Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

bzuco
20. apr 2010

????

http://www.uteczmesta.eu/index.php?option=com_c...

tam by dosť z nás čo máme aj väčšie deti platilo len za dospelých 😉 a do 15 rokov len 50%

centik
20. apr 2010

tiez si myslim ze sobota ranajky, potom sa najest niekde na vylete, vecer grilovacka, rano v nedelu ranajky a ide sa domov a na piatok vecer si kazdy donesie co chce alebo sa da dat vecera

centik
20. apr 2010

ok tak zatial sme sa 4 kusy vyjradrili za duchonku... uvidime co napisu ostatne.. ajul ty si za tu terchovu radsej?

centik
20. apr 2010

jaj volala som s aninou ta je tiez za duchonku, tak je nas 5 😀

bzuco
20. apr 2010

no nám sa nebude dať prísť na víkend, ale ako výlet za vami by nám to vyhovovalo 😉 - 46 km - to je cca hodinka cesty 😉

takže ja som za terchovú 😎 😎 😎 😎

centik
20. apr 2010

bzuco tie ceny sme videli, davala to boc v decembrovkach... ty by si sla normalne sa aj ubytovat?

centik
20. apr 2010

jaj no ja by som tiez bola keby som nemusela platit za noclah... he 😉

alinka76
20. apr 2010

tiež si myslím že raňajky by úplne stačili k pobytu. a atrakcie nepotrebujeme, však si vystačíme s programom samé, nie? čo minulý rok deti potrebovali? akurát tak šmývačky. nejakú disciplínu to ešte nemajú tie deti, nepotrebujú animátorov. môj názor

telinka
20. apr 2010

bzuco myslim ze hlasovat by mali skor ti co platia ubytko 😅

centik
20. apr 2010

alebo neviem rozdelime sa na dve skupiny a spravi sa stretko pre menej narocnych a pre narocnych ci ako??? 😅 😅 😅

bzuco
20. apr 2010

teli..ved ja viem, je mi to jasné...som len trochen drzá 😀 😀 😀
nebyť tej školy, tak ideme aj my 😒

alinka76
20. apr 2010

tá terchová mi príde dosť drahá aj s tým balíkom, nevravím že nemám 100€, ale načo platiť navyše, čo možno nestihnem využiť.

bzuco
20. apr 2010

chcela by som sa s vami stretnúť, tak som troška sebec a pozerám aj na svoje výhody - takže sorry 😔

zucha
20. apr 2010

neblaznite baby. A mimochodom, cim viac atrakcii, tym menej budeme spolu. A nam predsa ide o to, aby sme sa stretli a nie, aby sme boli kazda so svojim dietatom niekde na preliezke mimo inych deti.

bzuco
20. apr 2010

tak už to nechám na vás
skúste tam aspoň napísať, možno dajú nejakú dobrú zľavu, a tým pádom budete rozmýšľať aj nad terchovou

už potom rozhodnutie samo nechám na tých čo idú

centik
20. apr 2010

presne tak zucha

bocmanka
20. apr 2010

🙂 baby, však ja tu nikoho o ničom nepresviedčam..
v podstate mi to je úplne jedno kam pôjdeme..
len som zaslala mail o ponuku,to je všetko
nič neobjednávam a ani nerozhodujem za vás..

alinka76
20. apr 2010

bzuco, tam nedajú zľavu takú, aby sa to vyrovnalo aspoň tej duchonke, je to 3hviezdičkový hotel 😉

alinka76
20. apr 2010

a penzion Larion v Kráľovej Lehote, čo sme chceli ísť minulý rok ale nebol termín? mala by som to blízko domov, nemusela by som si ubytko platiť 😉 😀

zucha
20. apr 2010

inak tu v BA je celkom fajn ihrisko a co tak stretnus sa tam. Pridete iba na otocku a nikto nebude nic platit 😀

centik
20. apr 2010

zucha fajn napad len tak sa nemozeme opit 😀 😀

alinka76
20. apr 2010

zucha, jasné 😀 😀 😀 😀 😀 a prídeme vlakom a môžeme sa aj opiť 😀

centik
20. apr 2010

ali 😀 😀

alinka76
20. apr 2010

a najlepšie zostať priamo na stanici, lebo v Blave by som poblúdila, máte dam dajakú reštiku, nie? 😎

silvika
20. apr 2010

centik hlavne ty sa opijes

centik
20. apr 2010

silivi s tebou najviac pocitam 😀

silvika
20. apr 2010

ja sa bojim na duchonke parazitof urcite divoke luky a klieste len tak budu slintat ked nas zbadaju ako vystupujeme za aut

silvika
20. apr 2010

nam by sa ak by sa malo hlasovat pacilo aj s muzom viacej ta terchova.

ajula25
20. apr 2010

a čo tak stretko niekde v centre košíc? to by som ani ja nemusela ubytko platiť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre