Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

silvika
2. jún 2009

je tam aj nejaka chladnicka a nieco v com sa da ohriat strava reku keby som nenasla pre neho nic co by jedol by som volaco navarila doma pre malucha....nevies ajul?

alinka76
2. jún 2009

abbi, aj ty budeš chýbať nám. teba by som ako poslednú tipovala, čo nepôjde ☹

silvi, myslím,že tam je mikrovlnka aj chladnička. tiež si myslím, že by to bolo dobré, aby tam bola kanvica na vodu,lebo mlieko malému budem musieť dajako zarábať. nerada by som si kanvicu na vodu z domu brala.

ajula25
2. jún 2009

no ja som na stránke čítala, že na každom poschodí je vybavená kuchynka....tak myslím, že by toto problém nemal byť... 😉
http://www.severka.sk/2008080002-ubytovanie.html

silvika
2. jún 2009

jaaaj vidis ali sak aj kasu treba ohrievat - teda vodu na kasu, som nacisto zabudla, som sa zatial len po obed dostala

ajula25
2. jún 2009

nebojte baby aj variť si môžete 😀

silvika
2. jún 2009

no jasne aj pre cely penzion nie? uz kked sa zahrejeme 😀

martinaj
2. jún 2009

baby, my postielku nepotrebujeme 🙂 mame vlastnu 🙂

zrzulka
2. jún 2009

my postielku tiez nepotrebujeme, mame vlastnu a mala aj tak spi s nami tak ani neviem ci ju brat.

zrzulka
2. jún 2009

ali a s tym vyletom, my sa tiez urcite pridame...

alinka76
3. jún 2009

zrzulka, super, aspoň dakto 😉 ale čo som pozerala Iľku, tak bieda s tým počasím ☹ aby sme len dnu nesedeli 😒

luculka
3. jún 2009

ak by bola volná postielka aj my máme záujem,,, 😉

silvika
3. jún 2009

ali my sme si zvykli od pocasia pravy opak ocakavat ako ilko zahlasil, tak sa hadam mozeme zacat tesit ... 😉

luculka
3. jún 2009

no neviem co mám malej pobrat,,,na oblecko,,,asi tam bude kosa,,, 😅

ajula25
3. jún 2009

jáj baby s tými postielkami bieda. už sa minuli.... 😨

ali neboj. Iľko sa často aj mýli. Takže bude to super. Uvidíš. Musíme veriť 😉

alinka76
3. jún 2009

Luculka, ja by som brala viac teplého oblečenia a hlavne gumáčiky 😉

abbi
3. jún 2009

glor nemozme... budeme mat v ten vykend navstevu zo Slovinska ☹ ☹
ALI ☹ ☹ aj mne je luto

ale urcite sa budete mat skvele. prajem vam to z celeho srdca.

luculka
3. jún 2009

gumáciky??? 😅 ,,,,máme ale velké su nám este,,, 🙄

ajula25
3. jún 2009

ali gumáky nebude treba....však bude 25 stupňov v tieni 😝

janka1874
3. jún 2009

no len aby bolo pekné počasie no my pre isotu budem brať aj gumáky nech už ich aspoň aj vyskúša 😀 😀 😀

zrzulka
3. jún 2009

kocky neblaznite s tym dazdom lebo ho privolate. Ja osobne nemusim aby bolo velmi teplo. mne vyhovuje pocko ako je teraz. takze ak by sa udrzalo tak by som bola aj celkom rada. Ale 18.6 nech je pekne pocko a hlavne teplo lebo cestou z vyletu sa stavime u nasej "rodinnej fotografky" tak nech je co fotit. Uz teraz sa na to moooooooooooooc tesim!!!!

ajula25
4. jún 2009

zrzul aj my sa tešíme na fotky....ja som tiež uvažovala o fotografovi nejakom, ale keď vždy mám hlboko do kapsy...tak to fotky mám domáce a si ich nejako poupravujem....čo už, no nie?
A fakt nebojte, na streto aida vybavila teplo 😀

aida
4. jún 2009

vybavila som vam na piatok 28 a v sobotu 30 na orave samozrejme trosku menej 🙂 prajem vam super stretko a uz sa tesim na dalsie ktore hadam uz nezmeskam.

zrzulka
4. jún 2009

Aida skoda ze nejdete:((((( Budete tam chybat!!!!! tak snad nabuduce pridete aj vy🙂)))
Ajula hej za foto su ine palky. my si si tentokrat dame urobit len minifotoset. to je 10 fotiek.Je to cenovo prijatelne Ono ide o to ze tato nasa fotografka nas uz pozna a robi svetove fotky. Pisala mi ci nejdeme na fotenie do makov alebo obilia. proste som neoddolala. tak som si to zelala od manzela akoze darcek k meninam. ja velmi nie som na sperky ani na parfemy ci handry.A to fotenie ma naozaj velmi potesi🙂)))je to pamiatka na cely life🙂)) ja som neni asi ani zena. Ked som mu hovorila zeby ma velmi potesila bruska na sklo tak len na mna kukol ze coooooooooooooooo??🙂))))No ved kazdemu sibe inak🙂))

alinka76
4. jún 2009

no tak povedzte, koľko vyjde taká sada 10 fotiek, nech mám predstavu 😉 mne sa to tiež hrozne páči, celá rodinka fotky, ale toho môjho je problém doma vôbec odfotiť, máme veľmi málo spoločných fotiek 😒

janka1874
4. jún 2009

no alinka ja čo som našla akdejaké stránky a fotografov tak sa cenovo pohybovali od 3.000,-Sk do 5.000,-Sk podľa fotografa
ja som síce teraz zistila že môj zubár zároveň začal profecionálne fotiť (skústa hádať prečo je zubárom keď aj jeho mama je zubárka) no sľúbil že nás nafotí ale ešte uvidíme
a chcela som ho poprosiť aj keď náhodou mi prepne a budeme robiť svadbu či aj tam nás nepríde pofotiť ale to je asi ešte otázka ďalekej budúcnosti 😀 😀 😀 😀

no ja som sa konečne rozhodla že upečiem vanilkové rožky tak ma to dnes napadlo tak možno cez víkend budeme vypekať s drahým uvidíme no hovoria že bude pršať tak to aspoň využijeme 😀 😀 😀

alinka76
5. jún 2009

janka, už by bolo načase rozmýšľať o svadbe, keď čakáte druhé bábo 😉

ja mám perníčky koníkov upečené, už len ozdobiť 😉 a dačo ešte na zjedenie asi tiež spravím, neviem či slané či sladké, uvidím, čo mi cvrnkne do nosa 😉

janka1874
5. jún 2009

no alinka uvažovať smč uvažovali ale mne jeden pekelný rozvod stačil a dosť sa toho už obávam ale pri dvoch deťom sa asu už fakt zamyslíme len neviem odkiaľ na to vziať my totiž nechceme veľkú svadbu ale len dobrého fotografa a suprové fotenie len teraz otázka znie či už nepočkáme aj na druhé bábo a budeme na fotkách všetci 😀 😀 😀 😀

aida
5. jún 2009

zrzulka snad nabuduce sa to podari aj mne je luto ze sa s vami nestretnem. 😒
Aj my by sme chceli nejake fotecky od fotografky uz sa musim k tomu dokopat a nejaku fotografku najst lebo mala rastie a rastie.... 🙂

zrzulka
5. jún 2009

Aidi ved to rastie to jak z vody🙂))My sme sa chystali niekedy v lete ale kedze obilie uz nebude tak ideme teraz.Ak by si chcela ist k tej nasej tak by si bola urcite spokojna. Ona je uplne perfektna. A Nitra zase nie je tak daleko. Ona vlastne pride aj tam kam chces ale musis jej zaplatit benzin... Vdaka za pozdravenie, muz mi spominal ze ste sa vcera stretli ked boli s malou na prechadzke🙂))A ja sa ho pytam ze a Aida ta spoznala podla Misky? ja som uplne zabudla ze ved vy sa poznate🙂))) Truba som.

aida
5. jún 2009

zrzulka ja som si myslela ze ma tvoj muz nespozna tak som nevedela ci sa mam prihovorit 😉
A kolko vide ta fotografka z Nitry?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre