Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

anina1
22. jan 2009

tak si tam napíšte aj mňa, Sašu a Claudiu, MM bude pravdepodobne robiť, to je ešte ďaleko a snáď Saša nebude mať niečo v škole 😉

martinaj
22. jan 2009

aj my ideme 🙂 2dospely +1 dieta 🙂 tesime sa velmi :D

ajula25
22. jan 2009

super baby píšm si vás. 🙂

martinaj
22. jan 2009

a este otazka 🙂 aku ma hotel kapacitu? 😀

janka1874
22. jan 2009

to už neviem presne nájdeš na ich stránke tam som to niekde videla

janka1874
22. jan 2009

našla som to kapacita 160 - 180 lôžok

ajula25
22. jan 2009
simka9122008
22. jan 2009

Super počet 😉

ajula25
22. jan 2009

veru simi. zajtra tam pošlem mail na predbežnú rezervačku a nech mi pošlú ceny, podmienky a pod.

abetka
22. jan 2009

ja dobre sa to vyvyja 🙂

simka9122008
22. jan 2009

Júúúúúúúúúúj už sa teškám na nové infošky

janka1874
23. jan 2009

tak to som zvedavá čo odpovedia

ajula25
23. jan 2009

takže mail som poslala a toto mi odpovedali. takže babule prosím o vyjadrenie.

Dobrý deň,
V našom zariadení nemáme toľko dvojposteľových izieb a v termíne o ktorý máte záujem máme voľné rodinné bunky (2+2 a spoločné soc. zariadenie pre tieto izby),dvoj a trojposteľové izby so soc. zariadením a potom máme voľné len apartmány a izby bez soc. zariadenia. Prístelky máme, ale detská postieľka je len jedna, za príplatok 3,32€/noc, príplatok za prístelok je 6,64€. Cena ubytovania je
9,96€/dospelá osoba/noc, cena ubytovania pre deti je 6,64€, cena polpenzie pre dospelé osoby je 9,63€/osoba/noc,plná penzia 12,95€/osoba/noc. Cena polpenzie pre deti 4,65€/dieťa/noc, plná penzia 6,31€/dieťa/noc. V našom zariadení poskytujeme aj rehabilitačné služby(sauna, masáž, rôzne zábaly), Naši hostia môžu využívať aj bazén vo vedľajšom hotely. Skupinovú zľavu poskytujeme len nad 15 dospelých členov skupiny.
Prosím Vás o odpoveď, ktoré izby Vám mám rezervovať, keďže nemáme požadovaný počet dvojposteľových.
Ďakujem

centik
23. jan 2009

no ja urcite izbu bez soc. zairadenia nechcem a celkom nechapem tomu mailu, tak maju pre tolko osob volne ci nie? a ved je nas nad 15 osob? takze ta zlava by tam bola? tie rodinne bunky mne osobne by nevadili, a aj v apartmane by sa hadam vyspali dve rodiny, ci nie?

ajula25
23. jan 2009

presne centi. ja mne sa ten mail zdá bez hlavy a päty.
Možno som ja napísala blbo ten pôvodný...neviem.
Ešte som im tam písala raz, že vlastne kolko izieb by mali so soc. zariadením. Tak som zvedavá čo napíšu 😖

centik
23. jan 2009

hm Ajul no ved uvidime

csikike
23. jan 2009

ajul, mne sa nezda, ten bazen vo vedlajsom hoteli, ved mal byt u nich... nie je to iny hotel?
lebo sa mi nezda, ze by mali 180 miest obsadenych 😕

ajula25
23. jan 2009

neviem csiki. písala som do aveny v Liptovskom Jáne
http://www.avenaplus.sk/Sk/indexSK.html

ajula25
23. jan 2009

ale je tam ešte avena relax. tak neviem či som ten pravý vybrala 😅

ajula25
23. jan 2009

no tak to je asi ten relax čo mal byť pôvodne. a ja som písala do plus. no to som tomu dala. tak idem ešte napísať do toho druhého? alebo to spraví niekto iný, keďže som popleta? 😖

centik
23. jan 2009

baby ale teraz pozram ze tam pisu ze maju len 6dvojpostelovych izieb

ajula25
23. jan 2009

a teraz v kotrom centi?

centik
23. jan 2009

ajul napis do toho druheho 🙂
ved do tohto by sme sa ani nezmestili, maju tam 10 budniek 2x2 takze to mas 20 ludi, 6 izeb 2 to mas 12 ludi a to je 32 a nas je viac

centik
23. jan 2009

ajul v tom co si dala link,
ten druhy je kde??

csikike
23. jan 2009

ajula, to je iny, toto je avena plus a my chcem ist do aveny

centik
23. jan 2009

😀 😀 to bude hadam ten isty majitel ale skusa tam napisat 🙂

ajula25
23. jan 2009

csiki už mi to ťuklo. len keď som si šupla do googla avena, tak mi vyhodilo avenu a nepozrela som či je to plus či relax....a hlavná stránka je rovnaká. so šľaka! no čo už. však napíšem aj tam.

aadula
23. jan 2009

dievčence a nebolo by dobre poprosiť alinku? sa tu ponúkla, že to má na 15 km a že by prípadne i osobne zbehla sa tam povypytovať a pozisťovať..ale to je len môj návrh 🙂

ajula25
23. jan 2009

no odoslala som to na druhý pokus. dúfam, že už do dobrého hotela.
Aadul neviem. Ale si myslím, že aj bez toho má dosť starostí. Ale ak bude niečo treba, tak jasné, že poprosíme...myslím si , že zatial, je pohodlnejšie to mailom vybaviť. Keď to niekto nedopletie 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre