Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

abbi
17. mar 2010

tak uz mam odpoved z penzionu... potrebovali by vediet pocet ludi a tiez 50 percent z ceny ako zalohu , takze vas pomaly poprosim o platby. Ja este upresnim pre kazdeho cenu... ale az buduci tyzden asi 😉

ajula25
17. mar 2010

Tak vyzisti presne a pôjdu zálohy pomaly.... 😉

ajula25
17. mar 2010

jo a dokedy tie zálohy chcú tam mať? že kolko času máme, vieš? 😉

abbi
17. mar 2010

este neupresnili dokedy

abbi
17. mar 2010

baby aj toto je dobre 😉 😉 co poviete???
http://www.penzioniveta.com/index.htm

ajula25
17. mar 2010

abbi pekné, ale asi aj drahšie, nie?

abbi
17. mar 2010

ak by sme isli v maji tak by to stalo iba 8.50 na osobu 😉
aha http://www.penzioniveta.com/index.htm

abbi
17. mar 2010

ale neviem ci je mozne ist v maji,... ani ja sama neviem ci v maii mozem asi nie... nam vyhobuje ten jun

janka1874
19. mar 2010

a nie je v máji moc skoro? aby zima vonku nebola
tam sa myslím chystajú naše novembrovky

alinka76
19. mar 2010

už sa moc tešíme, dúfam že drahý si to zariadi, i keď teraz ešte nevie čo bude práve vtedy mať rozrozbené, ale snáď to pôjde zariadiť.

janka1874
20. mar 2010

abbi tak pozisťuj kde majú voľný termín na ten čas čo sme chcli ísť či v jednom alebo druhom penzióne a potom daj vedieť koľko peniažkov a do kedy treba poslať

abbi
29. mar 2010

baby tak zatial nas je 13 rodin... neviete nic o GLOR, Anina, Zucha.. a tak ci idu?
pisala som do toho Slniecka, ine som zatial neriesila, nech mi poslu presny rozpocet. ... tiez by som potrebovala vediet, presne kolko maju vase deti rokov.. aby sme podla toho mohli zistit presnu sumu.
DIKIIII

martinaj
7. apr 2010

my ideme urcite 🙂

alinka76
8. apr 2010

tak ako baby to vyzerá? prišla som sem a tu nikto nič nepíše, čo to padlo? ☹ ☹ ☹

abbi
8. apr 2010

Ahojte baby nie nepadlo to... vsetko plati..
POTREBUJEM aby ste mi vy viac detne mamicky dali vediet vek vasich deti, aby sme mohli vypocitat cenu... tu su posledne informacie :
Ubytovanie 9€/lôžko/noc
- Plná penzia 14€/deň
- Polpenzia 9€/deň
- Obecný poplatok je 0,66€/dospelá osoba/deň
Do troch rokov zdarma
- Od 3 do 15 rokov, zľava -30% z poskytnutých služieb.
Záloha bude 50% z ceny ubytovania.
takze si prosim vypocitajte kazda kolko vas to bude stat, napiste mi o co mate zaujem... podla toho vypocitame sumu a bud si to tam kazda poslete sama, alebo sa to posle na jeden ucet a posleme to tam spolu.

aku moznost by ste brali? prihlasite sa tam same... dam vam kontakt a same si zaplatite? alebo to mam urobit ja .. co by bolo komplikovanjsie pre mna ale urobim to ak chcete 😉

abbi
8. apr 2010

toto mi poslal naposledy :
Ubytovanie izba Standart:

9 € osoba/noc - pre pobyty 2 a viac nocí
10 € osoba/noc - pre pobyty na 1 noc

Ubytovanie izba Standart plus:

10 € osoba/noc - pre pobyty 2 a viac nocí
11 € osoba/noc - pre pobyty na 1 noc

(Izby Standart plus sú vybavené komfortnejším nábytkom a televízorom.)

Poznámka: miestny poplatok 0,66 € na deň – osoby staršie ako 18 rokov.

Strava:
Raňajky 3 €
Polpenzia 9 €
Plná penzia 14 €

Dieťa od 3 do 12 rokov má zľavu 30% z ceny poskytnutých služieb.
Príplatok za jednolôžkovú izbu je 30% z ceny ubytovania.
Poplatok za psa je 5 € / noc.

Cena je za lôžko, izby sú 2, 3, 4 a dve 5 lôžkové. Nemáme apartmány s kuchynkou, sú len väčšie izby aj s gaučami na posedenie. Pošlite mi prosím menovite rozpis hostí po izbách a napíšte mi doň aj vek detí.

Takze mi napiste o aku izbu mate zaujem, o aku stravu, kolko maju rokov vase deti, mena vas a vasich manzelov a tak to vypocitame vsetko.. mozte cez IP...

janka1874
9. apr 2010

no ja po tomto navrhujem urobiť nejakú prehľadnú tabuľku tak ako sme mali pred rokom aby sme aj izby dali do poriadku aj menný zoznam aj oni budú mať prehľad aj my že kto vlastne ide aj vek detí sa tam dá a bude to prehľadné
a ohľadom financií tiež je podľa mňa lepšie zaplatiť na jeden účet a potom im poslať celú sumu nech v tom nikto nemá chaos

martinaj
9. apr 2010

no tak my sme 2ja dospeli a 2 deti do 3 rokov 🙂 ak by sa dalo, tak by sme radi izbu standart plus 🙂

silvika
9. apr 2010

som zvedava kolki tu izbu plus dostaneme inac budeme musiet k niekomu priviezt nasho reklamoveho zavislaka na divaky
😎

martinaj
9. apr 2010

a kolko je tych izieb? 😀

telinka
9. apr 2010

takze my sme 2 dospeli + 2deti nad 12 rokov + 1 dieta do 3 rokov.....takze by sme potrebovali 2 dvojlozkove izby vedla seba a z toho jednu s telkou ak by sa dalo 🙂 snad niesom velmi narocna 😅

martinaj
9. apr 2010

no teli otazka je, ze ci su izby standart a standart plus vedla seba 😉

martinaj
9. apr 2010

no silvi 😀 ten kto ziska telkou vybavenu izbu, ziska gratis aj par deti navyse 😀

silvika
9. apr 2010

beriem aj deti navyse, sak neskor ako ten nas aj tak maloktore zaspi taaakze brnkacka

martinaj
9. apr 2010

ok 😀 a polovicka s tym bude suhlasit 😀 ?

telinka
9. apr 2010

no ved mozu byt dve plus , len nescem byt obohutna 😅 tak aspon na jednom poschodi....no ved velke deti mozu pozerat telku aj s nasimi velkymi deckami 😉 aj ked sa stretne nasa miska s alinkinou lenkou tazko budu pozerat telku , ale rozumna anuska bude strazit petru tak aby sa pri tom velmi nenudila

martinaj
9. apr 2010

jaj teli, ty to mas super zariadene 🙂 ked mas take velke kocky 🙂

janka1874
9. apr 2010

no bude to v každom prípade zas zábava 😀 😀 😀

tak k izbám nám tiež treba 2posteľovú izbu idál by bol štandart plus no uvidíme či sa ešte újde
zistava 2 dospelé osoby 2 deti do 3 rokov 😀
postieľku nám netreba donesieme si vlastnú 😀 😀 😀

janka1874
9. apr 2010

ženy neviem ale toto som našla na stránke
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sln...
Max. kapacita: 83 (1x5, 15x4, 4x3, 3x2)

skúste to ešte niekto pozrieť pre istotu

abbi
9. apr 2010

http://www.rbv.sk/
tu je ich originalna stranka...
Jani ja tu tabulku robim, len moc nestiham... mam toho vela posledne dni... ale ak by ste mi niektora chcela pomoct s tou tabulkou budem rada 🙂 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre