Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

huleni
3. jún 2010

niki kazdemu rozprava ze ide na vylet na duchonku a bude tam vela deticiek:o))) a takto sa na vase deticky tesii:o)

bocmanka
3. jún 2010

no niky sa podobá na zuchinu aničku

zucha
3. jún 2010

mne Ani dnes zahlasila, ze nejde na ziadny vylet. Povedala som jej totiz, ze ak bude chodit doma bosa a neda si ponozky, tak ochorie a nebudeme moct ist a ona sa prisposobila a povedala, ze bude radsej bosa a nikam nejse 😅 Strasna betarka to je

aida
3. jún 2010

tak ja som uz zbalena este dobalim zajtra par drobnosti. My ideme na Swifte tak dufam ze sa pomestime 😒
A tiez som napiekla to iste co Veva aj s tymi gumenymi cukrikmi 😀
kupila som take alobalove tacky na gril, taniere, vidlicky, lyzicky ale pohare som zabudla 😠
A este spekacky, klobasky, parky so slaninkou a syrom a masko. a este som zbalila c.vinko s colou 😀
beriete aj nocniky?
A fotak sa uz nabija 😀

veva1
3. jún 2010

zucha tak nasi si mozu ruky podat. Tomo oblec sa bo ta kaslik neprejde a nejdene nikam. Ja zostanem doma mama. Nejdeme na vylet 😀 len on sa vyzlieka cely od polpasa dole 😀

aida
3. jún 2010

no my sme tiez mali nejaky cudny den z nicoho nic stale plakala tak som zvedava co bude zajtra ci nebude sama mamicka kedze som stale na nu sama uz zacina taka byt. A este prvykrat ideme takto na vylet s tym mojim novym priatelom a jeho synom tak uvidim ako to bude zvladat. 😒

veva1
3. jún 2010

aidi aj tomo je sama mama,kym nema deti okolo seba. Potom ma uz nepozna 😉

zucha
3. jún 2010

@aida jeeej, tak to som ani nepostrehla, ze uz mas priatela. No super. A jeho synator ma kolko rokov?

zrzulka
3. jún 2010

baby to som rada ze nie len my sme "divni" ked nedavame malej sladkosti... Akoze cokoladu pozna, uz aj lizatko jedla, aj gumene cukriky. Vlastne vsetko ale je to skor vynimocne. vela krat jej aj na ulici niekto da cukrik ale ja jej to nedavam.... A moja mama tiez ked jej dava je uz naucena ze jej neda.... Kym si nepyta tak naco jej to davat? No nie???? Inak haluz lebo minule jej krstna kupila lentilky a jej sa pacilo ako hrkaju ale ked ochutnala tak vypluvala.... Som zvedava ako bude reagovat na stretku ked budu ine deti jest cukriky ci cokoladu. To asi chciet bude... fakt neviem, v kazdom pripade sme zasobeni piskotkami....

zucha
3. jún 2010

baby, ja som z toho zajtrajska taka nervozna, ze stale nieco pojedam a uz mi je z toho pekne "na grc" 😝 Ale moc sa tesim, to nie je ta zla nervozita

bocmanka
3. jún 2010

🙂 zrzul že 37 tt
😲 😲 😲
tosom ja už mala vždy porodené..
zucha daj si ananás, máme v chladničke

janka1874
3. jún 2010

zucha to isté zahlásila Sendy nechcela ísť spať a som jej hovorila že ak nepôjde pekne spinkať nikam nepôjdeme a ona že o.k. necem

telinka
3. jún 2010

@janka1874..lebo si jej dala na vyber 😉 treba zahlasit ze musi ist spat lebo pojdeme na vylet 😅 😅 😅

zucha
3. jún 2010

@bocmanka tycinkami a ananasom to len zacalo 😝

aida
3. jún 2010

@veva1 aj mala je taka ale niekedy je hrozne urevana napr. ako dnes nic sa jej nepaci a za vsetko place a este som si vsimla ze zacina byt bojko pocuva vsetky zvuky a hned sa pyta to co bolo.
@zucha ano mam a syn ma 11 rokov.

janka1874
3. jún 2010

ja by som tak rada zakázala sladkosti ale nedá sa a je to fakt pliaga

no my sme už ako tak pobalení
abbi ešte ti pošlem tabuľku pre istotu
zajtra posielam aj do penziónu
a zajtra doobedu vyrážame

silvika
3. jún 2010

zucha to aj u nas som pouzivala lebo sme od stredy vzdy niekam isli tak za vsetkym bolo ...lebo ochories a nikam nepojdes, no a kedze nas je veeelky cestovatel tak to na neho zabera. dokonca aj maso na stave zje ked mu poviem, ze az po tom pojde na bicykli 😉

silvika
3. jún 2010

a ja balim az zajtra dneska len rozmyslam a zajtra vecer zistim na mieste co som zabudla ale tak to prezijeme, na tych par dni 😉

alinka76
3. jún 2010

Teli, Miška nejde do školy? to našej radšej ani nepoviem 😎 tá sa tiež zbalila, ale musela som to trochu pretriediť, azse si garderobu zbalila.
ja ešte ráno musím sebe večeru uvariť nejakú na zajtra 😝

abbi
3. jún 2010

@janka1874 posli mi 🙂 my planujeme tam byt o 3 poobede 😉

silvika
3. jún 2010

ali ty sa este ocistujes cooo?

alinka76
3. jún 2010

abbi, ako to tam vlastne nájdeme? vojdeme do duchonky a čo ďalej?

silvika
3. jún 2010

abbi a my hadam aj skorej okolo obeda chceme ist ale asi podla toho ako sa zacne chlapec ukladat

silvika
3. jún 2010

a tam zbadame toho hotela 😝

zrzulka
3. jún 2010

Boc nestras, ja este rodit nechcem a ani nemozem a ani to tak nastastie po dnesnej poradni nevyzera :o)))))

inak to je mile ako sa vase dievcata balia same, aj ja chcem aby ma niekto zbalil. ja tento tyzden len balim a vybalujem....

alinka76
3. jún 2010

silvika, ešte áno, už som si zvykla na takú stravu, ale grilované kuriatko si dám s vami 😉

silvika
3. jún 2010

de ake kuriatko? sak klobasy budu vecer nem? 😉

zrzulka
3. jún 2010

No ja budem rada ked prideme o 20.00. Ako je to teda s tou vecerou, nikto mi neodpovedal... Mozeme sa najest aj neskor v hoteli alebo mam brat nieco na jedenie aj na veceru...??????????????????

silvika
3. jún 2010

zrzul to si asi teraz nadbalis aby si sa ani pohnut aspon rok nikam nemusela ked teda prides z porodnice

alinka76
3. jún 2010

no, ja si donesiem aj kuracie stehienka na grilovačku, neviem ako ostatní 😎

zrzulka, moji majú zajednanú večeru, ale ja sa najem zo svojho, ani netuším čo budú mať na večeru veru 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre