• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
inac ta poukazka je veeelice poodzriva a ked niekto nebude moct ist pre nepredvidane okolonosti tak co? nist? je nam luto?
22. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to pozisťujeme
22. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte.
tak po bojoch? fú že som tu nebola. Som rada, že nakoniec sa nejako dohodneme a nebudeme tu bojovať. Však ako už bolo napísané ide o to stretnúť sa.
A nikdy sa nikomu neulahodí na 100%. Sme ľudia, sme rozdielni a tak je to fajn. Však teraz sa prispôsobí pár ľudí a nabudúce zasa iní...
Teli môžeme sa začať tešiť. Ide to dobrým smerom. :wink:
Tak teda. Jani nedalo by sa s ním dohodnúť, že teda naraz sa to pošle na účet a doručí sa mu to buď jednou poukážkou alebo nejako osobne? Neviem....ak ide o prehľad, tak samozrejme mu to tam pošleme presne kto koľko uhradil a aké bude chcieť služby. Neni problém.
A abbi ako je to ďaleko od vás? Lebo mne sa nechce na poštu chodiť to posielať, nehovoriac o tom, že bankovým prevodom to aj on bude mať rýchlejšie, no nie?
a strava? treba sa jeho opýtať. Či nám vie to spraviť tak ako my chceme.
22. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajul no od nas je to cosi vyse hodiny :wink:
22. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada ze sa teda ziadne stretnutie nerusi a ideme...uz sa na vas vsetky moc tesim ze vas spoznam :grinning:
A je mi vazne jedno kde ci na duchonke ci niekde inde :dizzy_face:
S poziciavanim hraciek sme na tom tiez rovnako a nasa "jezibaba" dokonca pri tom aj kuse, takze jej budem musiet
zbalit aj nejaky nahubok :angry: alebo skor naplaste pre pokusanych :wink:
22. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj abbi tak to sa tem nebudeš trepať...jasné! tak sa to musí nejakoporiešiť.
22. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv skúsme tú stravu poriešiť ako si to asi predstavujete nech mu napíšeme našu predstavu a uvidíme čo odpovie
22. apr 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, človek tu nebol 2 dni a tu skoro bitka o miesto na stretko :grinning: som rada, že sme sa ustálili. však nikto nepovedal, že o rok nemôžeme ísť do Terchovej, nie? deti budú o rok staršie, skôr sa pohrajú zase.

my sa hlásime so stravou len na raňajky
22. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš alinka super nápad pôjdeme tam o rok ale asi o trošku neskôr kedže je to zas orava kde je zima a máme vyriešené miesto na stretko o rok

alinka vy inú stravu nechcete? tak si ťa značím že len raňajky
22. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka a koľko kusov? :slight_smile:
22. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, lebo obed určite niekde vybehneme, možno na ranč a večera bude hádam opekačka. a 2 dospelí a jedno do 15 rokov, neviem ako to je rozdelené. a prosím ťa, opýtaj sa ich na takú vec, či sa tám dá deťom ohriať mlieko napríklad, alebo spraviť čaj. to sú také veci, čo by nám mohli poskytnúť servis.
22. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte musíme zistiť mikrovlnku, kuchynku no aj ten ohrev mlieka
aj na tie raňajky ako budú pre deti do 15 rokov
22. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme chceli v sobotu obed 2 kusy a v nedelu ranajky 2 kusy
23. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja hlásim raňajky sobota a nedela po 2 kusy a piatok večera? neviem. kedy sa opeká? v sobotu, nie?
23. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu by sa malo opekať
23. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jani, nam v piatok vecera, sobota ranajky, obed, nedela ranajky , vsetko pre dva kusy
23. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo tak sa aj ja hlasim nech sa len na nas necaka :grinning: no tak ja si poprosim na sobotu ranajky pre 2 ks dosp. aj nedela ranajky pre 2 ks dosp. a davate aj pre deti zvlast? lebo nasa niki nie je velky papkac tak nejak moc nechcem davat zbytocne navyse dalsie ranajky, ale ak davate vsetci tak zas nech nie som sama co sa spolieha ze dieta sa naje s nami:o)))
23. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nestaci tu strasvu nahlasit dva dni pred?
23. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva a ja som tiez myslela, ciim to nestaci neskor, sak hadam nezacnu hnedkaj chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak piatok večera, sobota + nedela raňajky. ak by sa dalo pol dávka večera tak dorátať. Pre Mareka mi stačia pol dávky.
sumár: 2 a 1/2x večera piatok a 2 a 1/2x sobota a nedela raňajky :sweat_smile: dúfam, že chápendos... :wink:
23. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ved nejde oto ci to nevedia nachystat dva dni vopred, ale oto ci budu ochotni to nachystat v takom pocte aky tu nahlasujeme.. je hadam lepsie vediet dopredu ci nam nachystuju jedla tak ako potrebujeme ako sa dva dni pred tym dozvediet ze nie, ci?
23. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky chcú mať stravu nahlásenp dopredu tak ja v tom nevidím problém a pár dní pred termínom im to len na 100% potvrdíme no je to podľa mňa jednoduchšie urobiť teraz ako im tam stále niečo nahlasovať meniť a podobne
večer to podopĺňam tak len píšte kto chce čo
24. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ako je to s detmi? Nahlasujeme stravu aj pre nich? Platia sa, alebo su v cene?
24. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok. tak pre nas len ranajky,obed dakde zbehneme a veceru pocitam s opekanim :wink:
24. apr 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha to neviem skúsme zatiaľ počítať len dospelé osoby a staršie deti a tie menšie doriešime potom

veva a večeru na piatok?
24. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my by sme radi len ranajky :slight_smile:
26. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stále Vás nemám všetky poznačené
26. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani asi bude najlepsie ked im napises hromadne ipcku tym co sa nenahlasili este :sweat_smile:
26. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nsa stalo :slight_smile:
26. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jani, ja som úúplne zabudla na piatok 4x večera..
a ostatné opakujem
sobota nedela 4x ranajky a sobota obed 4x
26. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok