Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

zucha
16. mar 2008

ivka, hlasim, ze ja s Annou by sme prisli. Zrejme by sa to uskutocnilo po sviatkoch. Je tak? Uz len dohodnut termin, cas a miesto 😉

ivka22
autor
16. mar 2008

Zuzka, len aby sme na to stretko nedosli len my dve 😵 😵 😵 ale Sebastiankovi uz Anna chyba, nevideli sme sa od stvrtka...vidis, este aj z krtkovej torty ostalo....

zucha
16. mar 2008

no dufam, ze nase baby decembrovky sa pridaju. Som velmi zvedava aj na ich rratolesti, takze kocky hor sa!

ivka22
autor
16. mar 2008

😉

tinyleaf
16. mar 2008

jeeeej, ivka, dobry napad so stretkom 🙂 Ja sa urcite hlasim..... len keby to nebolo ten tyzden po Velkej noci, lebo to tu nebudem ☹

luculka
16. mar 2008

jeeeej no ja by som tiez rada,,,len ako doprava.... 😅

ivka22
autor
16. mar 2008

Ja predpokladam baby, ze to bude nasjkor 2 aprilovy tyzden, ked nie neskor...
Na Velku noc bude kazdy rozlietany, takze asi az tak...ok? to este dohodneme presny termin... 😵

zrzulka
16. mar 2008

pripajam sa aj ja s miskou🙂 teda ak nas bude moc moj muz doviezt, kedze ja nemam vlastne auto a zatial som s malou necestovala sama🙂

tinyleaf
16. mar 2008

zrzulka, ja som na tom rovnako...zavisla na muzovom odvoze 🙂
Ale v sade J.Krala som uz bola pesi, mam to z domu asi 20 minut, tak tam nemam problem 🙂

ivka22
autor
16. mar 2008

Ok, takze predpokladam, ze ten S.Janka Krala by bol idealny, ci?
Je to pohodlne aj na prebalenie deticiek...v blizkosti Aupark... 😉 😉 😉

tinyleaf
16. mar 2008

ivka, mne to vyhovuje 🙂, ale samozrejme sa prisposobim aj ostatnym maminam, kde by sa im to hodilo 🙂

ivka22
autor
16. mar 2008

To dohodneme 🙂
Tesim.... 😵 😵 😵

abbi
17. mar 2008

a mohlo by to byt doobeda? mozno by som dobehla. uvidim 😉

lucia79
17. mar 2008

aj my by sme prišli s Martinkom a kde navrhujete aby sa to konalo? vonku či vnútri? 😉
ten apríl mi vyhovuje, dúfam, že bude aj počasie dobré.

glorita
17. mar 2008

caute, 🙂
vidim ze zezlo ohladom planovania stretka tentoraz prevzala odo mna ivka 🙂 🙂 🙂 😀
vdaka za iniciativu 😀
ale teraz k veci:ja som za,ale idealne by ozaj bolo vonku v tomk sade j.krala,ked bude slniecko pekne svietit....potom by sme zbehli aj niekam na kavicku 😵 😵 😵

a ozaj :neviem ci su tuto temu vsimnu vsetky,a kezde ja som planovala prve stretko,mam vIP odoslany mail vsetkym decembrovkam,tak im napisem a pridam aj nove... 😵

liluska
17. mar 2008

Aj my sa pridáme 😉

luculka
17. mar 2008

dufam ze aj my...ked nas tato dovezie 🙂

bocmanka
17. mar 2008

🙂my z martina to máme so strtkom ťažšie,ledažeby si to náš ocko naplánoval /dosť často chodí do ba/ a zobral by nás s romy...ale inak sympatická myšlienka stretnúť sa 😀

bocmanka
17. mar 2008

so stretkom som chcela... 🙂

ajka2
17. mar 2008

Super nápad baby,akurát že pre nás cezpoľné to bude problém.
😒
Tých 250km by som sa s malou sama neodvážila a náš ocko je beznádejne zaneprázdnený.
🙄

zlobivco
17. mar 2008

Jej,ahojte,
ja som si tiez nasla v IP toto stretko. No bolo by to super.
Mozno by sa mi podarilo prist, ale urcite nie doobeda. A to ma tiez musi muzicek prieviest .
Ale stalo by to zato.

alinka76
17. mar 2008

bocmanka, my sa stretneme asi niekde medzi LM a Martinom, čo povieš? Hádam sa aj Bzuco pridá 😵 Viac nás odtiaľto zhora nepoznám.

gangulienka
17. mar 2008

ahojte, nasla som si IP a rada by som sa pridala. Len som tiez zavisla od muzika, lebo byvam mimo Ba a mame len jedno auto, ale ved chodi kazdy den do BA tak to nejak vyriesime 😉

telinka
17. mar 2008

caute 🙂 tak ja mam opacny problem - auto mam ale v BA sa vobec nevyznam takze tak ci tak budem odkazana na manzelika tak uvidim az ked bude stanoveny presny datum a cas 😉

ivjo
18. mar 2008

Ahojte baby, ja by som tiež dobehla, tak ivka nezabudni ani na mňa

ivka22
autor
18. mar 2008

Jasne, ze si vitana Ivjo 🙂
Tak sa na vas tesim, az sa spozname aj s krpcami....

deveronique1
20. mar 2008

alinka, to asi fakt blizsie k LM. Z PP by to bolo do BA peknych 400 km.

abetka
21. mar 2008

Ahojte.Ja som si az teraz pozrela IP a dakujem za info.Je to nam dost tazke z MT.Muza mam zaneprazneneho a autom by som sa sama bala.Nemam az take soferske skusenosti. 😝 Tak som zvedava ako sa dohodnete e kde sa to uskutocni a skusim sa nejako zariadit v ramci svojich moznosti.

zucha
27. mar 2008

tak, uz mame po velkonocnych sviatkoch, co takto zacat pracovat na tom stretku. Ja navrhujem termin na zaciatku aprila, najlepsie v utorok. Vtedy hadam nik nebude odcestovany. Co vy na to? Vychadzalo by to 1. aprila. To je krasny datum 😀

glorita
27. mar 2008

moze bytsom za,,ale musi nam priat aj pocko 😉 mozme to dat radsej doobeda okolo 10?aj pre cezpolne by to bol dobry cas???piste navrhy...... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre