Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

telinka
20. apr 2010

no tak si to janka pjekne zhrnula 🙂

centik
20. apr 2010

jani ved rezne, ja dievca tiez z vychodu emigrovane na zapad chapem 😀 😀

alinka76
20. apr 2010

janka, rízky po západňarsky 😀 spraviť viac? kto sa hlási? čím viac, tým lepšia cena 😀 😀 😀 dám zľavu 😀

centik
20. apr 2010

tak ja narobim fasirky 😀

bocmanka
20. apr 2010

🙂 ja urobím čo?
sekanú???
či

centik
20. apr 2010

moze byt boc.. a telinka nam spravi prave domace lekvarove a orechove buchty 😀

janka1874
20. apr 2010

ďakujem za preklad 😀
a kto urobí nejaký koláčik nech to máme komplet 😀 😀 😀
o rezňoch ani nehovorte lebo moja Sendy a stano to jedia ako zákusok 😀 😀 😀 😀 nič im k tomu netreba stačí rízek do ruky a basta 😀 😀 😀 😀

janka1874
20. apr 2010

no a hľa aj stravu už máme poriešenú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

abbi
20. apr 2010

baby 😀 😀
napiect by sme mohli vsetky, no nie, nech je z coho vybrat 🙂) 😉

janka1874
20. apr 2010

no tak potom čo dovtedy schudnem tam priberiem 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
20. apr 2010

takze nakoniec predsa Duchonka? 😀 nech viem muzovi povedat kam to vlastne ideme.... 😀
Ja som to brala tak ze Duchonka padla a hlada sa nove miesto. Ale ako som napisala my sa prisposobime. ide nam hlavne o stretko, o to aby bola Miska medzi detmi trosku.... Odkukala nieco a tak.... jedlo? my sme zvyknuti aj na nemocnicnu stravu takze asi tak ..... Zjeme vsetko co nezje nas
Mne osobne aj viac vyhovuje Duchonka lebo je blizsie ako terchova. A do terchovej mozeme ist niekedy ako rodina.... takze Boc vdaka za sqely typ ....

zucha
20. apr 2010

baby, super ze konecne komunikujeme normalne. Suhlasim, ze ranajky a obed tam. S grilovanim by som pockala a neratala s tym tak uplne kvoli pocasiu. To je obmedzujuce. Ak by vsak grilovacka nevysla, stale mozeme zbehnut niekam do obchodu a urobit si priamo na mieste oblozene misy. Sunky, syry, zeleninku, pecivo, salaty. Takuto veceru hadam kazdy z nas prezije. Treba sa opytat, ci je mozne zapoziciat si taniere a pribory, alebo ako to bude fungovat. Aj v pripade grilovania aj v pripade, ze si budeme chciet stolovat sami. 😉

bocmanka
20. apr 2010

Dobrý deň,

ďakujeme za prejavený záujem o ubytovanie v našom hoteli. V termíne 4. – 6. júna máme ubytovanie voľné.
Cena dvojlôžkovej izby v danom termíne je 39 eur / + raňajky zadarmo
Cena apartmánu pre 2 osoby je 52 eur / + raňajky zadarmo
Cena večere pre 1 dospelú osobu je 5,90 eur / polievka a hlavné jedlo

Ubytovanie pre detičky :
- deti do 10 rokov majú ubytovanie zadarmo, platia iba jednorázový poplatok za celý pobyt a to je 4 eur,
- deti do 14 rokov majú 50% zľavu na ubytovanie
- k dispozícií máme aj 4 postieľky

Strava pre detičky :
- do 3 rokov zadarmo
- do 12 rokov 50% zľava / na plnú penziu, polpenziu

Pre Vaše detičky radi vymyslíme niečo zaujímavé. ( napr. jazda na koni v areáli HOTELA), pripravujeme zriadiť do leta detské MINI ZOO, takže v júni by sme už mohli mať nejaké zvieratká, ktoré môžu detičky kŕmiť ... atď. Vedľa hotela máme veľkú záhradu s veľkým detským ihriskom, trampolínou, pieskoviskom, hojdačkami...
V hoteli máme veľký detský kútik, kde máme pre deťúrence pripravené omaľovánky, šmýkľavky, stavebnice, hojdačky a iné hračky. Okrem toho si s detičkami môžeme vystrihovať a naučíme ich tvoriť a kresliť nové veci / napr. zvieratká, ktoré cez deň uvidíme, pohľadnice a veľa iných tvorivých nápadov.../
V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť babysitting pre Vaše ratolesti.
Vedľa hotela, cca 90 m je Aquapark Terchovec, v ktorom Vám vieme zabezpečiť 15% zľavu, deti do 3 rokov majú vstup zadarmo. Priamo v hoteli máme svojho vlastného maséra.

Ak Vás ponuka oslovila, prosíme, aby ste nás v čo najkratšom čase kontaktovali, z dôvodu zvýšeného záujmu o tento termín.

Ďakujeme

S pozdravom

Tím Hotela GOLD***
Dominika Hanuliaková

zucha
20. apr 2010

ak by sme mali menit Duchonku, tak ja by som bola skor za to, co pisala Abbi, ten penzion Iveta. To mi pride uplne uzasne

bocmanka
20. apr 2010

🙂 ja som len preposlala mail
vyjadrite sa, a večer odpíšem, že nie...

huleni
20. apr 2010

no ale podla mna sa najviac snazia ci ako to napisat tito z terchovej,co ti teraz odpisali boc... taky pocit mam z toho mailu, ja som sice ako prva pisala ze je to dost na nas co aj je, ale tak zacnem skrtit uz tento mesiac a nejak dam prasule dokopy, lebo ked som sa pytala muza na cestu tak povedal ze to v podstate jedno ktorym smerom pojdeme, tak ja sa prisposobim vacsine, ale uz ani nenapisem ze sa tesim, ..len budem verit ze sa dohodneme a uz vas uvidim:o)))

janka1874
20. apr 2010

no ženy tak teraz som už aj ja mimo táto ponuka znie veľmi zaujímavo pre deti tak fakt neviem

bocmanka
20. apr 2010

aj ja sa prispôsobím...
len si mi to huleni zobrala z úst..
veeľmi milý mailík,
pozitívne ma prekvapil 🙂

BABY VYJADRITE SA.....
ostáva DUCHONKA...
a toto mám ZRUšIť???

huleni
20. apr 2010

boc ja ti neviem este by som nerusila, podla mna to pozitivne zaposobi na viacere z nas, ale tak uvidime 😉

janka1874
20. apr 2010

veru je nás tu málo na rozhodnutie

glorita
20. apr 2010

ja som za terchovu,jednoznacne 😎

csikike
20. apr 2010

mne sa tiez viacej paci ta terchova, teda ja som si to preratala a ked na duchonke nechceme aby spal medzi nami, tak musime platit aj jemu ubytovanie, takze to cenovo vyjde rovnako, ale ja som za oba navrhy

bocmanka
20. apr 2010

🙂 ok, takže terchová...
kto???
keby náhodou?
glor
bocmanka
csikike

tak dajte baby tipy, napísala som im že do štvrtka rána im dám vedieť...

zucha
20. apr 2010

ja Terchova nie

bocmanka
20. apr 2010

😵 a nie je to súťaž...
len kto chce kam...
ja sa prispôsobím...
takže ešte raz...

duchonka: zucha

terchová: glor
bocmanka
csikike

dopisujte sa a kopírujte to, nech vieme čo a ako...

zucha
20. apr 2010

boc, na 83. strane.........kopirujem
Centik
Telinka
Ajulka
Alinka
Zucha
duchonka

zucha
20. apr 2010

myslim, ze aj Abbi je za Duchonku 😉

huleni
20. apr 2010

ja sa prisposobim kde sa rozhodnete ale viac sa mi paci terchova 😉

luculka
20. apr 2010

ak by sme sa aj my rozhodli ist urcite duchonka

bocmanka
20. apr 2010

duchonka
🙂
abbi
luculka
Centik
Telinka
Ajulka
Alinka
Zucha
🙂
terchová
🙂 glor
bocmanka
csikike

huleni sa prispôsobí..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre