Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

veva1
6. máj 2010

jani tak nam rezervuj prosim na noc zo soboty na nedelu aby sme neplatili to storno. Ak sa rozhodneme prist uz v piatok tak myslim ze dva dni dopredu sa bude dat rez. zmenit aj obed dohlasit. Strava znie dobre podla mna. A este by som chcela dohlasit na sobotu veceru bo ktovie kedy bude grilovacka. Tkze predbezne jedna noc vecera v sobotu a ranajky v nedelu. 😉 dakujem

centik
6. máj 2010

ja by som tu brokolicovu kremovu v sobotu radsej dala za slepaci vyvar s masom a rezancami a druhe radsej cernohorsky rezen alebo nice ine ako pecene stehno a ak nesuhlasite tak aspon tu polievku keby sa dalo zmenit

centik
6. máj 2010

inak ked niekto fakt ochorie tak 15 eur je teda dost ako poplatok

abbi
6. máj 2010

ja uplne suhlasim s centik..tiez navrhujem zmenit na slepaci vyvar a stehno za rezen 😉 😉

anina1
6. máj 2010

inak mne saša kura neje, tak tiež sa pripájam 😉

ajula25
6. máj 2010

čafte
no 15€ storno poplatok? dosť. Ale tak čo už.
Ale ak sa odhlási týždeň dopredu aj potom by bol storno poplatok taký vysoký? To sa mi nechce veriť.

strava? Ten čiernohorský môže byť aj polievka. Mne je to v podstate jedno. A ani neviem ako som nahlasovala stravu 😀 😀 😀

csikike
6. máj 2010

tak nam strava vyhovuje ako vacsine

ajula25
6. máj 2010

Jani dá sa tam aj obed na sobotu pridať ešte? ak áno tak nám pridaj. dík 😉

janka1874
6. máj 2010

nám by tiež viac vyhovoval ten čiernohor

no neviem ale ak si vezmete už je skoro polovica mája keď konečne budú mať zálohu tak potom do toho 4.6 už nie je ďaleko tak teraz neviem ako s tým stornom kto má nejaké zmeny vie ich už asi teraz a choroba no čo už nevyberieme si tak to bude stáť 15eur

huleni
6. máj 2010

ajula aj ja som pridavala obed 🙂

huleni
6. máj 2010

no ono s tym musime asi vsetky ratat ze ak sa nieco zmeni stoji nas to 15 eur, uz asi nic nenarobime...ved to uz nie je ani mesiac baby a vidime sa 😉 tak uz len pozitivne mysliet ze nikto neochorie a vsetko bude ok...

silvika
6. máj 2010

jani ja pozriem ten jedalny este vecer s muzom a dam vediet ci nebudeme nieco pridavat moze byt? dokedy to chces uzavriet?

bocmanka
6. máj 2010

🙂 ja som už písala
my berieme tú štvorku izbu, zrejme pôjdem len s mamou a rominou, mooožno matej pôjde ale skôr nie,aby ostali s markom a ockom doma..lebo on končí škôlku v prírode bud piatok večer alebo až v sobotu
😝
a platí jedálny a ako napísala abbi, skôr rezen ako kura, a skôr ten vývar
a u nás večera-piatok, sobota ranajky-obed, nedela ranajky po 2ks, plus deti doriešime s jedlom na mieste..možno polovičné porcie??...či sa to nedá?

janka1874
6. máj 2010

boc tak vás môžem vymeniť s telinkou? oni aspoň budú mať telku a 2 izby veď sú tam veľké beby a budete pri alinke tak snáď aj ona bude pokojná

janka1874
6. máj 2010

č.101- 4
102- 4 - VEVA
103- 4 - LILUSKA
104- 4 - AIDA
105- 5
106- 5
201- 4 - HULENI
202- 4 - GLOR
203- 4 - JANKA1874
204- 4 - TELINKA
205- 4 - ALINKA
206- 4 - CSIKIKE
207- 2+2 hotelová časť - TV - abbi
208- 2 hotelová časť - TV -SILVIKA
209- 2+2 hotelová časť - TV - BOC
210- 2 hotelová časť - TV - BOC
211- 2+2 hotelová časť - TV - MARTINAJ
301- 3 - AJULA + RAŇAJKY
302- 3 - ANINA
303- 3 - ZRZULKA
304- 3 - ZUCHA
306- 2 hotelová časť - TV- CENTIK

takto to bolo pôvodne (dúfam, že som dobrú skopčila)

bocmanka
6. máj 2010

😒 jani prosím zatiaľ nič nemeň...
mamina nepôjde, teda moja...
a som v štádiu prehovárania mojej polovičky, on nechce ísť, takže zatiaľ nechaj tie dve izby ako boli pôvodne,
dozajtra ti dám vedieť čo a ako...
bud pôjdeme všetci bocman´s family alebo ja neprídem
díky

zucha
6. máj 2010

baby, tak som sa dozvedela jednu zaujimavost, co ma zarazila. Minuly rok som na stretnuti nebola, co mi bolo velmi luto a teraz sa dozvedam, ze ak pojdem sama, tak to bude o nicom, lebo aj tak kazda budete cez den so svojou rodinou a aj tak nepokecame a deti sa nezahraju. Proste, ze minule to tak bolo, ze sa kazdy venoval svojim a neboli ste spolu. Tak teraz fakt neviem, ci mam ist, lebo ak mam cestovat a platit za to, ze budem sama dva dni s dcerou, to si mozem zariadit aj doma. 😒 Napiste mi Vase nazory a predstavy, ako to bude, lebo ak je to stretnutie myslene takto, ze si urobite rodinne vylety, tak to sa mne neoplati. Ja som sa tesila, ze sa stretnem s Vami a ze Ani bude medzi svojimi rovesnikmi. Nic ine som necakala. Teraz som zmatena

janka1874
6. máj 2010

o.k. boc aj tak neviem koho by som tam prehodila najprv som uvaživala o telinke ale to nie a o inej alternatíve som ešte ani neuvažovala

janka1874
6. máj 2010

no zucha sorry ale neviem kto ti toto povedal tak asi nebol na spoločnom výlete vláčikom (pred rokom) a nebol ani s deťmi v piesku na ihrisku tam sme mali akurát jediný pobléme že nás bolo veľa a nemali sme si spoločne kde sadnúť kedže vonku bola zima akurát večer a aj to sme si sami museli ukecať barmanku aby s nami zostala a samozrejme zadarmo to nebolo ale ináč teda neviem ono zas berme to aj trošku reálne nedá sa stále byť pokope cca 30 dospelých a 15 detí
ale teda nechcem nikoho nútiť to je len môj názor

bocmanka
6. máj 2010

🙂 zuzi stretneme sa na ihrisku, tak ako som napísala, alebo na nejakom mieste,
na orave to bola železnička,
ale každý si program organizoval viac menej sám...
večer sme sa však všetky baby stretli..
ak bude grilovačka, tak možno aj tam sa stretneme, ale jasné, že ak budeš sama, na nikoho sa spoliehať nemôžeš
je na tebe či malú večer necháš samú s vysielačkou..
ja určite sama s rominou nepôjdem..
prehováram peťa, aby sme šli všetci..
aj keď je to stretko kočiek z decembra, predsa len tam ideme s rodinami vlastne všetky,
takže je logické, že program si organizuje predovšetkým každá rodina,
uvidíme na mieste, aké tam budú podmienky a možnosti...
😎

bocmanka
6. máj 2010

a zuzke som to hovorila ja,
na margo toho, že ja sama s romy nepôjdem...
spoločný večer bol totiž cool-ový..

zucha
6. máj 2010

jani, to je jasne, ze sa neda byt stale pokope, ked je tak vela dospelych a deti. Ale bolo mi to zreprodukovane tak, ze vsetky ste boli len so svojimi manzelmi a detmi. Tak to ma prekvapilo, ale ako to pises ty, je to ine. Preto som Vas prosila o nazor 😉 Samozrejme, co sa tyka spolocneho vecera, ked deti zalahnu, to si musim vyriesit sama, ci necham Anicku samu, alebo ostanem. Ale o tom som nepisala. Skor ma zaujimal spolocne traveny cas, ci vylet a podobne

bocmanka
6. máj 2010

😀 že zreprodukované...
jasné, že sa najprv zorganizuje rodina a potom sa zorganizuje s ostatnými...

bocmanka
6. máj 2010

nemiešaj zuzi hrušky s jablkami...

naorave presný program nebol, povedalo sa aké sú možnosti,
kde sa dá ísť...
a každý išiel podľa seba...
a jani, to že sme sa náhodne stretli, bol len bonus...
nič sme konkrétne predsa neorganizovali
aspoň ja som nemala ten pocit...
kto chcel prišiel a tak, či máte iný pocit?

janka1874
6. máj 2010

no boc neviem ale my sme sa konkrétne s viacerými bavili o vláčiku a ihrisku
ale zas je pravdou že ak by sme sa na vláčiku dohodli hromadne bola by aj zľava 😀 😀 😀 😀 to si pamätám že sa pani pri predaji lístkov čudovala no čo bolo to prvé stretko a bolo nás veeeeeľa tak sme neboli také zorganizované
tam boli iné možnosti tak dúfajme že tu budú zas iné a budeme viac spolu
ono ak niekto pozná okolie vieme si aj teraz niečo spoločne naplánovať ale ja ani neviem čo tam je
ale usím uznať program boc nemal chybu 😀 😀 😀 😀

anina1
6. máj 2010

zucha ja som tam bola sama s deťmi a nemám pocit, že by som bola sama celý deň 😉

zucha
6. máj 2010

anina dik, som rada, ze napisla niekto, kto bol s detmi tiez sam. Ako vidim, kazdy vnimal rovnaku vec uplne inak. Takze som rada, ze viem viac nazorov.

anina1
6. máj 2010

a teraz idem zase sama keďže mm bude zase v robote 😉

veva1
6. máj 2010

Zucha mozno pojdem aj ja sama nakoniec,tusim aj aida,tak neboj. ja mam v plane zdrziavat sa v blizkom okoli,co najmenej organizovane,podla tomovej chuti a nalady,bo s nim je najlepsie tak. vecer urcite nikde nepojdem,bo som ho este nikdy ani doma s niekym nenechala,nieto v cudzine. ja sa tesim ze vas vsetkych uvidim sak sa uz pozname cez 3roky a trosku niekam vypadnem.

centik
6. máj 2010

zuzi neboj mi ti nahradime manzela xi xi nebude sama
a fakt zalezi od kazdej rodinky ci sa chcela k niekomu pridat alebo radsej byt sama.. ale nemam pocit teda aspon ja zeby som bola cely den s mm a s nikym nekecala 😅 nehovorim ze sme boli cez den vsetky naraz, ale proste take skupinky a tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre