Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

csikike
24. jan 2009

ajul, ja hlasim za nas PP s 1 procedurou a detska postielka

centik
24. jan 2009

bzuco na cely vikend so stravou to neni vela

bzuco
24. jan 2009

no baby, neviem...ale myslíte, že bude čas na nejaké procedúry? 😅 ...
to už radšej všetky niekde do bazéna s detičkami a nie sa budeme kúskovať, lebo podchvíľou budeme utekať na procedúry 🤐

csikike
24. jan 2009

no, bzuco, v tom mas pravdu, tak asi bude rozumnejsie bez procedury, ale ostatne zostava, ja cestovnu postielku nemam, takze urcite chcem od nich

janka1874
24. jan 2009

my určite bez procedúr maximálne nejakú masáž by som brala

bzuco
24. jan 2009

a nie je v ponuke niečo, kde sa platí od izby a nie od počtu osôb?

csikike
24. jan 2009

bzuco, myslim, ze ajula spise poziadavku a spyta sa ked tam bude mailovat, tak ako my mame poziadavku na postielku...

bzuco
24. jan 2009

centik...no mne sa to zdá dosť 😖

bzuco
24. jan 2009

csiki...jasné, uvidíme, čo z toho bude

bzuco
24. jan 2009

inak ten detský kútik je prťavý 😨 ...to sa tam nezmestíme všetky ani náhodou, ak bude zlé počasie 😝

csikike
24. jan 2009

bzuco, ake zle pocasie, bude krasne, 26-28°C, uz som objednala 😉

ajula25
24. jan 2009

http://www.horecliptov.sk/

baby skúste pozrieť aj toto. je to lacnejšie a víkendový pobyt výjde o 9.96 € na osobu lacnejšie. No takže neviem. pokukajte a porozmýšľajte.

bzuco
24. jan 2009

no ja som za čo najlacnejšiu verziu...kdže csiki objednala super počasie, budeme celý deň von a na prespatie netreba zllaté postele 😝 ...ale tak zasa určitú úroveň to samozrejme musí mať...aby ste si nemysleli 😅

bzuco
24. jan 2009

ajulka...nevyzerá to zle 😉
a presdpokladám, že všetci budeme na autách, takže na kupko nebude problém 😉

centik
24. jan 2009

to je ten isty majitel asi co avena, lebo do bazena sa tam da chodit do aveny,
ja osobne som za avenu, ale prisposobim sa to je jasne 🙂

ajula25
24. jan 2009

bzucko teraz som to preratávala na tie víkendové pobyty: hotel Avena relax: víkendový pobyt pre rodinu 2+1 dieťa nad 4 roky: 156,68 € na víkend (4720,14 Sk )
Penzion Horec víkendový pobyt pre rodinu 2+1 dieťa nad 4 roky: 135,44 € (4080,27 Sk)
Rozdiel činí: 21,24 € (639,87 SK)

centik
24. jan 2009

a tam neviem ci bude toko volnych miest?

ajula25
24. jan 2009

centi zistilo by sa. zatial ale nič nezisťujem. popozerajte, porozmýšľajte a uvidíme. povedal slepý hluchému 😀

ajula25
24. jan 2009

csiki to PP myslíš plnú penziu alebo polpenziu?

centik
24. jan 2009

a v tom horecliptov asi neni detsky kutiK?

luculka
24. jan 2009

baby inak aj ten horecliptov je pekný,,,len ako pise centi,,,asi bez kutika,,,

aadula
25. jan 2009

dievčence sa priznám, aj mne sa to vidí dosť peniažkov, ale hrozne sa chcem s vami stretnúť, začnem pomalinky ako sa bude dať odkladať už teraz 😉 Len zas u nás bude jeden problém, že ja od mája s veľkou pravdepodobnosťou začnem pracovať, tak ja neviem či mi nedorazíme až v sobotu doobeda.

aadula
25. jan 2009

a s ubytovaním sa prispôsobím 🙂 viem že vyberiete iste čo najlepšie ..aby aj detičkám bolo fajne

bzuco
25. jan 2009

adulka...áno, je to dosť 😒 ...a v podstate len na víkend 😒 ....ale je to hlavne preto, lebo je to veľmi navštevované a teda sa to odrazí na cene...keby sme vybrali niečo, čo nie je žiadne stredisko, tak tam by boli ceny určite nižšie....ale to by sme nemohli chcieť detský kútik.....aj ked mám povedať pravdu, mne by vôbec nechýbal...radšej si priplatím nejaké kupalisko a tam budeme celý deň ako nejaký kutik, čo možno ani nevyužijeme..a zasa ja ked si predstavím, že platiť aj za malú, čo bude spať s nami v 1 posteli a zje toho ako vrabec, tak mi to príde totálne zbytočné 😔 😒

bzuco
25. jan 2009

no ved uvidím...v najhoršom to urobím tak, že prespíme doma a od rána do večera by sme prišli a najesť sa niekede nie je problém...teda ak to bude tu pod nosom, ako LJ

bzuco
25. jan 2009

no ja navrhujem - osloviť aspoň 3-4 hotely/penziony...nech dajú ponuku a rozhodneme sa podľa toho...lebo ja naozaj nemám korunky navyše 😔

janka1874
25. jan 2009

no baby kedže sa to takto komplikuje podľa mňa by bolo najlepšie ak si počty vezme alinka a pokiaľ bude mať čas obehne hotely čo tam sú vyberie najlacnejšiu verziu kam sa vtrepeme toľký to je aspoň mlh návrh lebo písať všade maily je komplikované a keď nájde alinka cenovo prijateľné a aj počtom tak potom tam sa napíše ešte o nejakú zľavu lebo asi každému trošku záleží aj na peňiažkoch
to je aspoň môj návrh keď už tamm áme niekoho tak blízko

martinaj
25. jan 2009

ahojte 🙂 my by sme teda radi ten apartman a postielku mame 😉

lucia79
25. jan 2009

neviem presne aká je momentálna situácia ohľadom ubytovania, ale čo sa týka mňa, ja by som rada apartmán a postieľku mi netreba, lebo Maťo spáva so mnou a keby sa náááááhodou dovtedy naučil spávať sám, tak si zoberiem cestovnú, to nie je problém.

ajula25
25. jan 2009

baby ja neviem, ale pozerali sme s Mm aj priamo v Jáne penzion jeden, lecnejší, len bohužial už je na Jún plne obsadený.
No a tie penziony ani nemajú také kapacity ubytovacie. Takže neviem, či to poriešime nejako. však sa dohodneme snáď...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre