Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

alinka76
29. jan 2009

ja som kúpila cherokee 86ky a ešte ich nenosíme, budú nám tak v lete najskôr dobré. ja som za 86ku, ak sa bude rozhodovať medzi veľkosťami.

telinka
29. jan 2009

pohodicke im bude este 86tka isto iste , ale ked chcete aj na dalsie 4 roky vyuzit mozete aj 96tku 😉 teraz az tak rychlo neporastu

anina1
29. jan 2009

ja som tiež za 86

ajula25
29. jan 2009

Táááák som prečítala čo ste popísali.
Luci tričká budú nádherné.....a to logo pre dievčatká, nešlo by to tak, že koník ružový a stránka by bola modrým? ale asi by to bolo prekombinované....
Do tabulky môžem aj mená doplniť, len či som všetky zapamätala..... vyskúšam svoju pamäť.

Luci emjee ti neodpísala ešte, ako s tým logom? či teda ho môžeme použiť?

ali tak ale s tým prekvapením robíš tajnosti. ja som baba zvedaváááááááááááááá. Inak aj ja som rozmýšľala, že nejaký suvenír pre každú rodinku vymyslieť ako pamiatku na stretko....

telinka
29. jan 2009

ale baby , ked kazda nieco pre kazduuu...aby sme sa potom odniesli domov 😀 😀 😀

ajula25
29. jan 2009

nám tiež stačí 86. my ešte teraz obliekame 74/80. takže do leta asi moc nevyrastie....

alinka76
29. jan 2009

ajula, už by to nebolo prekvapko, ak by som to povedala 😉

taký expert na väčšie čísla je moja mamina, furt mi pre dievku kupovala väčšie pyžamká, bola v tom ako čľupko prvý rok, kým dorástla. ja mám radšej keď to pekne sedí ako keď je to veľké.

luculka
29. jan 2009

ok zajtra to poriesime,,idem do hajan 🙂

ajula25
29. jan 2009

nepostrehla som. abbi má aké meno svoje vlastné krstné?
tiež neviem lilusku a ani veju79....

telinka
29. jan 2009

abbi je marta a jej drahy je mirko 😉

ajula25
29. jan 2009

ali no ako teba "poznám" tak už zajtra začneš prekvapkania vyrábať, aby si do júna mala pre všetky detičky hotové... 😀

ajula25
29. jan 2009

teli vďaka 😉

abbi
29. jan 2009

teli ty moj tlmocnik DAKUJEM 😵 😵
ale staci ak napisete Marta a jej muzi... 😀 😀

ohladom toho tricka. ja by som tam nazov modry konik nedavala. iba to logo konika.. a pod to decembrovcatka 2007. zbytocne tam dat ten napis modry konik

alinka76
29. jan 2009

ajula, však to by bolo ako skala 😀 to bude na jedenie 😀 😀 😀

ajula25
29. jan 2009

no tak to by sa asi jesť potom nedalo. ale také perníky by boli ešte jedlé, nie? tak dobre, necháme sa prekvapiť. 😉

ajula25
29. jan 2009

ali tak potom zasa informuj o cenách, keď ti pošlú tú ponuku cenovú....

zajtra hodím tabulku po "rekonštrukcii" 😀

centik
29. jan 2009

baby ja vas poprosim tricko s napisom
"patrim medzi decembrovcatka 2007, akurat sa mi nechcelo vyliezt "
dakujem
ostavam s pozdravom
🙂

ajula25
29. jan 2009

centi 😀 stále iná.

abbi
29. jan 2009

centi... 😀 😀 aj tak si nasa...

ajula25
29. jan 2009

niekto sa pýtal či mi nebude vadiť ak ma bude volať Ajula. nebude. počujem aj na toto meno 😉

alinka76
30. jan 2009

Dobry den pani M...a,
na zaklade telefonickeho dohovoru posielam Vam kalkulaciu (so zlavou) na planovany pobyt v Severke:
ubytovanie:
2 postelova izba 20 EUR/noc
2 postelova s pristelkou 27 EUR/noc
2 postelova s postielkou 22 EUR/noc
2 postelova s pristelkou a postielkou 29 EUR/noc
2 osoby v apartmane 33 EUR/noc
3 osoby v apartmane 37 EUR/noc
4 osoby v apartmane 10 EUR/noc
5 osob v apartmane 44 EUR/noc
postielka 2 EUR/noc
sauna 4 EUR/os/hod
biliard 0,05 EUR/min
deti do 6 rokov (bez naroku na lozko - ubytovanie zdarma
k dispozicii su 4 postielky
Co sa tyka stravovania upresnime Vam ceny v priebehu mesiaca, taktiez pracujeme na webovej prezentacii jedalneho listka. Ponukame Vam ranajky a dalsie stravovanie odporucame vyberom z jedalneho listka, ktory je bohaty na chutne špeciality ako pre dospelych tak aj pre deti a nejake polpenzie, ci plne penzie by Vas urcite ochudobnili o prijemny gastronomicky zazitok. Ubezpecujeme Vas, ze restauracia je pripravena za primerane ceny uspokojit Vase potreby aj Vasich deticiek.
Pre upresnenie Vas poprosim este raz potvrdit rezervaciu. Ohladom zalohy Vas zacneme kontaktovat zaciatkom maja, kde uz budeme konkretne rozmiestnovat rodinky na izby podla potrieb jednotlivych členov.
Zatial tolko, v pripade akychkolvek otazok meilujte- radi zodpovieme.
S pozdravom - tesime sa na Vas !

Zatkuliakova Zdenka

janka1874
30. jan 2009

ahojte no ale ste sa včera riadne nudili keď ste toľko popísali

tie tričká sú super nám bude stačiť 92 a možno aj v tej budeme mať plaveckú kurz no nevadí snáď sa neutopí

alinka76
30. jan 2009

Ajula, navrhujem upraviť tabuľku na deti do 6 rokov bez prístelky a deti na prístelke, bez ohľadu na vek. Ja v každom prípade beriem prístelku, jedno dieťa medzi nami mi stačí.

csikike
30. jan 2009

ali a daju pristelku aj do apartmanu? a tiez som radsej za tricko 86, este teraz bezne nosi 74/80 😅

alinka76
30. jan 2009

csiki, myslím že áno, ale vyzerá to, že my dve nemusíme brať apartmán, lebo abbi a bzučo sa striedajú na 1 izbe a tým pádom 1 izba je voľná a do apartmánu môže ísť martinaj. teda ak iné baby nezrušia apartmánové bývanie, alebo ešte niekto ďalší nepribudne na stretko. uvidíme. zatiaľ je to dobre.

bzuco
30. jan 2009

ali...tam tie 4 osoby v apartmáne - že 10€...to sa nepomýlila? 😅

csikike
30. jan 2009

oki ali, tak nas daj zatial na 2ku aj s postielkou a ked sa niekto prida, tak sa opat sparujeme 😀

alinka76
30. jan 2009

bzuco, áno 🙂 má to byť 40€ 🙂

alinka76
30. jan 2009

csiki, presne, my budemé taká túlavá dvojka 🙂

ajula, si ma odhadla, budú to perníky koníkové 🙂 priznám sa. bude to pre všetky deťúrence spomienka. ale ostatné si nerobte trable s darčekmi, to ja len tak, že keď som sponzora nezohnala 😀

janka1874
30. jan 2009

no to som sa aj ja čudovala bzuco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre