Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

huleni
3. jún 2010

@zrzulka zlata ano Miša som .o)

janka1874
3. jún 2010

tak mail odoslaný žienky lúčim sa dobrú noc na všetky sa teším
dúfam, že ráno stihneme nakuknúť
my totiž vyrážame pomerne skoro ale máme pred sebou 320km tak nám držte palce nech nemáme niekde povodňové problémy

zrzulka
3. jún 2010

ja mam tiez len na lilusku, tiny a aidu.... Ale aidino mam starsieho data tak ani neviem ci ho pouziva....

janka1874
3. jún 2010

@huleni poprosím mňa neobjímať ja mám z toho hrúzu (ale neber to v zlom ja moc nie som na objatia)
@zrzulka ja ti tú večeru zistím a keď tak ti ju dáme odložiť na recepcii majú mať mikrovlnku tak nevidím problém
a neviem na čo som ešte chcela reagovať 😀 😀 😀 😀

zrzulka
3. jún 2010

Jani drzime palceky, ved hlavna organizatorka tejto akcie tam musi byt ... tak nech vas teda cestou nikde nic zle nestretne a stastlivo dorazite az do ciela.... ja idem do vane....lucim sa

huleni
3. jún 2010

jani tak nech je cesta vsade krasna sucha prajeme :o) dobru noc...ja som zacala balit...MM radsej isiel spat lebo ked videl ako vyhadzuje skrinu a ze co si zoberieeeem...atd..my oznamil ze on si berie teplaky takze on je zbaleny.)

janka1874
3. jún 2010

idem aj ja do vane ešte urobiť zo seba človeka
keby niečo dám svoje číslo do decembroviek tam je to súkromná téma 😀

huleni
3. jún 2010

jani a teba som mala v hlave ze tebe ani meno neskomolim ze sa po tebe robehnem..esteze si napsiala nech si to hned u teba nepokazim 😀

janka1874
3. jún 2010

@huleni poznám poznám také balenie 😀 😀 😀 😀 mne urobil kôpku a do tašky to nedal no ďakujem 😅

silvika
3. jún 2010

a sak my mame tiez veceru v piatok 😝

zrzulka
3. jún 2010

jani si zlata poznacim si ho, keby sme nahodou bludili

huleni
3. jún 2010

aj a blondina ze ved aj tu je to uzavrete a sa cudujem ze preco nikto okrem mna nenapisal..no takze da sa to zmazat?:o)) a uz o tejto hodine mi asi fakt sibe..ale to z toho ze uz by som najradsej vyrazila.o)

janka1874
3. jún 2010

pokaziť nepokazíš len sa od teba akurát odtiahnem ja na také už mám prax 😀 😀 😀 😀

silvika
3. jún 2010

ja sa volam tak aky mam aj nick takze v pohode a Alexa asi kazdy rozozna takze my sme vzdy boli jasni

zrzulka
3. jún 2010

no ja ked som sa mojho pytala ze kde ma teplaky tak na mna cumel ze to si ma brat teplaky.... ?nerozumel co po nom chcem... aj na to aby si zbalil pyzamo pozeral jak na martana... ja mu prestavam rozumiet....

huleni
3. jún 2010

no silvi tak ani tebe neskomolim meno:o) a zajtra maju Lenky meniny tak aj party budeme robit?:o))))

zrzulka
3. jún 2010

no neviem neviem silvi ale na minulom stretku som jedine teba nespoznala... este som sa pytala ze ci patrite ku nam bab:O))))

silvika
3. jún 2010

to vies zrzul ked zbadas taku exotiku tak hned nevies kam to zaradit co? 😀 😀 😀 😀

zrzulka
3. jún 2010

vsak to ty si bola dovtedy vzdy tak inkognito az na stretku si sa"odhalila" ....no uvidim zajtra koho nespoznam. Tusim nepoznam len Huleni a Abbi. Tie minule neboli. A neviete co je s Vejou?????

huleni
3. jún 2010

ja som tu odhalena tak so mnou nebude problem ma spoznat.o)))

janka1874
3. jún 2010

ženy to aj vy máte toľko vecí
ja len žasnem koľko tašiek tu zrazu je
a to je len víkend moje nervy to na dovolenku by som asi celý byt brala 😀 😀 😀 😀 😀

centik
3. jún 2010

mna tiez prosim neobjimaj huleni 😀 😀 😀

huleni
3. jún 2010

baby tak vas teda nebudem ziadnu objimat..ake ste netykavky:o))))))))) ale tesim sa na vas aj tak:o) no ja to tu triedim ze nejak je toho moc a to balim len dieta:o)

janka1874
3. jún 2010

no my máme 2 cestovné tašky v jednej deti v druhej my
a jednu taľku topánok a podobných blbín jednu potravín a balík plienok ale príde mi to desne veľa ako počítam že ešte kočík postieľku a hovadiny okolo toho

aida
3. jún 2010

@zrzulka cislo mam to iste stale tak kludne mozes volat 🙂

silvika
3. jún 2010

baby dajte sa objimat, sak sa huleni aj prestane tesit ... jani ja nemam este nist ale uurcite toho bude hodne a to mam len jedno dieta ! teda take male dieta myslim, ten vacsi dospely neni taky narocny na batozinu

aida
3. jún 2010

no my 4 mame tiez 2 cestovne tasky 2 ruksaky a v igelitke jedlo a to by som chcela zobrat malej aj motorku no neviem neviem.










silvika
3. jún 2010

aby ich tam vsetkych nepozrazala aidi

silvika
3. jún 2010

fiiha nejaky plac sa ti spravil v prispevku aida

aida
3. jún 2010

silvi neboj to je len take odrazatko 🙂 a ked sa nezmesti berieme kolobezku ta sa da zlozit 🙂
faaaakt to ako 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre