Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

veva1
19. apr 2010

pozrite www.polana.sk vedela by som vybavit cenu nejaku lepsiu,varia tam je tam krasna priroda,len je to tam dost dycha socializmom a priroda je nadherna no s detmi sa da akurat po kopcoch lietat opekat a viac velmi nic. Co mne sa paci hotel je benevolentny deti sa tam mozu vybehat aj dnu bo je priestranny

centik
19. apr 2010

veva ale tam podla cennika maju otvorene asi len do aprila?

veva1
19. apr 2010

centik planovali to po zime zavriet ale ci naozaj zavru mozem zistit. Je to moje byvale zamestnanie preto by som s cenou vedala pohnut,ale nnechcem vas presviedcat,aby ste potom neboli sklamane. Kto ma rad turistiku je to prenadherne miesto ,no vsetky mame 2 roc.deti tak pre nich ta turistika velmi este nie je. No my tam s tomom radi chodime

centik
19. apr 2010

no tam ide oto aby sme si mali vecer kde vsetci splocne posediet, popripade muzi zvlasta zeny zvlast 😅

centik
19. apr 2010

ale inak by mi to nevadilo to miesto

centik
19. apr 2010

pozeram ze ten hotel s jednou hviezdickou ma len 40 lozok, kolko ma izieb? lebo ten s viacerymi hviezdickami je dost drahy..

janka1874
19. apr 2010

no oni dostali celkom slušnp zľavu pokiaľ viem môžem pozisťovať ale aj tá polana sa mi páči ale to by bolo dobre keby aj ostatné baby prišli sem pokukať

centik
19. apr 2010

jani tak skus zistit kolko ich vysla izba na noc na osobu 😉

veva1
19. apr 2010

posediet jesto kde v pohode a cennik nekukajte,bo cenu zjednam a ten s jednou* to je neobyvatelne. tusim minuly rok tam bolo ubytko 30 e pre dve osoby s ranajkami tak este to zrezem a uvidime. Ide len o to ci vam to nieje daleko ci vam paci prstredie a zariadenie a ja zajtra zistim co by sa dalo zriesit s tym ubytkom

bocmanka
19. apr 2010

Liptovský Ján

http://www.melrose.sk/
aj tu by sa dalo...

veva1
19. apr 2010

urcite je to krajsie ako polana 😉 v kazdom pripade zajtra vyzistim cenu tu u nas a mozno rozhodnete sa 😉

veva1
19. apr 2010

zrz aj ten ranc sa mi pacil 😉

bocmanka
19. apr 2010
telinka
19. apr 2010

no pekne co sa to tu deje ☹ a ta polana je kde???? najdite maximalne nieco niekde v strede sk 😅

bocmanka
19. apr 2010

🙂 telíííííííí

silvika
20. apr 2010

baby co padla ta duchonka?

janka1874
20. apr 2010

silsi prečítaj vyššie

renataba
20. apr 2010

baby ak môžem ja by som vám mohla odporučiť chatu bačkárka, pozrite si www.backarka.eu je to raj pre deti a za prijateľnú cenu, pozrite si aj tu na MK diskusiu kam s deťmi Backarka úžasná horská chata

huleni
20. apr 2010

no baby tak akurat som si vsetko docitala, tak asi som sa zase na nieco moc tesila, ale verim ze nieco najdeme.o)

silvika
20. apr 2010

veru huleni, to tak byva ked sa zacneme dohadovat tak tesne pred terminom sa vselico vyskytne

centik
20. apr 2010

ta chata vyzera super, len je dost daleko 😅

zucha
20. apr 2010

baby, nieviete nieco niekde viac na zapad a nie v strede, kde bude dost pravdepodobne chladno?

zucha
20. apr 2010

a fakt, este k tej strave, co odpisali z tej Duchonky. Podla mojho nazoru je to najschodnejsie riesenie, co napisali. Ja si realne neviem predstavit, ze ak prideme do jedalne takych 30 dospelych a 15 deti, ze by nam nieco robili na poziadanie. To, ze rovno naserviruju pripravene je to najlepsie, co mozeme pre deti urobit, lebo napriklad ak by moja Ana mala cakat co i len 10 minut na nejake slubene jedlo, nedalo by sa to s nou vydrzat, bola by nervozna, pobehovala by. Pred nu najlepsie postavit jedlo, zjest a ist robit ine aktivity. Ale to je len moj nazor na stravovanie deti.

alinka76
20. apr 2010

ahojte, tak ja som trochu mimo z toho, čo tu píšete. mne akože vôbec nevadí ani tá zľava, však to je dobrá cena, nie? a strava tiež, aspoň nemusím mať starosti čo si vybrať. my možno pôjdeme v sobotu na topoľčiansky hrad pozrieť a tam sa najeme dakde a raňajky a večeru hádam zvládneme zaplatiť. môj názor je nemeniť, horko-ťažko som mužovi termín medzi jeho pracovnými povinnosťami našla a teraz ak to máme meniť no neviem neviem. bol tam niekto už z koníka na stretku? aké boli referencie?

zucha
20. apr 2010

Ja som tiez za to, ze nemenit. Ved sme si to vybrali pre dobru cenu a ta je aj bez zlavy fakt dobra. Ak chceme platit viac, tak to podme rovno do nejake tatranskeho hotela, kde maju aj animatorov a mame vystarane aj s detmi.

centik
20. apr 2010

ok ja sa pridavam tiez za tu duchonku... radsej ako 3 hviezdickovy hotel na ktory bohuzial nemam...

alinka76
20. apr 2010

ja tiež nemám na nejaký 3hviezdičkový hotel, však tam nejdeme na prehliadku, ideme sa zabaviť, nie? a hádam počasie bude také dobré, že väčšinu dňa budeme von.

telinka
20. apr 2010

no tak ja sa tiez pridavam k duchonke.....ved nam netreba tolko atrakcii , zbytocne to nekomplikujme,zase sa ideme stretnut a pokecat a k tomu staci velky vybeh , zelena trava a aby sme boli trochu spolu 😉

bzuco
20. apr 2010

a v tej terchovej to koľko vychádza?

ajula25
20. apr 2010

čafte.
no teda ale ak mu zaberieme celý hotel, strava....mohol dať nejakú normál zľavu aspoň. Ja s tým stravovaním....no neviem. Mne by teeda viac vyhovovalo mať na výber. No to potom by ale čo sa týka stravy stačilo patok večera, sobota raňajky a nedeľa raňajky. Či ako? však keď v sobotu sa plánuje ísť niekam na výlet a potom večer grill párty, tak načo aj viac nie?
A ešte by bolo dobré zistiť, či tam nemá kuchynky...ak by boli tie, tak je ešte lepšie, no nie?
A ja sa prispôsobím. Však ide o to stretnúť sa. Nikde to nebude ideálne 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre