Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

luculka
9. nov 2008

ok baby takze zajtra okolo pol tretej tretej...??pri CaA pri tom detskom vodnom svete...ci co to je,,??? 😅 😵 😵

ivka22
autor
9. nov 2008

Luc, budeme tam 🙂
Kto dojde? /teda viem o tebe, Liluske, Glor, ja....a este niekto??? Nevies ako Zucha a Tiny? /

luculka
9. nov 2008

zuchi som sa uz 2x pýtala,,,ale neodpovedala mi 😅 😵
aj my sa hrooozne tesime,,,len som zvedava ako to natuš zvládne,,,od rána z domu,,,a spinká len v postielke,,,,nakoniec bude totál unavená a zase celé stretko prespí 😀

ivka22
autor
9. nov 2008

no snad neprespi...Sebiho musim tiez ulozit tak, aby bol do 14,30 hore a sviezi...ale to stihame 🙂 tak sa tesim na vas...

glorita
9. nov 2008

o kolkej je to stretko teda? 🙂 a kde napokon?

glorita
9. nov 2008

my mame rehabku ,poobede anglinu ,ale dufamzeto nejako prisposobime tomu stretku a podari sa nam dostavit 😵 😵 😵

ivka22
autor
9. nov 2008

avion, medzi 14,30-15,00hod... 🙂

centik
4. dec 2008

takze stretko bude 8.12.2008 v Nitre medzi 10,30-11 hod v obchodnom dome Centro 🙂

csikike
17. jan 2009

Ahojte, tak zatial su 3 navrhy: Bojnice, Liptovsky Jan a Ruzomberok, takze ak chcete spravim tabulku, a kazda mi napiste ktore vam vyhuvuje

csikike
17. jan 2009

pripadne aj dalsie navrhy

aida
17. jan 2009

ahojte.
Ja som za tie Bojnice.
Ta tabulka je dobry napad.

motiilik
17. jan 2009

Ahojte....môžem sa pridať k Vám????len teraz som Vás tu objavila... 🙂

aida
17. jan 2009

Vitaj motilik.
Vsetky sme v teme decembrovcatka 2007 - 4pokracovanie.

janka1874
17. jan 2009

motiilik sme tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a csikike super že si sa ponúkla no ja som asi najskôr za bojnice ale rada sa pridám k väčšine

janka1874
17. jan 2009

Tak tom to teraz všetko hľadala na mape a nám by najviac vyhovoval Liptovský Ján (je to totiž pre nás najbližšie)

csikike
17. jan 2009

jani, ved skus dat este aj ine miesto

ajula25
17. jan 2009

baby vy ste tu? ja som založila novú tému rekunech je prehľad. tak nech ju zamknú...

motiilik
17. jan 2009

dakujem kočky za privítanie,ste milé.... 🙂

janka1874
17. jan 2009

csikike najlepšie by bolo niekde v strede slovenska nech to má približne každý rovnako
a ja osobne nejaké také penzióny na slovensku nepoznám takže ja nie som ten ajideálnejší kandidát ale podľa mňa tie čo boli spomenuté sú dobré lebo čím viac ich bude tým to bude horšie rozhodovanie

centik
17. jan 2009

ja navrhujem Madarsko? Ivka kde to presnejsie byvas? 🙂

csikike
17. jan 2009

jani, nad tym stredom slovenska som aj ja rozmyslala, ale kde je?

ajula25
17. jan 2009

csiki stred by mal byť podľa km okolo toho ružomberka... takže tak. Bojnice sú z KE o takmer 60 km ďalej. Čo teda zasa nie je neviem aká dialka, ale je to ďalej....ale aj Bonice cú nádherné. Však by to stálo za to...

aadula
17. jan 2009

dievčatá mne sa ten liptovský ján pozdáva, som tam ešte nebola, ale viem z rozprávania známych, že je tam veľmi pekne, idem kuk na mape či je to z východu ďaleko

janka1874
17. jan 2009

no podľa mňa tie návrhy Liptovský Ján a Bojnice boli fakt dobré aj keď Bojnice sú od Ke síce ďalej ale je tam kráááásne

ajula25
17. jan 2009

aasul či Bojnice, lipt., Ján alebo Ružomberok, všetko jedno. Ide o to, aby sme sa nejako dohodli a vybavili dopredu niečo, lebo potom nezoženieme ubytko. A mne je fakt jedno kde to bude, hlavne že sa stretneme a urobíme si pekný víkend
😉

aadula
17. jan 2009

ajulka, no jedno...tak zas aj dĺžka trasy..napr. pre nás je dôležitá a iste aj pre vás 😉

tak Bojnice - Košice 259km cca
Lipt. Ján. - Košice 149km

ale napr. zas Bratislava - Lipt. Ján je 293km
Bratislava - Bojnice 184km

to ja len tak pre info 😀

aadula
17. jan 2009

ja sa prispôsobím, ale som viac naklonená k lipt. jánu 😵

bzuco
17. jan 2009

mne je úplne jedno 😉

ajula25
17. jan 2009

zasa Liptovská Ján je prostredie v horách. kdežto Bojnice sú mesto. ale aj tak by som rada ísť do Bojníc na zámok, do zoo a tak. takže fakt sa prispôsobím... 😉

bzuco
17. jan 2009

no my aj máme v pláne ísť do bojníc...sme tam neboli už pár rokov...B. mala asi 3, ked sme tam boli

tak už mesiac hore-dole.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre