Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

zucha
20. apr 2010

aj u nas halusky frcia. A hadam nam aj tam mozu urobit. Fakt podla mna netreba stresovat.

centik
20. apr 2010

akurat pozeram ze tam maju zoo kutik a na konoch sa da jazdit

centik
20. apr 2010

zucha neviem ci si bude niekto v tom penzione davat obed, asi skor ranajky a potom niekde na vylete sa najeme, teda neviem ako ostatni

centik
20. apr 2010

ak tam pojdeme tak my asi pojdeme kuknut na ten ranc, neni to az tak daleko

tinyleaf
20. apr 2010

my sme sice len taki neisti jednodenni ucastnici stretka, ale vyjadrim sa aj ja.....nam nevadi ani Terchova ani Duchonka, oboje mame od rodicov tak do hodiny a pol cesty, aj ked kazde inym smerom. Aby som t o nekomplikovala, som za Duchonku.V strave , ze bude jednotne menu, vobec nevidim problem, vsak sa to hadam bude dat jest. A to, ze nedali vacsiu zlavu, nuz nad niektore veci sa treba povzniest..

anina1
20. apr 2010

my na ten ranč chodíme, je tam jeden kôn chudák na vozenie

centik
20. apr 2010

anina to fakt? 😀 😀 to nevadi ved tam maju aj ine zvery, nie? a jedlo tam ake maju?

zucha
20. apr 2010

asi bude zalezat od toho, kolkym deti poobede spia v posteliach. Mozno bude dobre po ranajkach vyrazit na vylet, okolo dvanastej sa vratit, rychlo si dat obed a tie deti, co spia, nech si idu lahnut a tie, co nie, budu s nami v spolocenskej miestnosti alebo vonku a poobede ist na nejaku vychadzku v okoli pesi, nech sa unavia a vecer rychlo zaspia. Praveze ja v tom stravovani vidim len vyhodu, lebo to bude rychlo, dohodnute a za pol hodinu usadene, zjedene, odgrgnute a mozno uz aj ulozene. Ak by sa s nimi dalo dohodnut na nejakom normalnom menu, to by bolo fakt super.

anina1
20. apr 2010

neviem, boli sme tam tento víkend a bolo to ešte také nijaké a zvery v úbohom stave

centik
20. apr 2010

a tak nato som nemyslela ze poobede spia, tak mozno fakt bude lepsie ten obed tam si zajednat.. ved uvidime co napisu ostatne baby, mne mala nespava, tak mne to je jedno

anina1
20. apr 2010

ja by som potrebovala len obed, raňajky a večere si donesiem zob 😀
kým budú niektoré deti spať tak si niekam vybehneme, keď nebudú obedy variť 😉

centik
20. apr 2010

ja by som si na piatok vecer a ranajky sobotu nieco doniesla, v sobotu dala obed tam, vecera sa bude grilovat, a rano v nedelu ranjaky tam

ajula25
20. apr 2010

anina keď bude kde obedy variť 😀 jedine že sa im nasáčkujeme do kuchyne a navaríme si sami 😀 😝

centik
20. apr 2010

hadam tam varia ked maju v cenniku plnu penziu, mozno sa bude dat dohodnut ze len ranajky a obed, ci myslite ze nie?

zucha
20. apr 2010

ja si myslim, ze ano. Tak to aj odtial odpisali, ze strava bude po dohode s nami. Takze ako si povieme, tak bude, len aby sme sa dokazali dohodnut my.

ajula25
20. apr 2010

no neviem ako to potom budú rátať. ale tak malo by sa dať. Však vykalkulujú zvlášť a hotovo. Len aby bola ochota

janka1874
20. apr 2010

fu ste popísali idem skúsiť prečítať

abbi
20. apr 2010

OK baby ako vas tu citam tak sa tu tvoria rozne skupinky ale som rada, ze sme vsetky ochotne diskutovat a DOHODNUT SA 😵 😵
Moj navrh je bud to nechat v Duchonke pre 2 dovody:
1 cena je ozaj dobra aj napriek tomu, ze nam extra velku zlavu nedavaju. Stale je to velmi dobra cena.
2 to jedlo, dalo by sa to vyriesit dobrou komunikaciou. Poprosim ich nech nam poslu jedalnicek s moznostou vyberu povedzme 2-3 jedal a my si vyberieme dopredu co chceme a oni nam to urobia. Myslim, ze to by sa ozaj dalo.

Moj druhy navrh je este ne penzion IVETA http://www.penzioniveta.com/
ja s nimi uz komunikujem ohladom jednej inej akcii, ktoru pomaham oranizovat ale az v jeseni a dostala som od nich takuto ponuku:
-noc
-ranajky formou Bufetu
-obed (vyber z 2 jedal)
- vecera (vyber z 2 jedal)
to vsetko za 30 EUR na osobu. Deti neviem, lebo v tej akcii ktoru pomaham organizovat deti nebudu tak to som neriesila.
takze toto o penzione IVETA viem... ale samozrejme toto je na inu akciu, ale ta ponuka mi bola poslana od nich vcera.
Poznam ludi co tam boli a velmi si chvalili. Ale ja osobne som nebola. tak neviem

Ak to bude hore na severe, ja osobne by som mozno mohla ist iba na jeden den, viac nie. zial...

janka1874
20. apr 2010

tak sa mi podarilo dočítať
no ako čítam názory sú rôzne
ja osobne aj napriek tej akože zľave som za duchonku a stravu sa buď nejako dohodneme alebo sa prestravujeme inde no je pravdou že lepšie by bolo dohodnúť stravu nie ako plnú penziu alebo polopenziu ak chceme ešte aj grilovať a zas nám tam asi obde bude treba aj keď neviem ako to poriešim kedže Sendy je iba polievku a až potom ako vstane druhé jedlo no bude sranda nevadí mi to prispôsobíme sa

terchová je trošku mimo našich finančných možností tak to by sme sa asi nezúčastnili aj keď neviem s drahým som o nej ešte nehovorila

janka1874
20. apr 2010

veď snáď v duchonke nebude problém dohodnúť stravu ten pánko je ochotný tak si myslím že tam problém nebude mňa to len prekvapilo akú zľavu dali pri skoro plnom obsadení penziónu a ešte aj strava k tomu

ale zas čo vidím ako výhodu že máme kde posedieť ak by pršalo alebo bola vonku zima

janka1874
20. apr 2010

ja som len dala vyjadrenie aké mi poslal na moje dotazy

veva1
20. apr 2010

myslim ze stravu nie je tazke dohodnut sak sa prisposobiime detom tak predpokladam kura ryza a podobne,mna skor len ako janka pisala obmedzuje doba papania. Kto to tam poznate je aj moznost inde sa najest? Bo moj zasranko obeduje uz o 11 najneskor a musi to byt varene inym ho neoklamem

centik
20. apr 2010

neviem kolko km odtial su topolcany?

centik
20. apr 2010

uz som to nasla 17 km
to nieje tak vela

bocmanka
20. apr 2010

🙂 už som to napísala v téme,
že mi je to jedno kde
že som nepresadzovala terchovú a ani nič iné
takže aká bude dohoda, prispôsobíme sa
celkom určite ale my jedlo áno, minimálne raňajky a obed, mne romy cez obed normálne spáva, a večera kľudne grilovačka 😨
z terchovej sa neozývajú

alinka76
20. apr 2010

aj my uvítame minimálne raňajky, obed možno v topoľčanoch by sme si poriešili ak pôjdeme na výlet a večera v piatok nejaká z domu bude, napečiem šnicle 😀

janka1874
20. apr 2010

žienky tak nechajme tú duchonku to vyhovuje viacerím a tam už máme aj rozmietnenie izieb a stravu nejako dohodneme ja tiež navrhujem že stačia raňajky a obedy v piatok večer bude mať aj tak každý rozstrasený žalúdok z cesty a dojedať zásoby v sobotu večer sa griluje a v nedeľu večer už bude každý doma 😀

centik
20. apr 2010

alinka tak napec viacej 😀 😀

janka1874
20. apr 2010

ali a šo sú šnicle? ja dievča z východu nechápem 😀 😀 😀 😀

centik
20. apr 2010

ok tak sa dohodnime kto chce ranajky, kto obed atd.. a napisme pankovi, ci sa to tak da

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre