Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

veva1
4. jún 2010

tak som bola,hrdlo priedusky ciste,povedala ze kasel ma pekny vhlhky ze mu sopliky netecu nosom ale do hrdla a z toho kasle. Tak ja baby idem,sak ak nebude dobre tak si s nim dam pianko na izbe ,alebo sa vratim domov. sme uz nalozeni vychystani,tomo obeduje a uz je unaveny tak sa bude fajn cestovat.

aida
4. jún 2010

veva tak super tak sa vidime.
my asi tak za 2 hodinky az vyrazame.

bzuco
4. jún 2010

tak vám všetkým prajem šťastnú cestu a super stretko 🙂

huleni
4. jún 2010

no my asi az nejak po 14tej vyrazame volal mi MM ze este msui nieco dorobit, ale zas my to nemame tak daleko takze sa vidime baby:o)) inak nikola tu uz sedi a vykrikuje ze ide na vylet uz aj tu tazku tasku potiahla az k dveram ze ona uz chce ist za detickami🙂

bocmanka
4. jún 2010

🙂 šťastnúúúúúúúúú
cestuuuuuuuuuu
aj seeeeeeeeeeem
🙂 🙂 🙂

veva1
4. jún 2010

My sme uz na duchonke,len sme zastavili este pri vode v restike

huleni
4. jún 2010

vevi zavidim, ja cakam stale na MM ...som si uz aj povedala ze som nesla sama s malou...len mam auto v servise tak proste musime cakat kym pride MM...ale akoze ratam ze pride kazdu chvilu lebo sa natoto a idem najst nejaky autobus.o)

veva1
4. jún 2010

pekny pozdrav zo stretka 😵
vsetky deti vonku v piesku tak tomo vyuziva a rozobera hotel 😀
hotel pre deti super,okolie perfektne. Dobra volba.

bocmanka
4. jún 2010

🙂 príjemné stretko kočky
marka mám doma
začínam baliť...
zajtra sa uvidíme

veva1
4. jún 2010

a co tu nikoho niet 😀
tomo uz spi tak lezim pri nom. stretko je vydarene. deti su uzasne! zlaticka,zo zaciatku to na ne bolo dost,novy ludia,kopa ludi,kopa deti co vsetko beru a vselico zaujimave nechcu pozicat 😀 no po vecery sa to pekne ustalilo a deti sa nadherne zohrali a zahrali. Poniektore sa hraju doteraz 😀

bocmanka
4. jún 2010

😀 to máme nespiace deti
viď bibka....a ešte malá od aniny...
ja balím a pobehujem tu, aby sme ráno do 8h vyrazili...hahaha si fandím
marko nerozpráva, bože bez hlasu je chudák

tinyleaf
4. jún 2010

veva tak to je fajn, ze vsetko je ok 🙂 Aj mi je luto, ze tam nie sme, ale aspon nam to takro sprostredkujes 🙂 My doficime teda zajtra, len neviem kedy sa rano vymotame. Da sa to lahko najst?

veva1
4. jún 2010

najdete to lahko na duchonku su vsade tabule a potom stale po hlavnej a je odbocka slniecko

bocmanka
4. jún 2010

😎 veva a ty nepiješ s babami???
zajtra ťa to neminie..

centik
4. jún 2010

to mas pravdu boc mne biba este nespi a aninina tahala dnes s nou 😀 ale klaudika uz spi

aadula
5. jún 2010

dnes ste mali krásne počasie 😵 určite niekde už grilujete aaaaaaaaa popíjate čajík 😀 😉

bzuco
5. jún 2010

adulka - veru - som na nich dnes myslela, že aký program si urobili
čajík????...ja myslím, že skôr to vínčisko 😀 😀 😀 😀

aadula
5. jún 2010

bzučko, však preto to dlhé aaaaaaaa 😀 😀

bzuco
5. jún 2010

😉 😀 😀 😀

my sme dnes malému "veľký" bicykel vytiahli 😉 ...ani domov mi nechcel ísť, drobec malý 🙂
jedinú fotku som cvakla a aj to proti slnku - no šikovná som 😀 😀 😀

aadula
6. jún 2010

bzučko, perfektný je 😵

bzuco
6. jún 2010

kočky - tak tohoročné počasie ste máte na stretku priam fantastické 😵 😵 😵 😵 😵
škoda, že nám to tento rok nevyšlo

veva1
6. jún 2010

ahojte,tak my sme stastne dosli k nasim,drvim obed. moj papac este stale neje,asi mu stacia tie sopliky co prehlta a sirup od kasla.

stretko hodnotim ako velmi super,skoda ze tomimu nebolo dobre a nemohol si to uzit naplno. No nelutujem ze sme isli aj napriek jeho prechladnutiu,bo bol 1x takto na hotely a velmi sa mu to pacilo. Aj mne sa lubilo az na tu obgrcanu autosedacku 🙄
baby ste velmi zlate osobky a aj muzikov mate riadnych pohodakov. Nabuduce dotiahnem aj mojho urcite by sa mu pacilo.
S tymi co som sa nerozlucila tak cavte.
no a aby som nezabudla deticky su vsetky perfektne,ako sa super dohodli a pozicali si a zahrali sa. jedno uzasnejsie ako druhe 😵

csikike
6. jún 2010

ahojte, tak uz sme doma 😵

csikike
6. jún 2010

veva, ja som si myslela, ze to martinaj mali tu sedacku, som netusila, ze tomo...
to asi z tych soplikov, alebo nebodaj z tvojho soferovania 😀 (to neber vazne)

veva1
6. jún 2010

csi 😀 spapal tu detsku papkacku v pohariku sirup na kasel a sadli sme do auta ze ideme za vami kuknut tie zvieratka. A taky kasel ho v aute chytil az to islo vsetko von 😝 jaj a cele au 😝 o od toho on holy v predu reval ze chce vidiet zvieratka,hply behal po hotely kym som to oprala vyzmykala povesala,jaj no vtedy by sa mi manzel zisiel

csikike
6. jún 2010

teraz mi MM hovoril, ze no, ze on o tom vedel, hm, tak je to asi tym, ze ja som dost nespolocensky typ 😅

veva1
6. jún 2010

tvoj mm je aj ten co u vas nepanikari,je viac nad vecou. Ci sa pletiem?

bzuco
6. jún 2010

no ahojte

vítam prvé babule doma
ostatné sa ozvú neskôr - určite 😉

veva1
6. jún 2010

dakujeme bzuco. by som dala foto ale ja som nestihla ani jednu urobit 😅

csikike
6. jún 2010

vevi, ako v com, ked sa jedna o maleho, ze napr. padne alebo ze ma ist do skolky, alebo niekam bez neho tak stresuje viac ako ja, ale inac ja som viac panikar a hlavne tazsie nesiem zle spravy
bzuco, najblizsie sa zucastnite aj vy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre