Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

zrzulka
3. jún 2010

ako sa vola ten hotel?????????????????????????????, ja listujem spatne ale tento comp u nasich je hrozny ... uplne odveci mi zobrazuje diskusiu, je to total neprehladne....

alinka76
3. jún 2010

a prečo nejdú Lucul a Glorita? som sa teraz len dozvedela

zrzulka
3. jún 2010

silvi nestras, ze rok nikam....akoze prve mesiace urcite nie ale ja som optimista... ono s malou vela cestujeme, drobec sa pri nej ci chce ci nie bude viezt :o)))))))))

tinyleaf
3. jún 2010

zrzuka
Penzión Slniečko
Rekreačná oblasť Duchonka
Prašice 451; 956 22

tinyleaf
3. jún 2010

zrzulka, prepac za skomoleninu
tu je link
http://www.rbv.sk/

zrzulka
3. jún 2010

Tin dakujem si moja zachrana lebo to fakt nikde nevidim....
A vy pridete az v sobotu ci ako? nejako nemam vobec cas sledovat dianie na koniku

tinyleaf
3. jún 2010

ano zrzul, prideme len an sobotu

zrzulka
3. jún 2010

jaaaaaaaaaaj to je skoda ze len na sobotu ale aspon ze pridete a uvidime sa ked nam to stretko akosik nevychadza :(((((((

silvika
3. jún 2010

ja ani netusim ako to tie co nejdu bez nas aj vydrzia

zrzulka
3. jún 2010

inak mi je tak luto ze som malej to tricko zabudla :o(((( normalne ma to stve... asi zajtra este muza ukecam nech sa pon stavime doma .... uvidim kedy sa vrati a ci este stihame

silvika
3. jún 2010

ali a ty co papas? dufam ze nespejes k takemu ze "skoro nic"

zrzulka
3. jún 2010

silvi ved to zbehne ani nebudeme vediet ako... a uz sme aj spat....ten cas strasne rychlo plynie, normalne nestiham niekedy z toho....

alinka76
3. jún 2010

tinyleaf, si mi pomohla, hádam trafíme 😉

silvika, práveže nie, jem veľa, ale zdravé jedlá, ktoré čistia organizmus, vôbec nehladujem

silvika
3. jún 2010

veru ide sak uz by malo byt leto len poocasie na to zabuda

abbi
3. jún 2010

v kontaktoch je mapa, kde to je.. na tej ich oficialnej stranke 😉

silvika
3. jún 2010

a ake su to ? napr, ci tajomstvo? to ani alkohol nepijes?

zrzulka
3. jún 2010

ali a co ta to napadlo? ci chces byt in??? teraz su tie detoxikacne kury v mode...

abbi
3. jún 2010

@alinka76 dones tu knihu prosim. nech sa pozriem co je to zac, mozes?

centik
3. jún 2010

zrul myslim si ze o 10tej vecer sa tam uz nenajes radsej si nieco zoberte na veceru

zrzulka
3. jún 2010

centik vdaka ved uvidime ako vyrazime, pripadne sa najeme niekde cestou....

silvika
3. jún 2010

zeny neposlete mi niektora do IP t.c ja mam tusim len aninu a adulu ale neviem kedy oni pridu 😉 no aj boc mam ale ta ide az v sobotu ci jako

zrzulka
3. jún 2010

oficialne je kedy vecera???????????????

silvika
3. jún 2010

abbi a to je o tom cela kniha?

alinka76
3. jún 2010

knihu donesiem, však musím kukať furt čo mám jesť, ale už to mám skoro v mozgu zapísané 😀

no v podstate ma vyprovokoval wellness víkend o týždeň, tak reku musím sa dať trošku do poriadku 😎

centik
3. jún 2010

zrzul v piatok neviem ci tam bude vobec vecera, asi nie, nikto si nedaval okrem vevy a jeden kus neviem ci budu robit

huleni
3. jún 2010

ja som strasne zvedava ako MM, lebo my sme taki opacni, ja som schopna vas tam vsetky vyobimat od radosti ze vas vidim a on no neviem ci nebude na izbe.o)) sa ma len spytal ze je tam telka? vies v sobotu je futbal...no tak hadam sa najde este niekto kto ho bude chciet pozerat s nim :o) a ja sa vopred ospravedlnujem ak niektorej z vas skomolim mena, skor budem asi prezyvky pouzivat:o)) ale uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiim:o)

alinka76
3. jún 2010

aj my máme večeru 🙂

zrzulka
3. jún 2010

centi dobre vediet ja som bola v tom ze vecera je.... to by sme teda dopadli....

zrzulka
3. jún 2010

huleni neboj dobre bude ... vidis a ja ani neviem ako sa oficialne volas. Michaela ze???

huleni
3. jún 2010

no ja nemam cislo na niktoru z vas ..tak ale hadam sa dovalime nejak normalne.
ak nahodu by bolo este nieco treba a tu sa uz nepostretame tak si mozme popisat t.c.
moje 0918976130 :o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre