Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

zucha
2. jún 2010

no tak to je skoda, lebo takto tam nebude uhlie a ine potrebne veci na grilovanie ci opekanie. ☹ Tak to aby som si rychlo utekala zhanat palice na spekacky 😀

bocmanka
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀
zucha

csikike
2. jún 2010

zucha, dala som tip na jednorazovy gril... v teme decembrovky, ale nikto sa neozval, skoda, ze ani na tomto sa neviem dohodnut, takze to bude asi len take chaoticke...

csikike
2. jún 2010

takze ak som spravne porozumela kazdy si bude opekat co si ulovi, pripadne donesie na tom co si donesie, pripadne ulovi

veva1
2. jún 2010

baby nebojte v piatok to vsetko obkukame ,dohodneme a bude parada. ked je tam vonku altanok tak je aj mriezka nad ohniskom a griluje sa na dreve. a panko nam tiez poradi,ci odporuci 😉

zucha
2. jún 2010

ajula pisala do temy, ze cesty tam su pod vodou 😒

telinka
2. jún 2010

@zucha cesty su vseobecne pod vodou myslela....ale v piatok ma prestat prsat bude to ok 😉

zucha
2. jún 2010

@telinka len aby to stihlo z tych ciest odtiect. Ak niekde uviaznem sama s deckom v aute a druhym v bruchu, tak si to mozem rovno hodit 😒

zucha
2. jún 2010

prave mi muz vysvetluje, ako zapnem medzinapravovy diferencial 😀 😀 😀 Ani neviem, ci som to spravne napisala 😅

telinka
2. jún 2010

@zucha co tam potm ako si napisala , hlavne ked budes vedet zapnut 😀 😀

zucha
2. jún 2010

dam si to ako poznamku do mobilu asi 😀

zucha
3. jún 2010

tak babule, pomaly sa dopekaju kolaciky, co berieme zajtra na stretko. Rozhodla som sa, ze urobim take akoby cookies z ovsenych vlociek, nech tam maju aj nieco zdravsie deturence. Na pohlad nevyzeraju uplne nejak lakavo, ale chutovo su uzasne a hadam aj tie mamicky s dietami si pochutnaju. Robila som take uplne zakladne, ziadne orechy, cokolaca, ovocie, skorica, lebo si nie som ista, ci nejake deti tu nie su na nieco alergicke 😉
tak sa tesim na zajtra

aida
3. jún 2010

baby ja skusim zohnat dnes mriezku dame si ju nad ohnisko aby sme mohli aj masko robit nie len spekacky. 🙂

silvika
3. jún 2010

baby ake robite kolaciky vlastne?

centik
3. jún 2010

aida to by bolo super

aida
3. jún 2010

silvi ja nerobim ja pojdem nieco slanne kupit do obchodu a beriete si aj nejake vinko? 😉

centik
3. jún 2010

ja mozem zobrat vino, vezmem 2 litre? ale capovane, ale je dobre, cervene ci biele?

a co to uhlie, kupi sa nejak spolocne alebo ako budeme grilovat ci opekat?

silvika
3. jún 2010

moj pije vino biele

centik
3. jún 2010

moj cervene 😀
ok tak vezmem aj to aj to.. asi suche, ze?

centik
3. jún 2010

to ja budem mat miesto kolacov, kedze nejdem piect 😀

centik
3. jún 2010

silvi ty beres ten gril?

centik
3. jún 2010

ok ta abbi pisala ze donesie podpalac, kto kupi uhlie??? a tie jednorazove grily?? ako sa s tym vlastne griluje? to ma aj nejaky stojan alebo co?

silvika
3. jún 2010

mozeme ho vziat 😉

silvika
3. jún 2010

nas vino skor polosuche 😉

centik
3. jún 2010

vezmem suche, ked tak si moze docukrit 😀 rizling a frankovku

silvika
3. jún 2010

to je na nozkach s kolieskami ma to aj dekel normalne sa tam da grilovat aj klobasky aj masko

centik
3. jún 2010

no len jeden bude asi malo, tak by bolo mozno fajn kupit este tie jednorazove, ak sa niekto podujme ze ich kupi, len neviem kolko kusov asi

silvika
3. jún 2010

sak a boc nepisala cosik ze vezme? a uz nikto nemate grilik?

centik
3. jún 2010

no ja nemam, mne je v panelaku nanic 😅

csikike
3. jún 2010

baby, tak ja beriem gril, je to len taky provizorny, ale ugriluje sa a ake sa ponici, tak pojde do kosa,
taniere plastove mam 33ks a pohare 8ks

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre