Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

martinaj
2. feb 2009

u mna Veronika 😀

ajula25
2. feb 2009

ja si prosím Luky 😉

anina1
2. feb 2009

ja Claudia 😵

zrzulka
2. feb 2009

my chceme: MICHAELA Mne sa to tak paci a kazdemu ked poviem ze sa vola Michaela tak aj tak povie Miška🙂) tak aspon na tricku nech ma Michaela🙂

tinyleaf
2. feb 2009

my si prosime Maťko 🙂

simka9122008
2. feb 2009

Ja zase Simka 🙂

ajula25
2. feb 2009

Luci píšeš? 😉

ajula25
2. feb 2009

alebo topridať do tabuľky?

bzuco
2. feb 2009

ajulka....prida...bude to prehľadnejšie 😉

do našej kolonky daj Martinko 😉

zrzulka
2. feb 2009

Tiez som za tabulku.

bzuco
2. feb 2009

doma ho síce voláme matík, maťulo, matinko, matino (čítaj mäkko 😀 ) - väčšinou - ale na tričku nech má niečo normálne 😀 😀 😀

luculka
2. feb 2009

mam spisane,,,len ajul ty si mi v maile pisala : Lukáško 🙂

Ok takze babám ruzový nápis,,,,a Patrím medzi decembrovčatká,,,,,a len logo??? 😀

alinka76
2. feb 2009

hej, daj len logo, až takú reklamu koňovi robiť nemusíme 😀 a nech to nepletie že modrýkoník, to by chlapi nepochopili, by si asi mysleli, že sme farboslepé 😀

ajula25
2. feb 2009

luculka hej? tak bud jedno alebo druhé... 😀

zrzulka
2. feb 2009

Ali 😀 😀 😀

ajula25
2. feb 2009

tak ak to má luculka spísane, nebudem sa monotvať do toho 😉

zrzulka
2. feb 2009

Ajula: Niektoje tu nerozhodný 😀 😀 😀 ja tiež váham ci Miska alebo Michaela. Michaela jej hovorime len doma ale vacsinou tiez Miska. inak ju kazdy vola Miska🙂Aj reaguje na Misku.

Lucul dokedy sa musime rozhodnut? 😀 😀 😀 Ty davas co Natalke?

centik
2. feb 2009

Zrzul daj Miška 😉

glorita
2. feb 2009

sa bavite asi o mene na triku,ze? 😎
no ja som u nas za tu dlhu verziu 😵 inak kde najdem poslednu verziu trika,hm? 😀

ajula25
2. feb 2009

zrzulka no veru. My ho voláme všelijako. ja mu zvyknem aj lulo povedať. no ale tak daj toto na tričko 😀 chudák. Ale teraz neviem či luky alebo lukáško. Ale MM ma akurát sprdol, že Lukáško. Buď Lukáš alebo luky alebo Lukas. Tak Luculka bud to Luky prosím. Definitívne.

Takže si prosím Luky. Ďakujem 😉

luculka
2. feb 2009

ja tiez neviem,,,lebo ja ju volám teda všelijako 😀 ,,,ale asi Natali,,,alebo Natuška,,,

luculka
2. feb 2009

glor o kusok vyššie 😉

zrzulka
2. feb 2009

Ajula a ja jej vacsinou hovorim Misulka🙂 No ale to je take.... to uz tam rovno mozem dat mamkina laska🙂)) Aj tak jej poviem🙂

centik dakujem,porozmyslam🙂 rozhodujem sa podla toho ako daju ine kocky. Ak da vacsina familiarne mena tak dam aj ja Misku ale ked da vacsina oficialnu verziu mena tak dam michaela.tak sa vyjadrujte.Budem tu az za dva dni tak dovtedy dam vediet na 100 percent.

alinka76
2. feb 2009

no baby, teraz ste ma poplietli, že neviem, ako mu mám dať. Ale ak bude viac Samkov, tak zmením, nech ho spoznám odzadu, ktorý je náš.

aida
2. feb 2009

My tiez malu volame rozne ale asi najcastejsie Vaness. 🙂

luculka
2. feb 2009

ja našu volam natali,,Natuška,,kvetinka,,bambulka,,, 🙂

csikike
2. feb 2009

luc, tak my chceme Tomáško

simka9122008
3. feb 2009

No ja som už moju konečnú verziu povedala , no ja len tak sa chcem tiež spomenúť, že ju doma zvyknem volať bambuľka a keď niekedy nepočúva tak bambuľa aj tak je to zlaté nie, no niekedy my víde z úst aj Simona ☹ , to už vtedy ja zúrim a ona vie že je už fakt zle 😀

telinka
3. feb 2009

ja som dala na tricko PEŤA , asi by bolo divne keby tam mala zlatinko , alebo srdénko moje 😀

silvika
3. feb 2009

zeny cau, tie mena, lucul ja som posielal aj IP ale tak ked idete tabulkovat tak nam ALEXÍK, aj ked velmi dobre reaguje ked na neho zvola muz ze PUCO, ale tak to by som si tam neprosila 😝 nieee,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre