Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

silvika
22. apr 2010

inac ta poukazka je veeelice poodzriva a ked niekto nebude moct ist pre nepredvidane okolonosti tak co? nist? je nam luto?

janka1874
22. apr 2010

aj to pozisťujeme

ajula25
22. apr 2010

čafte.
tak po bojoch? fú že som tu nebola. Som rada, že nakoniec sa nejako dohodneme a nebudeme tu bojovať. Však ako už bolo napísané ide o to stretnúť sa.
A nikdy sa nikomu neulahodí na 100%. Sme ľudia, sme rozdielni a tak je to fajn. Však teraz sa prispôsobí pár ľudí a nabudúce zasa iní...
Teli môžeme sa začať tešiť. Ide to dobrým smerom. 😉
Tak teda. Jani nedalo by sa s ním dohodnúť, že teda naraz sa to pošle na účet a doručí sa mu to buď jednou poukážkou alebo nejako osobne? Neviem....ak ide o prehľad, tak samozrejme mu to tam pošleme presne kto koľko uhradil a aké bude chcieť služby. Neni problém.
A abbi ako je to ďaleko od vás? Lebo mne sa nechce na poštu chodiť to posielať, nehovoriac o tom, že bankovým prevodom to aj on bude mať rýchlejšie, no nie?
a strava? treba sa jeho opýtať. Či nám vie to spraviť tak ako my chceme.

abbi
22. apr 2010

Ajul no od nas je to cosi vyse hodiny 😉

liluska
22. apr 2010

Tak to som rada ze sa teda ziadne stretnutie nerusi a ideme...uz sa na vas vsetky moc tesim ze vas spoznam 😀
A je mi vazne jedno kde ci na duchonke ci niekde inde 😵
S poziciavanim hraciek sme na tom tiez rovnako a nasa "jezibaba" dokonca pri tom aj kuse, takze jej budem musiet
zbalit aj nejaky nahubok 😠 alebo skor naplaste pre pokusanych 😉

ajula25
22. apr 2010

jáj abbi tak to sa tem nebudeš trepať...jasné! tak sa to musí nejakoporiešiť.

janka1874
22. apr 2010

najprv skúsme tú stravu poriešiť ako si to asi predstavujete nech mu napíšeme našu predstavu a uvidíme čo odpovie

alinka76
22. apr 2010

ahojte, človek tu nebol 2 dni a tu skoro bitka o miesto na stretko 😀 som rada, že sme sa ustálili. však nikto nepovedal, že o rok nemôžeme ísť do Terchovej, nie? deti budú o rok staršie, skôr sa pohrajú zase.

my sa hlásime so stravou len na raňajky

janka1874
22. apr 2010

no vidíš alinka super nápad pôjdeme tam o rok ale asi o trošku neskôr kedže je to zas orava kde je zima a máme vyriešené miesto na stretko o rok

alinka vy inú stravu nechcete? tak si ťa značím že len raňajky

janka1874
22. apr 2010

alinka a koľko kusov? 🙂

alinka76
22. apr 2010

nie, lebo obed určite niekde vybehneme, možno na ranč a večera bude hádam opekačka. a 2 dospelí a jedno do 15 rokov, neviem ako to je rozdelené. a prosím ťa, opýtaj sa ich na takú vec, či sa tám dá deťom ohriať mlieko napríklad, alebo spraviť čaj. to sú také veci, čo by nám mohli poskytnúť servis.

janka1874
22. apr 2010

ešte musíme zistiť mikrovlnku, kuchynku no aj ten ohrev mlieka
aj na tie raňajky ako budú pre deti do 15 rokov

centik
23. apr 2010

my by sme chceli v sobotu obed 2 kusy a v nedelu ranajky 2 kusy

ajula25
23. apr 2010

jani ja hlásim raňajky sobota a nedela po 2 kusy a piatok večera? neviem. kedy sa opeká? v sobotu, nie?

janka1874
23. apr 2010

v sobotu by sa malo opekať

csikike
23. apr 2010

tak jani, nam v piatok vecera, sobota ranajky, obed, nedela ranajky , vsetko pre dva kusy

huleni
23. apr 2010

hallo tak sa aj ja hlasim nech sa len na nas necaka 😀 no tak ja si poprosim na sobotu ranajky pre 2 ks dosp. aj nedela ranajky pre 2 ks dosp. a davate aj pre deti zvlast? lebo nasa niki nie je velky papkac tak nejak moc nechcem davat zbytocne navyse dalsie ranajky, ale ak davate vsetci tak zas nech nie som sama co sa spolieha ze dieta sa naje s nami:o)))

veva1
23. apr 2010

a nestaci tu strasvu nahlasit dva dni pred?

silvika
23. apr 2010

veva a ja som tiez myslela, ciim to nestaci neskor, sak hadam nezacnu hnedkaj chystat 😝 😀

ajula25
23. apr 2010

tak piatok večera, sobota + nedela raňajky. ak by sa dalo pol dávka večera tak dorátať. Pre Mareka mi stačia pol dávky.
sumár: 2 a 1/2x večera piatok a 2 a 1/2x sobota a nedela raňajky 😅 dúfam, že chápendos... 😉

centik
23. apr 2010

baby ale ved nejde oto ci to nevedia nachystat dva dni vopred, ale oto ci budu ochotni to nachystat v takom pocte aky tu nahlasujeme.. je hadam lepsie vediet dopredu ci nam nachystuju jedla tak ako potrebujeme ako sa dva dni pred tym dozvediet ze nie, ci?

janka1874
24. apr 2010

žienky chcú mať stravu nahlásenp dopredu tak ja v tom nevidím problém a pár dní pred termínom im to len na 100% potvrdíme no je to podľa mňa jednoduchšie urobiť teraz ako im tam stále niečo nahlasovať meniť a podobne
večer to podopĺňam tak len píšte kto chce čo

zucha
24. apr 2010

jani a ako je to s detmi? Nahlasujeme stravu aj pre nich? Platia sa, alebo su v cene?

veva1
24. apr 2010

ok. tak pre nas len ranajky,obed dakde zbehneme a veceru pocitam s opekanim 😉

janka1874
24. apr 2010

zucha to neviem skúsme zatiaľ počítať len dospelé osoby a staršie deti a tie menšie doriešime potom

veva a večeru na piatok?

martinaj
26. apr 2010

no my by sme radi len ranajky 🙂

janka1874
26. apr 2010

ešte stále Vás nemám všetky poznačené

centik
26. apr 2010

jani asi bude najlepsie ked im napises hromadne ipcku tym co sa nenahlasili este 😅

janka1874
26. apr 2010

už nsa stalo 🙂

bocmanka
26. apr 2010

🙂 jani, ja som úúplne zabudla na piatok 4x večera..
a ostatné opakujem
sobota nedela 4x ranajky a sobota obed 4x

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre