Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

huleni
20. máj 2010

ja suhlasim 😉

zucha
20. máj 2010

no, ale ak to maju jest aj deti a bude vyprazany cernohor a opekane zemiaky, to bude dost zaberak na ich zaludok, ci nie? Stale som totiz nepochopila, ako to bude so stravou pre deti

huleni
20. máj 2010

no ja ako som pisala sa prisposobim akejkolek prilohe:o)) ja co sa tyka nikoly bduem rada ked spapa polievku tak ja to preto nejak neriesim:o)

centik
20. máj 2010

no tak to je pravda ze to bude dost tazke na zaludok pre deti..
zuch stava pre deti je taka ake im das, budto im kupit normlane porciu alebo das so svojej, zadarmo im isto nedaju, kedze idu zadarmo deti

janka1874
20. máj 2010

centik presne tak je to so stravou akurát raňajky budú švédske stoly tak niečo zobnú
no mne sa to tiež zdalo suché preto som kompót navrhovala ale nevadí
tak sa nejako dohodnime

centik
20. máj 2010

a uhorkovy salat?

janka1874
20. máj 2010

mne je to jedno vyjadrite sa aj ostatné
myslím smerom k deťom ja aj keď jedsť nebudem prežijem 2dni

zucha
20. máj 2010

tiez si myslim, ze najdolezitejsie je, aby sa z toho najedli trosku aj deti, tak dajme ten rezen a varene zemiaky, nech sa nam tam z tolkeho oleja nedogrcaju. A pre mna, za mna k tomu supnime kysle uhorky a bude

csikike
20. máj 2010

ved prave preto som navrhla to pyre, aby mohli aj deti, ale mne je jedno, tomi mi zje aj tak max. polievku a malej zoberiem slenicky, tak snad budu ochotni jej to tam zohriat

silvika
21. máj 2010

baby a vsetky mate obed v hoteli ci ako sa to vola? alebo niekto idete aj mimo? a viete ci tam "mimo"vobec je nieco? 😅

janka1874
21. máj 2010

tak práve potrvdili prijatie zálohy
a tešia sa na nás
chladničky na izbách nie sú ale vraj personál nám to uschová
izby budú k dispozícii od 14-tej hodiny a uvoľniť ich by bolo dobre okolo 10-tej hodiny v nedeľu
tak neviem na čo som ešte zabudla
jaaaj veva sa pýtala na parkovisko tak to tam je ale neviem či asvaltové alebo aké vraj dosť veľké

centik
21. máj 2010

tak ako sa dohodneme na tom jedle? dajme teda radsej to pyre, ako varene zemiaky?
od 14tej? tak to je super, som myslela ze az neskor

janka1874
21. máj 2010

tak dáme pyré a nejaký šalátik a hotovo

centik
21. máj 2010

este by sme sa mali dohodnut kolko a ake maso ma abbi nakupit, a ci aj chleba atd..

csikike
21. máj 2010

no, centik ma pravdu a tiez by bolo dobre poslat jej peniaze dopredu nech to nemusi kupovat z vlastneho

janka1874
21. máj 2010

no som za ale ja vôbec netuším ani odhadom koľko mäsa to treba a aj chleba

aida
21. máj 2010

Ahojte.
Uz sa tesim na Vas 🙂
A keby kazdy uz v piatok priniesol uz napacovane masko a dalo by sa to tam do chladnicky?

zucha
21. máj 2010

no kedze ja idem sama, bohuzial sa grilovania asi zucastnit nemozem, takze masko pre mna kupovat nemusite ☹

centik
21. máj 2010

zucha a kedy ti chodia spat?

janka1874
21. máj 2010

zucha veď sú vysielačky tak na chvíľu snáď by si mohla prísť a grilovať sa asi začne skôr nie až keď deti budú spať

no aida neviem ale my budeme mať pred sebou nejakých 300km tak mäso v páce sa mi veľmi nosiť nechce to priznávam
ja som skôr za alternatívu že sa nakúpi tam v metre veď tam niekto z chlapov v piatok večer vybehne mäso napásujeme a bude to raz dva

abbi
21. máj 2010

no Metro je od Duchonky vyse hodiny vzdialene Janik 😉 ale my ho mame cestou, tak ja mozem v piatok vybehnut a kupit masko, horcicu aj kečup a doniest to tam. Asi to tam mame najblizsie. Len mi nahlaste presny pocet ludi na grilovacku a ja nakupim 😉

aida
21. máj 2010

Jani mas pravdu tak sa teda nakupi. 🙂

zucha
21. máj 2010

centi, mne chodi Ani spat o siedmej, ak nespi cez obed a ak spi, tak o osmej

janka1874
21. máj 2010

abbi ja neviem koľko treba mäsa a koľko chleba
ale je nás 32 dsopelých + 21 detí do 3 rokov + 11 detí nad 3 roky
tak neviem koľko čoho treba 😀

silvika
21. máj 2010

aaa take tie klobasky grilovacie nebudu ? ja take papavam ked grilujeme 😎

aida
22. máj 2010

wauuu ale nas bude vela 🙂))) 21 deti to spadne aj ten penzion pri nasich zivych striebrach 😀

centik
22. máj 2010

baby teraz ma napadlo, nase najmensie deti budu mat zadarmo ubyotovanie?? lebo tam je tusim ze deti do 2 rokov maju zdarma?

centik
22. máj 2010

aha tak to bola ina stranka, na tej origos pisu ze deti od 3 do 12 maju 30%

janka1874
22. máj 2010

centik dobrý postreh ale nejako sa im rozchádzajú info na stránkach
asi si to ešte uresním
lebo na jednej je deti do 2 rokov zadarmo
a na druhej že deto od 3 rokov do 12 rokov zľava 30%
http://www.rbv.sk/cennik.php
nejako im vypadla kategória od 2-3 rokov
nejako som to s tým pánom neriešila bavili sme sa automaticky že deti sú zadarmo tak teraz ani neviem či mám do toho vŕtať

huleni
22. máj 2010

jani nevrtat ved oni v podstate su "do 2 rokov" , roky maju dva a par mesiacov, ale roky dva, no nie:o))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre