Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

veva1
26. máj 2010

tak ja kupim tycinky a keksy ok? 😅 peciem len babovku a bublaninu a to veru urcite nestihnem
jani posli im rozdelenie izieb,aby vedeli ako nas majuubytovat 😉
manzel sa mi ponuka ze ide s nami a ja ho odhovaram ze ideme bez neho,nech si uzije vikend doma bez nas. Trocha sa odreaguje a my s tomom si spravime vylet

centik
26. máj 2010

tak ja zoberiem vino 😀
veva ved ho zober, aspon budes vecer moct byt aspon chvilu s babami

veva1
26. máj 2010

no ja aj tak od toma vecer neodidem,on reaguje len na mna a hlada ma celu noc 😉 ja som rada ze vas uvidim,deti sa zahraju a hlavne natrochu pohody 😉 vecer s vami posedim o par rockov 😀

huleni
26. máj 2010

no moje pecenie tiez nie je zrovna vyhra, tak rozmyslam co vymyslim ja...ak vas nieco napadne piste :o)

zucha
26. máj 2010

@telinka a ostatne, tak to vypada, ze tie, co chceme doniest nieco napecene, dohodnime sa na nejakom druhu, aby toho bolo dost pre vsetkych a donesieme to tam. Mne sa pozdava ten pudingos. Mam jeden recept ohromny z MMB. Ale ak ma niekto lepsi, sem s nim. Bude to lepsie, ked bude len 1 ci 2 druhy kolacov a v dostatocnom mnozste. Inak neochutna kazdy vsetko a nahodou niekomu by nejaky druh zachutil a zje aj ostatnym. Takto tomu predideme. Co vy na to? 😉

telinka
26. máj 2010

😀 😀 😀 tak som tu rozvirila mensiu diskusiu 😀 to ja len tak zo zvyku....minule som robila susenky a teraz teda aspon buchty , zucha ved ja nebudem robit pre vsetkych 😅 len z kila muky a komu sa ujde ten bude mat 😅 ktovie ci sa podaria , mozno si ich budem sama jest 😀

telinka
26. máj 2010

@zucha sak ja mam zrejme ten isty recept co ty 😅

telinka
26. máj 2010

dneska sme ho vyrabali 🙂

zucha
26. máj 2010

@telinka radsej urobme viacere. Predsa len to nie je najlacnejsie kupovat vsetky prisady a podobne, takze si to rozdelime a mas aj deti, nemozes stihat vsetko. 😉

telinka
26. máj 2010

no ved je to dobrovolne , kto ma chut urobi a kto nie tak sa nic nedeje 😉

abbi
27. máj 2010

baby ved kazda nech donesie kolac, alebo kupi babovku, alebo chipsy a tycinky. Ale kazda donesme nieco, nech tam mame co dzobkat 😉 😉 to nie je az tak tazke 😉 zas nie mailand toho ale trochu donesie kazda a je to vyriesene 😉 co poviete?

janka1874
27. máj 2010

tiež si myslím že každá keď niečo donesie aspoň bude plný stôl a bude do čoho zobnúť
ja teda tiež nie som zdatná pekárka aby som robila niečo čo neviem tak pokusovať to nie ale urobíme niečo čo máme overené a komu bude chutiť si dá a komu nie tak nevadí
a fakt tie čo nepečú donasú niečo iné pre detičky a je to

@veva1 oni tú tabuľku majú ale nebolo by zlé ak by ju mala aj niektorá z Vás

@abbi pošlem ju tebe? niekedy tesne pred cestou napr. v stredu alebo tak predsa my sme ďalekoooo tak neviem kedy prídeme

abbi
27. máj 2010

@janka1874 janka jasne posli 😉

aida
27. máj 2010

ahojte. som tu 2 dni nebola a tu sa pecie no ja tiez neviem moc piect tak asi nieco kupim 🙂

janka1874
27. máj 2010

žena odpoveď ohľadom zmeny obeda a poplatkov
takže podľa cenníka čo je na stránke
Strava:
Raňajky 3 €
Polpenzia 9 €
Plná penzia 14 €

Sobotňajší obed je OK /bude aj zeleninová obloha/.

Kto má raňajky a obed, môžeme to považovať za polpenziu.

zucha
27. máj 2010

juuuj baby, viete si predstavit, kolko veci tam bude, ak kazda nieco donesieme 😀 😀 😀

janka1874
27. máj 2010

zucha ale ber že koľko nás bude a nie len deti budú zobkať 🙂
mne je skôr neuveriteľné že už o týždeň v tomto čase budeme baliť

bocmanka
27. máj 2010

🙂 čaute pekárky
@zucha organizátorka stravná...xixixix

ja budem v prípade príchodu volať janka tebe, pošli mi číslo do ip, alebo telinke...
ak všetko vyjde, je možné že prídeme v sobotu okolo obeda, my sa niekde cestou najeme a uvidíme ako budete s programom..
aký je vlastne jani zoznam, kto všetko idete???

silvika
27. máj 2010

ja sa veru z pecenia asi vyhovorim, v stredu ma maly koznu, ja vo stvrtok poradnu tak som si nie celkom ista nieco stihnem 😅

liluska
27. máj 2010

ja upeciem nieco slane,ak stihnem tak aj dva druhy 😀

huleni
27. máj 2010

tak ja donesiem nieco kupene na dzobkanie sladke oki?.o)

janka1874
27. máj 2010

my sme z drahý rozhodli že urobíme burizónové guľky

zrzulka
27. máj 2010

babulky ja nestiham piect takze len nieco kupim, mam toho vela ani citat vas nestiham. Kedy je vlastne zraz? my prideme az neskor pretoze manzel ma este pracovne povinnosti. mozno az v sobotu nakoniec prideme....

zrzulka
27. máj 2010

baby a co vsetko beriete? ci ste si to nejako podelili?

zucha
28. máj 2010

@janka1874 jej, ze burizonove gulky, to som nejedla roky a pamatam si, ze to bolo velmi dobre 😉 A este si sa tym vyvliekla z pecenia, kedze je to nepecene 😀 😉

centik
28. máj 2010

ale kolko je s tym papracky a polepene ruky 😀

janka1874
28. máj 2010

no zucha asi tak ja viem zatiaľ upiecť len vianočné nejaké koláčiky a bábovku nič viac včera som skúšala hrnčekový koláč ale nejako sa rozpadá tak nebudem na Vás pokusovať 😀

aida
28. máj 2010

@janka1874 mnaaaam burizonove gulky tie ja mozem 😀

ozaj a kedy sa stretame a co vsetko beriete? uz sa tesiiiiiiiiiiiim 😀

janka1874
28. máj 2010

aida na budúcí víkend a čo všetko berieme no my určite aspoň pól bytu ako sa poznám

ako tak čítam to aby sme robili dvojitú dávku 😀

centik
28. máj 2010

aida tusim od 14 tej sa da ubytovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre