Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

silvika
21. apr 2010

sak som realista, my chodime kazdy tyzden plavat a viem ze to nie je vzdy iste to plavanie 😉

janka1874
21. apr 2010

ale treba pozitívne myslenie a bude to ľahšie
a zabudla som boc jasné chápeme more je more

silvika
21. apr 2010

ved o mesiac to bude jasnejsie

veva1
21. apr 2010

Aj ja by som sla k moru

glorita
21. apr 2010

ja sa prisposobim,kedze my uz dovcu aj tak pri mori mame booknutu,takze si to vychutname urcite tam poriadne...netvrdim,ze na duchonke si to nevychutname,ale poznam lea,ze by si vysantil pri tych atrakciach na terchovej zrejme viac...no nabuduce mame aspon tip,ze? 😎

silvika
21. apr 2010

no nist nezodpovedne ste k svojim detom, mali ste mat uz davno nasetrene na stretnutie sak to ani neni take drahe 😉

bocmanka
21. apr 2010

takže mne už odpísali, z hotela...
zajednala som si priebežne termín u nich, pre náš lyžiarsky tím, na letné sústredenie..
inak ma to mrzíí, tá terchová..

Dobrý deň pani................

veľmi pekne ďakujeme za skorú odpoveď. Mrzí nás, že služby v danom termíne nevyužijete, ale dúfame, že niekedy v budúcnosti sa určite stretneme aj s Vaším lyžiarskym tímom ... 🙂 Budeme sa veľmi tešiť na Vašu návštevu ! 🙂

V prípade akýchkoľvek otázok prípadne informácií ma kedykoľvek kontaktujte !

Ďakujeme

S pozdravom

Tím Hotela GOLD***
Dominika Hanuliaková

veva1
21. apr 2010

No boc v kazdom pripade nasli vela novych klientov,bo my tam urcite ideme

huleni
21. apr 2010

no ja som to tiez mm ukazovala a sme skonstatovali ze tam pojdeme, tak mozno sa tam nahodne aj postretame baby 🙂

anina1
21. apr 2010

silvika keby bolo z čoho šetriť 😒
atrakcie si skôr vychutná každá rodina sama ako takto v skupine, to by si každé dieťa zmyslelo niečo iné a je po stretku, či nie?

bocmanka
21. apr 2010

😒 svet sa točí o peniazoch...
bohužiaľ,
ale anina má pravdu...
ušetríme na atrakciách, zavreme deti do klietky a počkáme, ktoré vyjde odtiaľ bez ujmy...
a my sa budeme baviiiť....

telinka
21. apr 2010

tak neviem , ale po tychto nasich "natahovackach " sa na to stretko uz akosi netesim tak ako predtym ☹

anina1
21. apr 2010

tam sú nejaké klietky?
ale veď ja ani nemusím ísť, keď chcete ísť inam v pohode, tak sa odhlásim, stále vás bude dosť 😉

csikike
22. apr 2010

baby, neblaznite, ideme a hotovo, a je jedno kam, hlavne, ze sa stretneme,nie?

martinaj
22. apr 2010

my ideme 🙂 baby prestante strajkovat ☹

janka1874
22. apr 2010

no ženy čo to tu čítam čo sa deje to sa nevieme dohodnúť na obyčajnom stretku nebláznite veď mitováciu máme z minulého roka ako bolo super ale toto čo tu čítam no neviem neviem
telinka ako že sa netešíš
boc dala veľa rodinkám tip na víkend a tiež si myslím že tak veľa atrakcií je lepšie si vychutnať samostatne ako takto hromadne deti by sa akurát tak pomlátili na hojdačke a podobne a myslím si že zabavia sa aj bez toho a to je asi dôležité
a silvika nie je problém našetriť ak je z čoho nie každý má toľko financií ako by si možno prial to tiež treba brať do úvahy a jeden víkend sa snáď zá prežiť aj v menšom luxuse či snáď nie?

no takže koniec štrajkovaniu a seriózne sa dohodnime takto sa akurát pripravujeme o radosť zo stretnutia

abbi
22. apr 2010

no dufam, ze teraz nebudete nadavat na mna, lebo ja som tu Duchonku objavila.. ☹ viem, ze to nie je nic extra ale za tie peniaze som dufala, ze to bude aspon OK. uz sa normalne bojim 😕 lebo ak to nedopadne dobre, tak tomu budem asi ja na vine ... tak sorry 😔

veva1
22. apr 2010

strajk??? 😨
silvy to myslela zo srandy,ze ste mali nasetrit sa nesrdte.
anina ma pravdu kazda si moze ist vychutnat tie atrakcie v terchovej indivindy 😉
boc ze zavriet do klietky jaj sak by len handry lietali,ze luculka 😀
nam sa s detmi vzdy osvedcilo ze na volnom priestranstve bez hraciek sa najlepsie zabavili. Aspon my sme vo faze ,ja moje atd.
abbi boli aj ine tipy a vyhrala duchonka,takze sme si vybrali tak to nie je na tvoje triko 😉

mna skor zaujima preco si panko chce dat vyplatit post. poukazkou. Dufam ze nema nejaku exekuciu 😅 😨 🤐

bocmanka
22. apr 2010

🙂 žádné hádky
žádné štrajky..
ma naser... a zruším more,....hahahah, o zistila som že majú plno 😖 😖

takže či chcete či nechcete ma na duchonke budete musieť pretrpieť... 😀

abbi
22. apr 2010

BOC JA SA UZ TESIM NA TEBA 😉 😉

huleni
22. apr 2010

boc ze pretrpiet, sak skor tu vsetci zacali trpiet ked si nas chcela za more vymenit:o))) a abbi ty neries, vsetky sme sa zhodli tak ziadne trapenie a to tesenie vsetky povinne ale v ramci normy aby nam to vyslo:o))) co sa tyka tych atrakcii tak ako ste vsetky napsiali urcite to bdue lepsie tak osamote lebo ja uz vidim nikolu ako krici moooooooooooooooooooojeeeeee a niekoho bude chciet ´mlatit ze jej tam lezie, takto ked budu vypustene si nebudu nic zavidiet...taaaak zeny usmev, dnes je krasne slnecno tak pekne duchonka a zacneme riesit tu zalohu, nie? kedy kde a kolko treba poslat a este neviem ako s tym stravovanim, treba tam nieco nahlasit? musime sa posunut do tejto fazy, lebo to uz bude faza tesenia sa a nie rozmyslania co by bolo lepsie:o))))

bocmanka
22. apr 2010

🙂 okej
takže huleni si nacvičí tanec okolo tyče..s ujom abbi
a ostatné to nechám na vás akými atrakciami nás ohúrite...
silvi nám ukáže rastúce bruško, ako keď sa ja viac fazule najem...a budem v depke hned od začiatku...
😀
tu fúka jak stará ri.... ideme do centra sa trošku pohrať
nech sa už ustáli to počko šibnutééé

veva1
22. apr 2010

boc co uz nejako vydrzime 😀 😉

janka1874
22. apr 2010

veva aka dohodneme tak to sa ho aj ja budem dotazovať čo sme v dobe kamennej že poštovou poukážkou mne to skôr príde že si chce len tak zarobiť a nepriznať to
abbi neblázni kto by teba obviňoval čo šalieš
už sme horšie ako malé deti ja nie toto a nie tamto 😀 😀 😀 😀
veva aj my sme v štádiu toto mooooo (moje)

tinyleaf
22. apr 2010

no baby tak to mate dobre, ze Vase deti aspon vopred zahlasia mojeeeeeee, nas Matko rovno vytrhne hracku z ruk 😀

aida
22. apr 2010

ahojte. ja sa na vas tesim a je mi uplne jedno kde budeme ubytovani 😀 Len aby pocasie vyslo.
Aj my sme v stadiu to je moje a nepoziciam. Vzdy ked si nieco berie z domu a ideme von tak hned dopredu povie nepoziciam Vikinke( jej sesternicka) 😀

huleni
22. apr 2010

no tak som vyhrala tanec okolo tyce boc, tak ja ta tu vychvalujem a ty sa takto odvdacis 😀 no nikola niekedy zahlasi ze je nieco jej a niekedy rovno struhne a najhorsie na tom je ze ked oona ma hracku a niekto jej ju chce vziat tak ona ju rovno po tom dietati hodi a to fakt necaka nikto ..ale nebojte sa pokusim sa ju ustrazit, uz sa ma nezbavite ja proste ideeem s vaaaami zeny.o)

huleni
22. apr 2010

aida tak toto upozornovanie ze komu nepozicia je aj nam blizke, odchadzame a maminka ale toto nedam tanke to je moje, 😉

janka1874
22. apr 2010

výhoda je že sú rovnako staré deti tak aspoň uvidia sami aké to je ke´d im tiež nikto nič nedá a bude trma vrma

no tak poďme seriózne dohadovať
izby sú rozdelené
ako so stravou kedže tú musíme dopredu nahlásiť vzhľadom že sa tam nevarí
a zistím ešte tú zálohu má to byť každá rodina vo výške 20eur ale skúsim ešte pozisťovať či to musí byť poštovou poukážkou
alebo ak chceš abbi kľudne to necháme už na teba vyjadri sa

silvika
22. apr 2010

jasne ze zo srandy, snaaad nejdem ja diktovat niekomu co ma robit s financiami 😝 hlavny financmajster....boc snad sa nejdes naduznit fazule ? 😎 aj ked zasa aspon by si ani nemusela prevraviet a vedeli by sme ze si tam aj ty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre