Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

centik
15. apr 2010

aadula ma nejake stretko zo skoly, a Anina pojde hadam

janka1874
15. apr 2010

aadula písala že možno dobehnú aspoň na deň vraj to nemajú tak ďaleko
a aninu ešte nalamujeme 😀

alinka76
15. apr 2010

jeejda, to aadula už druhý rok omešká ☹

alinka76
15. apr 2010

a veja s palinom?

centik
15. apr 2010

s Ani som dnes volala, zalezi asi od toho ci pojde sasa alebo ked tak mozme byt aj spolu na izbe na nejakej 4ke 5tke ak by sasa nesla, to nevadi, len nech sa vyjadri ona

abbi
15. apr 2010

Hej ale Adula to nema daleko, a pride na jeden den len tak na otocku, ze ADUL 😉 😉 ???

Aninu aj ja spracovavam 😉 😉

Ali tesim sa na teba 😉

janka1874
15. apr 2010

centik 5 sú voľné to by bol dobrý nápad aspoň by sa aj tie obsadili

no ženy lúčim sa leb o chvíľu aj malá vstane a ja nespím to bude noc

veva1
15. apr 2010

Jani a na hotely nie je volne? na tych viacpostelovych je sprcha a zachod na izbe? centik kludne moze byt aj spolocna rez. zda sa mi len zlozite pre organizatorku vypocitat zalohu pre kazdu z nas kedze ide o rozny pocet ludi,noci druh ubytka a zaujem o stravu.

alinka76
15. apr 2010

abbi aj ja na teba, však sme sa nevideli pekne dlho, ani v lete si nebola u nás ☹

abbi
15. apr 2010

Ali inak teraz v sobotu budeme v Kralovej Lehote.. ste doma poobede? mozno by som na hodinku dobehla, je to daleko?

alinka76
15. apr 2010

práveže nie, ideme na svadbu 😵

janka1874
15. apr 2010

podľa toho čo som čítala sprcha je na každej izbe
stravu by asi bolo vhodnejšie dohodnúť priamo na mieste
zľavu možno vybavíme najakú hromadnú uvidíme
a zálohu asi urobíme ako v oravskej polovička z ceny a ostatné sa doplatí priamo na mieste

abbi nevieš náhodou?

abbi
15. apr 2010

juj super 😉 tak si ju uzite 😉 😉 nevadi, aj tak neviem aky tam bude program 😉

abbi
15. apr 2010

Janik, kazda izba ma sprchu 😉
zalohu potom na moj ucet a ja to tam poslem 😉
Janik ale zisti ci sa da na mieste objednat ako v restauracii. To je dolezite vediet 😉

janka1874
15. apr 2010

hej hej to mu napíšem spolu zo zoznamom

alinka76
15. apr 2010

abbi potom sa ozvi kvôli zálohe, ak by som sa tu zase neukázala 😎

veva1
15. apr 2010

Jani daj este prosim link kam to ideme. dik

veva1
15. apr 2010

Dakujem

zrzulka
16. apr 2010

jeeeeeeeej vy ste sa tu vcera rozpisali.... nejako nestiham reagovat....

Takze nam Tv na izbe netreba, ved aj tak budeme vacsinu casu mimo izbu (aspon myslim) Ale ak sa bude hlasit strava tak prosime so stravou ....

zrzulka
16. apr 2010

Poslite mi niekto udaje k tej zalohe nech mozem poslat .... vdaka

zucha
16. apr 2010

uz mam od muza schvalene, ze mozem ist, takze hadam to vyjde. 😉 Uz len objednat si dobre zdravotne stavy a fajn pocasie

centik
16. apr 2010

Jani este sa opytaj ci je tam dost velke parkoviska, predpokladam ze tam bude cca aj 14 aut?

zrzulka
16. apr 2010

Zucha veru, prihovor sa za pocasie.... 😀 minuly rok nic moc teda.... Ale tak Orava je Orava....

liluska
16. apr 2010

Jeeej vy ste ma prehodili do stvorky? Super, nevadi, ziadne namietky nemam 😀 Rada sa prisposobim aby sme sa pomestili 😵
Zo stravou tiez neviem ako, lebo netusim aky budete mat proram a ci sa najame vonku alebo ci sa bude jest tam. Tiez by ma zaujimalo ci tam je mozne si objednat stravu hocikedy aj ked tam prideme napriklad vecer alebo ci to treba dopredu, myslim tym ci tam maju stravovanie restauracneho typu alebo len takto na objednanie.
Ako ste to mali minuly rok z jedlom?

ajula25
16. apr 2010

baby záloha sa bude hradiť len výlučne za ubytko. stravu si každý bude sám objednávať a doplatok bude na mieste. myslím, že tak je to najrozumnejšie. Potom teda nie je problém vyrátať, kto kolko má platiť a akú zálohu poslať. Takže tak.

jani som mala na teba niečo ale za oného si nepomeniem.
Aha: informuj sa prosím ťa k tomu altánku, či za to chcú nejaký pranájom alebo čo...aby nebol zbytočný problém potom. 😉
A ak to je penzion na poschodiach nie sú kuchynky? Alebo teda aspoň jedna na poschodí, ako na orave?
Alebo aspoň nejaké mikrovlnky a pod. na ohrev vody a mliečka pre deťuše.

Baby nejaký spoločný výlet? Je tam hrad vzdialený cca 3 km. Ja by som velmi chcela ísť. Mohli by sme ako skupina ísť. Neviem či už bude pre verejnosť otvorený, ale ako skupina by sme mali aj sprievodcu, čo by nebolo od veci 😉

ajula25
16. apr 2010

heh to som tomu asi dala. Teraz čítam v googli že ruina 😀 😀 😀

ajula25
16. apr 2010

no vstup voľný bez poplatku, tak taká túra dobrá by bola. 😉 To je tak keď človek neprečíta všetko, no nie? 😀 😝

centik
16. apr 2010

Jani volala som teraz s Aninou, zapis aj ju, 1 dospela, 1 15 rocna a claudia, dik

centik
16. apr 2010

a co tyka mna tak pojdeme normalne na dve noci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre