Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
20. apr 2010

ajulka...no super napad raz sme kempovali v KE....taky mestsky kemp , okolo samy panelak...tooo by bola romantika 😀 😀

silvika
20. apr 2010

teli a ty by si kam rada isla? tusim si nenapisala nic

centik
20. apr 2010

ja som za kosiceeee prespim u mamy 😀 😀 😀 😀 😀

telinka
20. apr 2010

ja som napisala ze duchonka , lebo tiez si myslim ze vela atrakcii , kazdy sa rozbehne niekam inam a ani nebude cas poklebetit spolu...

ajula25
20. apr 2010

dve za KE! myslím, že aj janka by nebola proti a pridala by sa určite aj simka 😀 😀 😀 dobréééééééééé.

centik
20. apr 2010

teli pisala duchonku 😉

silvika
20. apr 2010

myslim ze na terchovu asi ani luculka nepojde ☹ ale vacsina tu zatial rozhodne asi este nebola vsak? ja som vecer akosi absentovala, aaani som netusila, ze tu taku vaznu temu rozoberate. tu duchonku viete niektora kde je niekde nejaka moznost na jedenie? bo ja v jedalni jest nechcem.

centik
20. apr 2010

ajul a ty si zaco teda??? teraz seriozne, ci napises este do toho rancu??

centik
20. apr 2010

najeme sa na vylete v topolocanoch 🙂 aj tam som kedysi pracovala 😀

silvika
20. apr 2010

sak a co atrakciew aspon nas nebudu vlacit nas zasa asi zrovna nebude sediet pri mame lebo sa chce povypravat. jaaa ne som za kemp v kosicach to uz radsej do viedne bych isla 😎

telinka
20. apr 2010

ale tak mne aj severka v podstate vyhovovala...ja som nenarocny zakaznik 😅 teda az na tu zimu 😝 ved tam ide o tych ludi okolo hlavne...pre mna je podstatne aby nebola spolocna sprcha a wcko 😀

telinka
20. apr 2010

hadam sa len nejako dohodneme 🙂

ajula25
20. apr 2010

centi mne je to v postate šuma fuk. ale do terchovej asi ani nepôjdeme, lebo sa mi to vidí dosť peňazí len za ubytko a stravu. A to sme tam ešte nedošli a však aj deti niečo budú chcieť a ....však vieme. Takže to je na nás priveľa. DUchonka? môže byť. Nemám nič proti, aj keď teda prístup niektorých podnikateľov nepochopím. Ale nemusím chápať všetko. No a ranč u Bobiho? Nechce sa mi tam písať. Veď veva písala, že tam volala a odmietala sa s ňou baviť cez telefón, že všetko majú na stránke. Tak nech sa strčia....
Takže Duchonka!

silvika
20. apr 2010

teli sak ale v severke bola aj telka aj pripojenie aaaa hlavne restikaaaa boli sme hlanny isli sme sa najest. hentam to vyzera, ze som hladna musim ist niekam na vylet.

centik
20. apr 2010

takze budto duchonka alebo repete v severke 😀

ajula25
20. apr 2010

teli Orava bola krásna. Fascinovalo ma prostredie, tie hory dookola. Ale teda tá zima...radšej pôjdem do Maďarska niekde. A však treba aj nové iesta poznávať, no nie? 😉

telinka
20. apr 2010

sak na obed sa pojde do mesta a na veceru bud grilovacka a ked nee tak si objedname pizzu 🙂

centik
20. apr 2010

ok tazke
Centik
Telinka
Ajulka
Alinka
Zucha
duchonka

Silvika
Boc?
zrzulka?
terchova

ostatne???

alinka76
20. apr 2010

podľa mňa stačí ubytko a raňajky kto chce si objedná, kto nechce, neobjedná. a fakt to nemeňme, keď to už abbi a janka začali zajednávať, však o nič vážne tam nejde,nie? aj horšie už bolo 😉 a majú aspoň miestnosť veľkú, nie ako v severke, kde sme na schodoch sedeli

silvika
20. apr 2010

baby len ked tam nebude to jedlo, to fakt sa moc ani nepostretame sak budeme kade tade po restikach hladat kde sa najest.

centik
20. apr 2010

no boze nerob z toho taky horor silvi, narobime doma rezne a neviem co a jedla bude dost 😀

silvika
20. apr 2010

no nevim centi maly sniclu nezje, a kam das to jedlo? sak tam tusim ani kuchyna neni. jaaa nerobim horor, aaaale ked sa bojite ze budu deti po hrackach velmo rozptylene, tak co uz budeme kde my ked budeme znuchavat po okoli nieco kde spravia jedlo. nepoznate to tam niekto ? ja to poznam ako rybnik suci na cundrovanie, stanovacka a tak cez den popit vecer kotlikovy gulas a tyzden za nami. ale toto nebude čunder. poznate to niekto okolie a tak? ci tam je este nieco okrem rybnika a tot jedalne ?

zucha
20. apr 2010

silvika a co je zle na jedalni? som si citala este raz, co to vlastne odpisali. To su klasicke priestory na stravovanie, teda take, ak su v restike, lenze nefunguju systemom restauracie, teda ze na neobjednava z karty, ale nosi sa rovno hotove. Mozno bude dobre, ak sa s nimi dohodneme hned na dvoch menu a z toho si kazda vyberieme dopredu, co budeme chciet. To by zrejme nemal byt problem. Na to by sa baby tiez mohli popytat, ci sa to da. Zrejme nejake vegetarianske a nejake masove jedlo, nech je v ponuke na kazdy den. Alebo si sami navrhnime a rovno im povedzme, ze chceme take a take dva druhy jedal. Ved na odstravovani nestoji cely vylet. A cestovat za jedlom, cakat na objednanie a uvarenie niekde v restike, to zaberie tak aj dve hodiny. A to je na deti naozaj dost, takto prezivat obedy aj vecere a to dva dni

anina1
20. apr 2010

silvi však kliešte sú všade aj na ihrisku 😉

zucha
20. apr 2010

tak riesit klieste, to uz hadam nie. Tie su na Duchonske, v Terchovej, na Orave aj v zahrade. Takisto nam mozu postipat komare. 😅

centik
20. apr 2010

a na obed v sobotu by sme mohli ist kukut kludne na ranc pod babicou, tam je aj restika a je to 15 km od nasho penzionu..
http://www.babica-bojna.sk/index.php?str=restau...

ajula25
20. apr 2010

tu by šiel mm na celslovenský zraz seat ak by sme nešli z koňa na stretko.

alinka76
20. apr 2010

super centík, ak sú na ranči kone, tak raj na zemi, a o obed tiež postarané. my si aj s haluškami vystačíme 😉

centik
20. apr 2010

alinka neviem ci su tam kone, tusim tam maju rybniky a nejake vesternove mestecko, skus kuknut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre