Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

luculka
20. jan 2009

lilus aj moj vie len solitaire hrat na PC... 😀

liluska
20. jan 2009

no solitaire je uz pre neho zlozite 😀

csikike
20. jan 2009

no super, tak budu mat do partie dalsieho clena 😀

aadula
20. jan 2009

tak moj manžel sa pridá k nepočítačovým, niečo ovláda, ale skôr len číta na nete správy a tak ..., ale ak tam budú nejaký čo ovládajú šport..myslím teoretický, tak jeho moc baví sa o tom radiť 😀 a on je inak dooosť ukecaný

veja79
20. jan 2009

Jééj stretko na obzore 😉 Veľmi sa teším - ak sa dá tak pripíšte 2 dospelých a 1 dieťa

ajula25
20. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak ak chcete počty nech sa páči. kuk sem 😉

ajula25
20. jan 2009

inak koncom týždňa sa chystám napísať mail do hotela, tak som zvedavá čo mi odpíšu. Nejako z tých cenníkov neviem či je tam cena na osobu, či na izbu či ako to. Ale asi je to na osobu, keď tam uvádzajú aj plnú penziu v tom...nie?

centik
20. jan 2009

akurat mi pisala Anina, mam vas pozdravovat, mala defekt na madarsko slovenskych hraniciach, ale colnici boli velmi mili a ochotni, nechali ju tam aj prespat, uz je na ceste domov, kedze Ivka jej dala zlu mapu, zajtra vam napise 🙂

centik
20. jan 2009

do kelu to som nechcela do tejto temy napisat 😀 😀 😀

ajula25
20. jan 2009

centi si to zduplovala 😀

centik
20. jan 2009

wau vyzera to ze nas bude celkom dost 🙂 🙂

centik
20. jan 2009

a nechcela Glor este dvoch clenov navyse? ci to myslela seba? 😕

simka9122008
20. jan 2009

V Hoteli budú v šoku aký veľký záujem, mohli by dať nejakú zľavu nie?

ajula25
20. jan 2009

centi ja som pochopila že ona a dvaj anezávislaci na MK akože jej manžel a malý Leo. tak ak nie, snáď sa ozve...

simi ja rátam so zľavou. pri takých actions sa zľava dáva. veď prídeme akoby zájazd 😀

simka9122008
20. jan 2009

No to hej to bude extra megastretko 😉

janka1874
20. jan 2009

ja už sa neviem normálne dočkať len aby sa potom nezačali odvolávať

telinka
20. jan 2009

janka...s tym treba ratat , ze niekto odpadne , predsa je to az o pol roka a stat sa moze hocico

janka1874
20. jan 2009

joooj nepočítam že sa niečo stane to je jasnačka že sa môže ja skôr myslím že teraz povie niekto jasne ideme a potom bez dôvôdu nepríde

ajula a kde je tá tabuľka?

ajula25
20. jan 2009

ty kokso. asi ju adminky zmazali. tak tabulka neni. no teda, som nemyslela, že to zmažú.

ajula25
20. jan 2009

tak nezmazali. tu je. páči sa. 😉

aida
21. jan 2009

Ja este neviem kedze my mame akurat sezonu a MM musi byt kazdy den v robote. Budem sa to snazit nejako vyriesit. Tak zatial hlasim 2 dospely a Vanesska.

ajula25
21. jan 2009

aidi ok. píšem. však aspoň keby ty si prišla s Vanesskou ak by manžel nemohl bolo by super. no uvidíte. 😉

csikike
21. jan 2009

baby, pekne sa nam to zbiera, super 😵

centik
21. jan 2009

este sa hadam prida Anina, Aninaaaa pridas sa??? 😀

ajula25
21. jan 2009

tak dúfam, že ešte viac sa pridá. nech nás je pekná kôpka. večer potom zaktualizujem tabulku.

martinaj
21. jan 2009

ahojte 🙂 my by sme sli ale skuste mi niekto napisat kde kedy ako? lebo mam fofry som tu na skok :(

ajula25
21. jan 2009

martinaj 12.-14.6 Liptovský Ján Hotel Avena. Kukni na ich stránku, vyzerá to dobre. Bližšie o cenách a tak neskôr. Možno koncom týždňa... 😉

alinka76
22. jan 2009

a z východu sa dakto pridal už?

centik
22. jan 2009

alinka jasne uz mame tri clenky, Janku, Ajulku a Simku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre