Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

csikike
31. máj 2010

silvi, ja moc nechapem co si napisala 😅

silvika
31. máj 2010

hmm kliestovia su tam pre ne to platilo, brat tam bol na cundri teda nielen on ale od neho to poznam aaa mam aj psov tak co to mam odsledovane aj na nich . ozaj a kolace beriete nejake ako bublanina take kvazi suche?

huleni
31. máj 2010

baby tak spray prosti kliestom kupeny 🙂

janka1874
31. máj 2010

no ty si rýchla 🙂
ale aspoň si mi pripomenula že som chcela písať zoznam 😀

huleni
31. máj 2010

jani najlepsie ze som isla koli tomu do lekarne a medzitym mi zavolala mama ze nech jej kupim to a to a uz platim a spray som samozrejme nemala a ja ze co som este chcela, nikola ze malovacku (balzam) a lizatko a si diktovala teta jej podavala a esteze ma to napadlo ale prvy mi dala samozrejem len na komare a jej hovorim ze chcem prosti kliestom a vytocena mi to to vymenila ale proste maaaam:o))) tak a tez asi zacnem pisat co vsetko zobrat lebo ja som derava hlava ale tak snad nas tam bude tolko ze ked bude nieco treba niekto isto nezabudne:o)))

janka1874
31. máj 2010

tým sa aj ja utešujem že hádam keď nebudem mať niečo ja bude mať niekto iný

alinka76
31. máj 2010

baby my berieme aj koláče? o tom neviem 😨 😨 😨 a čo ešte také, na grilovačku dačo? aj my asi na veľkom aute pôjdeme, Samkovi určite motorku musím brať, nech sa vybehá riadne, a Telinka mi dala tiež nejaké "drobnosti" doniesť, tak to musíme napratať 😀

alinka76
31. máj 2010

a beriete aj kočíky? ja asi takú starú buginu pre istotu, ak krpec bude štrajkovať, lebo občas ho chytí že na ruky sa pýta

janka1874
31. máj 2010

my berieme určite kočík 😀
ak už budeš v tom veľkom aute dones nejaké vecičky na predaj z vlastnej dielne

centik
31. máj 2010

ja kocik neberiem

a uz sme sa dohodli kolko toho treba nakupit a co v tom metre? asi aj nejake umele taniere a vidlicky a pohare, nie?

alinka76
31. máj 2010

janka, ty si srandistka 😀 😀 😀 však ja nestíham objednávky vybavovať a nie ešte šiť do zásoby ☹ ale dačo vám donesiem, aby ste nepovedali že na vás nemyslím 😅

alinka76
31. máj 2010

dávali ste si niekto aj večere na Duchonke? či len raňajky a obedy?

csikike
31. máj 2010

ali, my mame aj veceru v piatok

janka1874
31. máj 2010

v piatok majú niektoré rodiny večeru ale v sobotu len jedna tuším veva ak si dobre pamätám (musela by som kuk)ale oni neplánovali opekačku tak asi preto

ja pravidelne okukujem tvoje veci len nejako sa neviem dostať k objednaniu 😀 😀 😀

centik tie poháre a taniere a podobne ma tiež už napadlo

veva1
31. máj 2010

Ahojte. ano ja som si dala veceru koli tomovi bo on grilovane nemusi,ale ak mame vecerat sami tak nemusime,kupim chlieb sunku a je to zje pri grilovani,necham na teba jani. ktovie ci vobec urobia 1porciu.

janka1874
31. máj 2010

veva to neviem či urobia jednu porciu ale naozaj si sama čo máš večeru tak sa ty rozhodni ja nebudem v jedení rozhodovať za nikoho

veva1
31. máj 2010

Ok tak ja sa dohodnem s nimi tam.

janka1874
31. máj 2010

ako aby si ma chápala zistiť to nemám problém myslela som skôr že nebudem nikomu dirigovať stravu aby bolo jasno ale písal že aj na mieste nie je problém upresniť tak mám pocit že sa dá v pohode aj tam dohodnúť

veva1
31. máj 2010

jani ja ta chapem,neboj,ja tiez nemam problem si tam zavolat zistit,ale ked sa jedna o sobotu tak sa mozem dohodnut az tam 😉 tym ze rozhodni som myslela ci to budem komplikovat,alebo to zrusim,alebo co. No. Idem sama ,manzel ide na ryby. Sa tesi,tak sa tesim ze si trosku uzije daco ineho,ako nafucanu manzelku 😉

huleni
31. máj 2010

veva nezoberie na ryby aj toho mojho? ja som tiez len nafucana:o)

alinka76
31. máj 2010

joj tak to my aj z domu vezmem na grilovanie dačo, náš krpec vezme stehno kuracie a do kosti dokáže objesť 😀 grilujeme kedy sa dá, teraz sme dlho nie kvôli počasiu ☹

zrzulka
1. jún 2010

@zucha ako sa ten sprej vola? my take nic nepouzivame...

silvika
1. jún 2010

my mame repelent a byva aj off pre deto hlavne kup my mame na psom, na dospelych aj na deti 😝

silvika
1. jún 2010

zrzul ci ty sa pytas na sprej na dezinfekciu? ci aky? sak ja napisem ani neviem na co 😝 😀 😀 😀 😀

zrzulka
1. jún 2010

...baby my mozno prideme az neskoro vecer, manzel ide mimo Sr este na jedno pracovne stretko takze nestihacky. Piect nestiham vobec lebo zajtra Olomouc a v stvrtok a v piatok nie som doma kedze muz ma uz samu nechce nechavat kydyby neco tak som u nasich... takze sa vopred ospravedlnujem .... Nieco z obchodu to isti ale piect by som musela uz dnes a to neviem neviem ako by vydrzalo do soboty.... 😒

zrzulka
1. jún 2010

@silvika nie na ten co spominate proti kliestom. ja mam len od chicca taku tycinku na postipanie ale proti kliestom nepoznam... A ake lieky beriete???? priznam sa ze my ked niekam ideme tak beriem akurat tak dettol (ten mam vzdy v taske aj ked ideme len von)

zrzulka
1. jún 2010

ake oblecko beriete? ja uz dnes balim kedze zajtra sa vratime az neskoro a potom uz nebude kedy....

janka a tu veceru dokedy davaju? Aby sme vedeli ci sa mozeme spolahnut ze sa najeme tam ci si nieco brat so sebou ked prideme neskor ako vy....

huleni
1. jún 2010

zrzul ja som kupila prosti kliestom a komarom off spray ...co sa tyka oblecka tak ako sa poznam ja nikole zoberiem pol skrine lebo nebudem vediet co zobrat.o)))

silvika
1. jún 2010

hej off somm videla aj v lidli ze maju ja pozeram doma a my mame diffusil spray repelentny pre deti 😉

janka1874
1. jún 2010

zrzulka neviem do kedy ale nie je problém Vám ju odložiť a vraj na recepcii majú mikrovlnku tak aj tak sa dá

sprej mám tuším tieť ten off ale ja všetko nechávam na štvrtok vtedy už bude aj stano doma tak doobedu ideme do lídla na nákup (budú mať kaciu na výživky a príkrmy hlavne pre Viki ale u nás si výživku rád dá každý tak nám ich treba na celé balenia 😀 😀 😀 ) no a potom poobede by som chcela ich poslať vonku a ja si v kľude pobalím ale to nesmie pršať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre