihrisko.

Penzión disponuje vlastným ozvučením, projektorom s plátnom, flipchartom a wifi pripojením na internet. Parkovanie áut je možné priamo pri penzióne. Penzión je ideálny na poriadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií, svadieb, jubileí a rôznych iných spoločenských udalostí, rodinných rekreácií a individuálnych pobytov. Možnosti športového vyžitia: Univerzálne trávnaté ihrisko, plážový volejbal, streetbal, lanové dráhy, stolný futbal, člnkovanie, rybolov, cykloturistika, turistika. Neďaleko nás je aj športový areál s tenisovými kurtami a minigolfom.

aida
15. apr 2010

Tak baby rozhodla som sa ze idem. Poprosim napisat 2 dospely + 1 dieta do 3 rokov + 1 dieta 11 rokov. Moze byt nejaka 4. Dakujem Tesim sa na Vas velmi 🙂

silvika
15. apr 2010

dockaj ta jedalen to znie, ze sa asi nebude dat objednavat jedlo. hm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre