Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

luculka
5. sep 2008

OK....a co tak buduci týzden,,,ja mozem kedykolvek,,,,,vy navrhnite kedy by ste prisli,,,pojdeme do zámockeho parku a niekam sa napapkat,,,, 😵 😎 ..len nech je este teplucko

ozaj mozte vziat aj lilus nie??? 🙂 😉

martinaj
6. sep 2008

mozno by sme prisli aj my, zalezi na tom kedy ? 😀 😎 😉

aida
6. sep 2008

Ja mozem hocikedy. 😀
Ozaj a na Pezinske vinobranie nepridete?

martinaj
6. sep 2008

aida my sme mali ist ale bez malej 🙂)) uvidime 😉

zucha
7. sep 2008

inak aida, to vinobranie je suprovy napad 😉 To by sa dalo uskutocnit. Mozes napisat presne, kedy sa to kona?

aida
8. sep 2008

to by bolo super keby ste prisli taka invazia kocikov 😀
Pezinske vinobranie je 26,27,28. september.
uz sa tesim 😀

aida
10. sep 2008

tu je aj predbezny program vinobrania
http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=subconten...

amelias
12. sep 2008

ahojte,ja by som sa k stretku aj pridala ale vidim,ze to bude babska jazda.zaregistrovala som sa tu len pred nedavnom.

anina1
12. sep 2008

amelias tak si nájdi tému decembrové bábätká 2007 a poď medzi nás 😀

zucha
12. sep 2008

amelias, veru babska jazda to na nasom poslednom stretku nebola. Stretli sa dve dievcatka a traja chlapci, takze presne naopak 😉
Ako hovori anina1, skoc k nam do temy v spolocnom termine a uvidis, co a kedy sa deje

sylviabab
19. sep 2008

Ahojte baby. My sme na stretku este nikdy neboli, patrime do decembroviek ´07 a tak sa pytam, planuje sa nieco? Kedy a kde?

aida
19. sep 2008

Baby no ako to stretko na vinobrani v Pezinku?
Dajte navrhy

dajana31
24. sep 2008

som pozerala pocasie, tak v sobotu ma byt pod mrakom a v nedelu ma svietit slniecko 🙂 tak kedy by bolo naj sa stretnut... nie nejak okolo obeda a neskor? aby sa deti este vyhajali doobeda? a napapali? my by sme prisli vlakom, lebo nemame asi ako inak... tak napiste, kedy by ste mali vy cas

aida
25. sep 2008

mne to vyhovuje aj v sobotu aj v nedelu hociktory cas ale lepsie poobede. 🙂

dajana31
25. sep 2008

jaaj, aida, ved ty si z pezinka 🙂 tak preto mozes skoro hocikedy...

aida
26. sep 2008

dajana 😀
a este to mam hned pod oknami 😀

dajana31
26. sep 2008

to fakt? tak to mozes vsetko pekne sledovat 🙂 ale nik tu nejak nepise, ze co a kedy...

aida
26. sep 2008

uz sledujem a voniam 😀
to mas pravdu ze nikto nepise vsetky baby su zdaleka 😉

dajana31
26. sep 2008

takze nic sa nekona? :( skoda

ivka22
autor
30. sep 2008

Lucul...co tak vo stvrtok alebo v piatok? ...pokial nebude nejako extra prsat- liat, tak by sme mohli dobehnut do MA.... 🙂
Snad uz konecne nieco dohodneme...

luculka
30. sep 2008

ivi jasneeeeeee cakame vas,,,, 🙂 🙂 dohodnite sa vy kedy 😵 😵 😵

ivka22
autor
15. okt 2008

Lucul my vobec nestihame sa k vam dostat a to s Evinou planujeme, ze skoro kazdy den... 😒
Bud su maly chorlaví, alebo je zle pocko alebo si musime, my maminy, vymysliet pracu, alebo zubara alebo nieco podobne...

snad sa konecne odholame, kedze to uz planujeme asi 2 mesiace... radi by sme vas videli... 🙂)))

luculka
16. okt 2008

😒 😒
no my ideme prvý novembrový týzden,,,este neviem ktorý den na antolsku,,,, 🙂 tak som hned tatovi povedala ze dame kávu v avione so Sebim a Leom 🙂 🙂 🙂

ivka22
autor
16. okt 2008

No to by bolo, ze uuuuuplne super... 😵 😵 😵
no dufam, ze uz aj my s Evinou nasadneme do kary a palime do MA...patrilo by sa, nieeee???!!!

glorita
16. okt 2008

no Ivka,patrilo by sa fakt.... 😎 som kukla teraz pocko na budci ut,a pond.vyzera dobre,hm? 😵

luculka
16. okt 2008

no tak uz len nech svieti slniecko,,,teturence su zdrave,,,a mozte dofrcat 😀 😀 😎

luculka
20. okt 2008

glor ivi mohli by ste aj stredu???lebo aj peta s Alickou by vás chceli vidiet ale zajtra nemozu 😵

luculka
6. nov 2008

😵 😵 😵 babule takze pondelok 10.11 sme v blave,,,o dvanastej sme objednaní v nemocke,,,takze okolo pol tretej tretej,,,,v Avione????? 😵 😵

liluska
6. nov 2008

my prídeme 😵 😉

ivka22
autor
6. nov 2008

Lucul...jasnacka 🙂))) tak v pondelok 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre