Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

centik
27. máj 2009

to ja ked tam pridem v sobotu tak tam tusim nikoho nebude to sa mi ani neoplati chodit 😀 😀

janka1874
27. máj 2009

centik nekecaj kde by sme boli veď máme aj telefóny tak nás nájdeš
a prečo prídeš až v sobotu

csikike
27. máj 2009

tak ten vlacik vyzera dobre, ale tura asi nie, aj tak nemame nosic a uz pri normalne chodzi mam take bolesti niekedy, ze si musim na chvilku sadnut 😅

ajula25
28. máj 2009

vláčik sa aj mne páči. a ak by som chcela ísť na túru, tak by som asi sama išla 😅 centik neboj, ku večeru sa stretneme pri ohníčku 😉

alinka76
29. máj 2009

baby, je to ľahúčka, akoby prechádzka, 3,7km a 1-2 hodiny maximálne. Píšu nenáročné pre malé deti. Skúsim zistiť, ako je to s tými kočíkmi, či sa nedá aj s nimi prejsť.

martinaj
29. máj 2009

ahojte maminy, ak by sa niektorej z vas chcelo a poslala by mi IP ohladom stretka... ci sa este ma teraz dopredu nieco platit, kedy sa treba ubytovat, kedy sa stretava, atd..... dakujem ( nestiham vsetko citat ) 😅

janka1874
31. máj 2009

alinka keby som prešla 3,7km tak odpadnem ja ako prvá 😀 😀 😀 😀 😀 ale zas ja sa priznám ja nie som typ na turistiku to fakt nie 😀 😀 😀

bocmanka
31. máj 2009

🙂 🙂 kočky pošlite mi konečnú verziu kto ide na stretko....tá fotečka že konečná verzia mi píše že už neexistuje
inak mooožno by sme prišli už v piatok, bude náš apartmán voľný aj prvú noc?...či iba druhú...?
teli vy idete v akom zložení, aj manželík??...a idete už v piatok? 🙂
😵 ali my sme turisti, ale práveže tam chceme relaxovať, ale možno moji traja chlapi budú z náučného chodníka nadšení....to zase budú brať korčule a bicykle, sú tam trasy?

janka1874
31. máj 2009

boc tu je tabuľka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a pokiaľ dobre viem tak telinkovci idú od piatku už si aj plánovali cestu s luculkou

no a na ubytko sa pýtaj ajuly

janka1874
31. máj 2009

pokiaľ dobre viem tak presne tu ideme
http://www.severka.sk/

alinka76
31. máj 2009

baby, ubytko máme už od piatku všetci rezervované, nástup po 15.00 hod. Neviem ako je to, či na meno sa treba ohlásiť, alebo nejaké iné identifikačné údaje treba dať 😒 Takže kedy prídete, vtedy prídete.

Boc, ber všetko, čo sa dá, gitary, husle, klavír 😀 nech je večer veselo 😀

janka1874
1. jún 2009

alinka som sa dobre pobavila 😀 😀 😀
boc veď prídte rovno na kamióne a bude veselo aj za dažďa 😀 😀 😀 😀 😀

veď tieto detaily si uprasníme tesne pred termínom odchodu aby mal každý v tom jasno

bocmanka
1. jún 2009

🙂 jasnéé, my berieme polku bytu a aj od susedov si čosi požičiame...
ja beriem hrebeň, na ňom hrám...

ajula25
1. jún 2009

babule ubytovanie podľa toho kto si ako rezervoval. ale check in je od 15.00 hod. Tak asi by bolo dobre naplánovať cestu tak, aby sa to takto stíhalo na tú 15-tu. Čo sa týka ako sa ubytovať,každá to máte na vaše meno. Takže ak prídete nečakajte na mňa, len si pýtajte izbu na meno xy a samozrejme dokladíky nezabudnúť zobrať. Detičkám asi nie je nutné nejaké extra spešl doklady. Podľa mňa bude stačiť meno a dátum narodenia.
Tabuľka je platná tá, ktorú janka šupla....Ak nejaké dotazy budú, kľudne píšte, mailujte, volajte....vybavím 😀
Boc na teba sa budem pýtať dnes a zároveň si to prejdem s nimi že ako to je, aby bolo všetko ok. Nerada by som bola, aby sa niečo domrvilo. 😅

ajula25
1. jún 2009

no to že sa dá ubytovať od 15.00 neznamená, že tam musíte byť presne o 15.00. Ako kto bude stíhať. Najskôr je ale ubytko od 15.00... 😉

ajula25
1. jún 2009

tak so tam teraz volala. Čakajú nás netrpezlivo 😀
babule akékolvek zmeny mi prosím vás hláste v predstihu. Urobte kuk do tabulky a skontrolujte, či je všetko ok....

Glor ty tám máš ten celý apartmán na tvoje meno, takže vy určite dôjdete spolu, tak potom na tvoje meno sa hláste.

Dala som zarezervovať ohnisko. Vraj tam majú dve, jedno bližšie a druhé ďalej, tak uvidíme ktoré sa podarí. Ale ďalej je nejakých 500m vraj, tak to nie je taká dialka 😀

ajula25
1. jún 2009

ešte pre istotu. Kto každý má detskú postielku rezervovanú? nejako mi to nevychádza... 😅

csikike
1. jún 2009

ajul, my mame postielku rezervovanu 😉 a pocasie vybavime... teda ak my to ta mala v brusku nepokazila, tak by to malo fungovat 😀

alinka76
1. jún 2009

ajula, hoď mi číslo na mobil na teba pre istotu do IP 😉

A aké meno si nahlásila? naše nicky alebo pravé mená? 😀 že keď sa predstavím Alinka, či na mňa nebudú vypliešťať oči 😕

telinka
1. jún 2009

ajul aj ja mam postielku zajednanu

bocmanka
1. jún 2009

🙂 my máme svoju postieľku...

ajula25
1. jún 2009

ali pravé mená samozrejme 😉

tinyleaf
1. jún 2009

ja potvrdzujem, ze udaje v tabulke u nas sedia, az na tu poznamku dp, to je detska postielka? Ja som si nerezervovala, ani nam netreba.

ajula25
1. jún 2009

ok tiny dík.... 😉

ajula25
1. jún 2009

jáj baby teraz ma napadlo. ak budete chcieť raňajky, je nutné to nahlásiť pri ubytovaní na celý pobyt. Cena raňajok na osobu je 3€. 😉

glorita
1. jún 2009

my postielku nepotrebuje,bohuzial... 😅 este stale okupuje nas syn nasu spolocnu teda aj jeho spolocnu postel...
a tie ranajky chcem,ved za 3 eur,to sa mi neoplati ani startovat motor na potraviny do obchodu 😀

alinka76
2. jún 2009

ani my postieľku nepotrebujeme, len prístelku pre dcéru.
Veru, aj ja si raňajky zaistím, však naozaj je to dobrá suma a nemusím zháňať pečivo. Dobre vedieť 😉

abbi
2. jún 2009

joj baby zavidim vam ☹ isla by som hned, ale neda sa ☹

glorita
2. jún 2009

abbi nejdete napokon?a precooooooooo?? 😔

silvika
2. jún 2009

ak by bola postielka volna, my ju vezmeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre