Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

csikike
18. jan 2009

oki, bzuci, pisem si vas

janka1874
19. jan 2009

my sa hlásime 3 kusy 🙂 🙂 🙂

janka1874
19. jan 2009

teda aby bolo jasno 2 dospelé osoby a jeden drobec (Sendy) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aadula
19. jan 2009

csiki, tak ja hlásim počet 4, len ešte upresním neskôr..neviem kedy ide dcéra na plavecký

tinyleaf
19. jan 2009

ahojte 🙂 Ak mozem, aj ja nahlasujem 2 dospelych a maleho 🙂

telinka
19. jan 2009

ja hlasim ....jedna dospela + jedna pubertacka + jej velicenstvo petra 😉 cca 3 ks

alinka76
19. jan 2009

jeeej, baby, to je skvelé, aj my sa hlásime, ale neviem či nám treba ubytko, keďže to mám za 15 minút u vás. čo poviete, oplatí sa ubytovávať?

alinka76
19. jan 2009

mangel dal zelenú, takže ideme aj s ubytkom, csiki píš si 3+drobec 😀 😀 😀

abetka
19. jan 2009

poslusne hlasim 4 ludske kusy 😀 (2 mladata , 2 zhyrale dospelacke kusy)

ajula25
19. jan 2009

csiki aj my sa hlásime. 2 dospelí a 2 deti 😉

ajula25
19. jan 2009

csiki rezervačku budeš robiť ty? skús nejakú zľavu pýtať. 😉

ajula25
19. jan 2009

ešte som chcela sa opýtať. Srava: plná penzia alebo stačí polpenzia? viem že to je iba na dva dni, ale papať treba. My dospelí by sme vydržali aj polpenziu, ale deti asi nie....

janka1874
19. jan 2009

ja si myslím že stačí poplenzia lebo aj tak pôjdeme von a tak podobne a deťom stejne niečo donesieme ale to je len môj názor
abetka si ma riadne rozosmiala ža zhýralé 😀 😀 😀 😀 😀

csikike
19. jan 2009

ajul, asi by si ju mala potom spravit ty, predsa v tom sa vyznas a vies ako to chodi, ak ti to nevadi 😉

csikike
19. jan 2009

oki, tak este dolozte ci plna penzia alebo polpenzia

ajula25
19. jan 2009

csiki nemám problém s tým. rezervačku urobím, len ak to ty teraz eviduješ osoby a tak tak mi to potom prosím pošli. alebo môžem aj ja si to tu teraz spočítať a urobiť aj ja do tabulky.
tak ešte tá strava by sa mala doriešiť. potom by som im tam poslala mail s predbežnou rezervačkou a požiadavkami. Oni bynám mohli vypracovať nejaké denné menu a na výber napr. 3 a my by sme si mohli vybrať. myslím, že to by bolo najlepšie. čo poviete?

centik
19. jan 2009

baby a kedy chcete robit tu rezervacku? ja sa musim este dohodnut s MM tak aby som to nepresvihla 🙂

csikike
19. jan 2009

jo, znie to dobre, a pripadne by sa dali aj kazdemu 1 procedura, myslim, ze maju akcie na tieto vikendove pobyty

ajula25
19. jan 2009

centi ešte máš chvílu čas. ale dobré by bolo kontakto vař hotel čo najskůr, aby bol volný termín. inak zatial je to predbežné. potvrdzovař sa to bude až cca dva týždne dopredu s presným menným zoznamom. takže až potom to bude záv)zné. zatial predbežne aby sme vedeli kolko ludí by prišlo. samo že čo najviac by bolo super. 😉

centik
19. jan 2009

ok tak zatial hlasim 2+1 😀

ajula25
19. jan 2009

no csiki dohodneme priamo tam s hotelom. ale tie procedúry pri tolkých ludoch...no uvidíme, čo napíšu akú dajú ponuku. potom sa od toho odrazíme.

ajula25
19. jan 2009

centi super

csikike
19. jan 2009

a ozaj, zalohu ako budeme davat, ci kazdemu sa posle cu na nich a do poznamky uvedieme priezvisko?

centik
19. jan 2009

csiky najlepsie by bolo aby kazda poslala jednej a ta jedna asi tam hotelu, nie?

csikike
19. jan 2009

ajula, daj mi maila, poslem ti tu tab. ak chces

ajula25
19. jan 2009

csiki ja by som asi zálohu neriešila. popr. poslař to na jeden účet alebo priamo každá pošle na účet hotela. myslím že toto bude najrozumnejšie. ale to až potom sa bude riešit

ajula25
19. jan 2009

csiki máš IP 😉

csikike
19. jan 2009

ajul, uz som ti poslala

ajula25
19. jan 2009

díky

centik
19. jan 2009

joj a psy tam nemozu asi ist, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre