Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

csikike
19. jan 2009

centik, tak to som sa nedoscitala, ale maju tie akciove vikendove pobyty, este asi to by bolo treba doplnit do tabulky...
http://www.avicenna.sk/Sk/Price/Download/cennik...
z tohto sa da vybrat

centik
19. jan 2009

csiki len tie akciove vikendove pobyty su pre kolko osob?

centik
19. jan 2009

myslim ta cena napr. 1900 ci je na jednu osobu rozpocitana

csikike
19. jan 2009

centik, na 4 strane je tam na osobu rozpisane na 1 osobu a aj to co to zahrna, podla toho ci chces aj s procedurou alebo bez

csikike
19. jan 2009

ale asi to nebudeme viac komplikovat

centik
19. jan 2009

MM suhlasi takze oficialne dvaja dospeli plus biba 🙂

simka9122008
19. jan 2009

Aj ja zahlasujem seba a dve deťúrence 🙂

ajula25
19. jan 2009

tak babule zatial 20 dospelých a 18 detí. 😉

aadula
19. jan 2009

ajula, no mne prosím rátaj tak, že dvaja dospelý a jedno dieťa drobné 😀 a jedna 12 r. tuším aj tam sa nejak inak platí potom 😉

zucha
19. jan 2009

baby, rada by som napisala, ze aj ja s detmi pridem, ale bohuzial este neviem, ako na tom budeme ☹ Ci bude vsetko ok a tak. Verim, ze bude.
Zatial to ale mozeme vyriesit tak, ze ja by som s deckami isla do Tatier a potom sa za vami na jeden den zastavila. To je take docasne riesenie a hadam v maji uz budem vediet viac.

ajula25
19. jan 2009

zucha to je v pohodke. do júna času dosť a tie tri miesta sa priobjednať dajú aj v máji. takže nerob si starosti. a ak sa inak nebude dať,, tak aj to bude super ak príde na deň pozrieť 😉

ajula25
19. jan 2009

aadul zatial beriem celkový počet tak ako sa hlásime. ale snáď to budem vedieť potom roztirediť...však trošku už viem kto aké deti má 😉

liluska
19. jan 2009

Aj my by sme sa chceli pridať len to ešte musi schvaliť aj ocinko 😉
Dame vediet ked sa nastopro rozhodneme...boli by sme dvaja + lili
Inač asi tam teraz pojdeme na predlženy vikend za sestrov ktora tam ide na tyžden lyžovať
tak sa pojdeme pozriet aj do toho hotela...je tam tušim aj bazen nie?

ajula25
19. jan 2009

liluška tak predbežne si vás píšem a k by ste nešli tak daj vedieť.
a áno je tam i bazén.

simka9122008
19. jan 2009

Baby aj moja mama tam boli na veľkú noc a veľmi si to pochvaľuje že je tam vraj supeeeeeeeeeeeeeeer.

csikike
19. jan 2009

no parada, len ci budu mat telko postielok, ozi to uz deticky budu na pristelkach alebo v postielkach?

ajula25
19. jan 2009

csiki mylsím že medzi rodičmi 😉 ja by som nebrala pre také deti prístelky. myslím, že zbytočne. Ja len podľa seba súdim. Marek by mi na prístelke nespal. Myslím keď bol v takom veku.

csikike
19. jan 2009

no my postielku budeme potrebovat urcite, lebo tomik nezaspi medzi nami

ajula25
19. jan 2009

tak to sa opýtam, či je nutné postielky cestovné, alebo kolko ponúka hotel. zvykne to byť zadara

simka9122008
19. jan 2009

Aj nám by sa zišla, tak neviem či ju brať so sebou alebo hotel ponúka a koľko ich má, treba spísať komu každému treba detskú postieľku.

ajula25
19. jan 2009

nj. dám si poznámku na postielku.
tak zatial Simka a csiki

alinka76
19. jan 2009

baby, ak by ste dačo potrebovali stade osobne vybaviť, dajte vedieť, zašla by som tam pozrieť a vybaviť a tak 😵 nech som užitočná, keď to mám tak blízko.
a s tým počtom, veru, tie naše drobizgy nerátajte do počtov, však oni to budú mať zadara aj ubytko aj bez stravy. len pre staršie deti prístelky, nie?

aadula
20. jan 2009

tiež som toho názoru, že bez prístelky malinký, teda náš tú jednu noc aj medzi nami vydrží, teda my s ním medzi nami 😀 a paťka bude na prístelke....ale presne..teraz sú dôležité počty...alebo skôr by som to brala počet rodín a potom nejak narátať na izby.

janka1874
20. jan 2009

aadula pokiaľ viem mali by to byť dve noci
no a my máme cestovnú postieľku takže my si poradíme sami lebo Sendy s nami spať nebude ☹ ☹ ☹
už to nemotajme podľa mňa ajula vie že deti do 15 rokov sú zadarmo tak ich píšeme len tak aby každý vedel že neostanú doma 😀 😀 😀

veva1
20. jan 2009

ahojte
to stretko bude urcite super 😵 ,no ja by som asi manzela nenahovorila. Nie je velmi spolocensky,resp. v okruhu znamych aj hej len koho nepozna ... Tak vam aspon prajeme pekne pocasie hlavne dobru naladu u deti 😉

abbi
20. jan 2009

no ja zatial neviem. ale este dam vediet.
ja som tam bola asi 3x je tam dobre. dobre izby, dokonca herna pre deticky, je tam bazen... aj vonku sa da hrat. mali tam tramplinu aj pekne ihrisko. ale ja som tam bola teraz v novembri takze sme si to vonku moc neuzili.

janka1874
20. jan 2009

veva1 veď ho skús presvedčiť 🙂

veva1
20. jan 2009

jani z vlasnej skusenosti viem ze aj by som ho prresvedcila ale asi by sme sa neuvolnili
sak hadam niekedy v lete a pridem sama s tomaskom 😉

janka1874
20. jan 2009

no neviem či hneď v lete bude nejaké ďalšie 🙂 no ale ty vieš

telinka
20. jan 2009

veva , ved to stretko bude v lete tak prid sama s tomaskom 😉 aj ja idem bez mangela 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre