Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

zrzulka
28. máj 2010

... baby dufam ze bude krasne pocasie jak dnes. 😉 ani sa mi nechce verit ze uz o tyzden sa vidime.... 😀

zucha
28. máj 2010

fakt uz sa to blizi. Hadam by som si mala pozriet aj cestu, ako sa tam ide

janka1874
28. máj 2010

veru o týždeň o takomto čas hádam už budeme všetci sedieť tam 😀

liluska
28. máj 2010

a ake ma byt pocasie? nepozerali ste? 😉

janka1874
28. máj 2010

radšej som nepozerala 😀 😀 😀 😀

huleni
28. máj 2010

pozerat nemusime, jednoducho si vymodlime pekne pocasie:o))))

janka1874
28. máj 2010

tak ženy začnite už dnes kedže ja sa modliť neviem tak sa niekto prosím modlite aj za mňa
ďakujem

huleni
28. máj 2010

jani musime len silno chciet. :o) s modlenim ani ja moc nepomozem ale chcem velmi tak to hadam staci:o)))

huleni
28. máj 2010

ja sa tak neskutocne tesim ze uz asi aj balit zacnem:O)))

aida
29. máj 2010

Ja som pozerala pocasie ma byt polooblacno okolo 22 stupnov.

alinka76
30. máj 2010

ahojte, aj ja sa už na vás všetky teším, len to počko nech vyjde. kedy plánujete príchod? neviem koľko je to od nás, asi 3 hodiny, takže ak vyrazíme na obed, tak okolo 4-tej sme tam asi.

huleni
30. máj 2010

no my vyrazime podla toho ako MM skonci v praci ale ratam ze tiez do nejakej 4tej sme tam ...a ako sa ja tesim ani nepisem nech sa nieco nepototo:o)))

centik
30. máj 2010

baby ja som asi jedina komu sa nechce ist 😀 nechce sa mi balit ani cestovat ani nic 😀 ale zvalujem to na hormony 😀 😀

huleni
30. máj 2010

@centik esteze sa mas na co vyhovarat... 🙂 uvidis super bude 😉

janka1874
30. máj 2010

mne sa akurát vybaľovať nebude chcieť
ale tiež mám pocit že sa nikomu nechce ísť

zucha
30. máj 2010

mne sa ist chce a velmi. Sa tesim, ze stravim aj nejaky cas sama s Anickou a s jej rovesnikmi. Som zvedava,ako bude reagovat na taku tlupu novych tvari. A niekedy tiez v juni sa chystam na nejaky podobny vyletik aj s Kati, aby vedeli, ze mam s oboma rovnaky program. Sice Kati to nechape, ale Anicka uz ano, tak nech vidi, ze su na tom rovnako.

Inak baby, moja mama ma upozornovala, aby som urcite nezabudla spay proti kliestom, ze tam su listnate stromy, tak to pisem aj sem 😉

csikike
30. máj 2010

spray beriem aj ja, takze ak budete chciet mozem poskytnut 😉

zucha
30. máj 2010

@csikike ako sa poznam, ja ho nakoniez zabudnem 😀

huleni
30. máj 2010

no ja musim do lekarne na nakup tak kupim aj ja:o))

tinyleaf
30. máj 2010

zucha a Kati nechavas u mamy?

janka1874
30. máj 2010

ja som ju chcela dať zaočkovať no nestihli sme kôli chorobe a teraz sa už bojím aby nemala nejakú reakciu a nebudeme môcť ísť tak zjavne to porišim sprejom tiež a ešte beriem aj dezinfekčný sprej na rany a niečo na teplotu a čo ja viem čo ešte 😀 😀 😀

aida
30. máj 2010

spraj pojdem kupita aj ja a dufam ze ho nezabudnem a asi aj na komare nieco zoberiem 🙂 A ja sa tesim a velmi 😀

janka1874
31. máj 2010

aida ja si dnes na obed keď budú deti spať plánujem napísať zoznam liekov čo chcem brať tak snáď na nič nezabudnem

silvika
31. máj 2010

zeny kliestovia tam budu na milion je to pri rybniku a pri lese takze tie spreje si doneste take vacsie. aaale sak o tom som hovorila uz na zaciatku. piect neviem co mam lebo sa zda ze mooozno aj budem stihat bo tato bude doma, chudak, teraz sa siel trochu zregenerovat do prace po vikende s nasim "anjelikom".

janka1874
31. máj 2010

silvika kliešte sú teraz všade premnožené tak to je jedno a komárov je tiež do aleluja všade

janka1874
31. máj 2010

a ešte mám dilemu aké hračky zobrať fakt neviem

csikike
31. máj 2010

baby, ja tiez vaham, ako kolac mam vybraty co by som napiekla, ale vzhladom na kapacitu nasho auta, musim brat aj kocik, tomimu bike, a kopu oblecenia pre detiska, dozadu sa nam do auta uz nic nezmesti, kedze obe deti su uz vzadu, vidim ako jedine riesenie kupit dovtedy nove auto 😀

csikike
31. máj 2010

no, ma tam byt pieskovisko, tak urcite nieco do piesku, pripadne ak by bolo skaredo, tak nieco s cim sa zahra aj vo vnutri, aj ked si myslim, ze vsetky deti budu zaujate hrackami inych deti 😀

janka1874
31. máj 2010

@csikike toto poznám my sme si preto požičali auto od našich combi 😀 😀 😀 😀 lebo ak si preberiem že mi treba kočík, postieľku sendy som chcela brať takú bežku na vonku a kopec vecí tak budem rada ak sa aj do combi vpraceme 😀 😀 😀

silvika
31. máj 2010

noo ja len viem, ze tam su aj ked inde nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre