Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

tinyleaf
28. jan 2009

tak ten prvy junovy mozme, super. Uz len fakt tie izby nejako podelit, aby sa nestalo, ze nejake rodinky by museli byt oddelene

abetka
28. jan 2009

my zaciatkom juna nemozeme ☹

abetka
28. jan 2009

takze , ak sa rozhodnete pre ten termin, tak sa odhlasujeme 😒

centik
28. jan 2009

no parada, baby uz neni nic lacne na termin 12-14???

aadula
28. jan 2009

ahojte, som si vás tak zrýchlene prečítala..čítam tu novoty, tak neviem či správne píšem, ale tiež som za ten Larion 🙂 my to máme tak cez 150km

martinaj
28. jan 2009

http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/oravska-le...
napisem par typov, aj ked niektore mozno budu drahsie, kukam tu na to uz 2 hodiny 🙄

alinka76
28. jan 2009

no tak potom jedine tá severanka, tam termín nikomu nevadil. alebo larion v máji. ja už nevládzem ďalej hľadať ☹ ☹ ☹

ajula25
28. jan 2009

babule mne je jedno. a ak tak potom ten termín 5-7.6. larion. lebo vidím, že väčšina sa prikláňa k larionu. a mne je to fakt jedno.... 😉

ajula25
28. jan 2009

nehladajte už nič iné. rozhoduje sa medzi larionom a severankou.... dohodnime sa už konečne na niečom. tieto sa nám páčili, tak dohodnime sa na jednom z týchto dvoch.

martinaj
28. jan 2009

takze sa meni termin? 😖

ajula25
28. jan 2009

luculka izieb sa objedná tolko kolko je nás prihlásených. tzn. pre každú rodinu jedna.

martinaj
28. jan 2009

ta severka moze byt aj ten povodny termin? ak hej som za nu 😉 nerada by som menila termin

centik
28. jan 2009

ja uz tiez neviem, ja by som bola rada keby sli vsetci, a vsetkym tusim vyhovuje 12-14 tak nemozeme pri tej SEveranke ostat? 😒 Jani, Simi, Ajul vy sa vyjadrite, vy to mate tam najdalej.. 😒

ajula25
28. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tu je aktuálny zoznam a dovolila som si tam pripísať aj typ izby, takže by sme potrebovali 15 dvoják a 6 troják alebo dvoják s prístelkom. 😉

centi mne je to šumafuk. 100km hore dole. to nie je strašné. aj MM vravel že je to jedno. halvne sa už na niečom dohodnime, lebo sa zamotávame, nakoniec sa toľko bude špekulovať až sa nikam nepôjde a bude po ptákach.

martinaj
28. jan 2009

ok ja som za severku 😀

alinka76
28. jan 2009

baby, mne muž povedal, že ak niekto chce ísť, tak ide bez ohľadu na to, kde to bude. takže berieme Severanku 12.-14.6.???

ajula25
28. jan 2009

ali aj ja som toho názoru. presne to som aj ja hovorila. ide predsa o to aby sme sa stretli,

ja som za severanku. 🙂

alinka76
28. jan 2009

ajula, super zoznam, takže ťa berieme ako hlavnú organizátorku, oki? 😉 keď mi tá pani zo severky odpíše, tak ti to prepošlem, a už by si ty komunikovala s nimi. hoď mi mail do IP 🙂

centik
28. jan 2009

tak aj ja 🙂 mne sa to tam aj najviac paci pre deti

ajula25
28. jan 2009

ali mne je jedno. môžem komunikovať aj ja. nemám problém s tým. 😉

bzuco
28. jan 2009

baby ..a tie zľavy vybavujete s majiteľmi?

martinaj
28. jan 2009

baby tak v tej severke ak by sa dalo, tak apartman prosim 🙂 2 lozkovy 🙂

ivana26
28. jan 2009

ale neberu tam zvieratka, takze baby musite bez psov 😉

alinka76
28. jan 2009

bzuco, ja si myslím že ak to aj písala recepčná, bez dohodnutia s majiteľom by nám ju sama od seba nedala.

maťa, ešteže ťa máme, ak by sme mali málo normálnych izieb, tvoja požiadavka padne vhod 🙂

martinaj
28. jan 2009

aj mne vyhovuje ked bude mala spat mimo 😀

alinka76
28. jan 2009

aida, vyzeralo to už nádejne, ale len 23 miest na spanie ☹

abbi
28. jan 2009

takze severanaka 12 - 14.... no ja este upresnim, ale ak aj ano tak iba na piatok a sobotu. v Nedelu uz musime byt doma. este vam to upresnim.

ajula25
28. jan 2009

k tým zľavám.
ako píše alinka. Recepčná bud to má dané že kedy môže poskytnúť akú zľavu, albo po dohode s majiteľom, riaditeľom a pod. takže ak nám zľavu prisľúbia, tak nám ju aj dajú, neboj nič bzucko... to píšem z vlastnej praxe 😉

aida
28. jan 2009

alinka uz som si to aj ja vsimla 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre