Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

abbi
11. feb 2010

Diki ajul 😉

martinaj
11. feb 2010

jej pekne to vyzera 🙂 len aj u nas zalezi na termine..... ale s mm sme sa dohodli, ze pojdeme aj s takym drobcom 😀 jun by bol fajn 🙂

bzuco
11. feb 2010

tinka...ved to už nebude taký najmenší 3,5 mesiaca....to už by mohol zvládnuť

janka1874
11. feb 2010

veru keď si vezmem mal by tak ako malá teraz a to veru už malé bábo nie je keby nebola zima tak už cestujeme na chatu a podobne

martinaj
11. feb 2010

hej on to zvladne, ale co ja a mm 😀 aj tak pojdeme 😀

csikike
11. feb 2010

baby, vyzera to super, este musim ceknut kedy ma MM statnice, ale predbezne by nam to vyhovovalo 😵

abbi
12. feb 2010

dievcata, tak uz som dostala odpoved tu je:
Vami vybraný termín je zatiaľ voľný. Cenová ponuka je nasledovná:

- Ubytovanie 9€/lôžko/noc

- Plná penzia 14€/deň

- Polpenzia 9€/deň

- Obecný poplatok je 0,66€/dospelá osoba/deň

co na to poviete? rezervujeme to? zacneme sa hlasit?

martinaj
12. feb 2010

podla mna super cena 😉 my to bereme 😉

janka1874
12. feb 2010

čiže si to zhrnieme jednalo by sa termín: 4-6 jún a miesto: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-sln...

abbi predpokladám že to už ti aj dali zľavu na počet osôb super

my zatiaľ nič nemáme a dovtedy snáď toľko dám do kopy

abbi
12. feb 2010

Este mi poslali dodatocne tieto informacie :
Do troch rokov zdarma

- Od 3 do 15 rokov, zľava -30% z poskytnutých služieb.
myslim si, ze je to uplne super ponuka 😉

abbi
12. feb 2010

Janka to je finalna suma...
deti do 3 rokov zdarma a na dospeleho 9 eur

csikike
12. feb 2010

abbi, tak pocitaj aj s nami,
baby, ved teraz ked dostanu manzelia preplatok na dani za nas, tak by sa to dalo, nie?

telinka
12. feb 2010

ja to beru sefe! 🙂

abetka
12. feb 2010

ja by som strasne isla, ale ak dostaneme pozicku, tak ja neviem, ci by MM isiel. Bude chciet makat na stavbe. Ale vobec neviem ako to bude. Porozpravam sa s MM . A ta suma je naozaj vyborna. RAda by som sa s vami stretla

janka1874
12. feb 2010

zatiaľ rátajte aj nás a neskôr ešte upresníme

tinyleaf
12. feb 2010

aj my sa zatial hlasime, aj ked muz zahlasil, ze nevie ci si bude moct v ten piatok zobrat volno, ale ja verim ze ano 🙂

ajula25
12. feb 2010

ja sa ešte ozvem. Uvidím, ako fanancie dovolia, aj keď cena bezkonkurenčná 😉

janka1874
12. feb 2010

veru fakt cena dobrá ale pre nás z Ke je to zas 300km no čo narobíme keď sme tu len 3 z východu 😉

zrzulka
12. feb 2010

babule tak ak by to bolo zaciatkom juna tak to by sme sa este prigulali aj my ... Pobyt na cerstvom vzduchu nam uskodit nemoze ...) a kusok odtial su Topolcany kdyby neco vraciame sa uz naspat vo stvorici 😀 😀 😀

bocmanka
12. feb 2010

😵 aj my sa dogúľame..

tinyleaf
13. feb 2010

veru zrzul, vraj v Topolcanoch sa da rodit aj vo vani 🙂 Takze nemocnicu budes mat blizko 🙂

abbi
13. feb 2010

Zrzul ja som rodila v Topolcanoch a nedam na ne dopustit 😉 😉 super lekary aj personal 😉

zrzulka
13. feb 2010

Abbi to fakt? vsetkych troch si tam rodila???? ja som chcela ist do Stiavnice ale nejako sa bojim lebo malu som porodila dost rychlo a dakujem pekne rodit v aute.... 😀 Som za kazdu "srandu" ale zase takyto adrenalin nemusim....

No ale aby som neodbacala od temy tak nas si tam zapiste ... Stretko si nenechame urcite ujst....A mame to aj relativne blizko takze super!!!!

abbi
14. feb 2010

zrzul iba Natanka som tam rodila Tobiasa v Zamkoch a Adama v Blave u Kocha. Kazde dieta inde 😀 😀
Ale Topolcany boli NAJ NAJ

bzuco
14. feb 2010

tak predbežne sa hlásime aj my 😉
s tým, že my určite si sami zabezpečíme raňajky aj večeru- tomu my moc neublížime , akurát obed budeme mať tam, prípadne v reštike alebo v pizzerke

a bude aj nejaká spoločná grilovačka? 😎

zrzulka
14. feb 2010

Abbi si mi nasadila chrobaka do hlavy ... ja este nemam jasno o tom kde rodit ...

pekne sa nam to tu zbiera....

ajula25
14. feb 2010

abbi chcem sa opýtať: raňajky sú v cene, alebo je to ešte zvlášť? tak som našla. na ich stránke to je. 3€/osoba. hm.
http://www.rbv.sk/
inak toto je ich oficiálna stránka. tam sú všetky ceny. A blízko je hrad Topoľčany, tak super výletík by sme si mohli potom tam spraviť.
Ja zatial neviem, či ideme. Ale snažímsa to nejako polátať, aby sme prišli. Veľmi by som bola rada....

janka1874
15. feb 2010

my sa tiež pokúsime urobiť všetko preto aby sme prišli

aida
16. feb 2010

ahojte som tu dlho nebola a hned som aj stretko nasla velmi pekne miesto ste vybrali 🙂 Isla by som aj ja velmi rada a konecne vas spoznala este uvidim ako to vsetko bude kedze mam teraz tazke obdobie. Do kedy sa treba prihlasit? Papa

janka1874
16. feb 2010

aida a čo sa stalo že ťažké obdobie ničo mi ušlo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre